Page 2 of 22
Re: André Villas-Boas
Posted: 21 Jun 2011, 19:51
by golgeter
Si pa ravno žurko trofu Dobrodošel
žurke so mi všeč ....sploh če se tičejo chelsea

kaj zdej? je AVB naš manager al ne?
Re: André Villas-Boas
Posted: 21 Jun 2011, 20:03
by The Blues
Še uradna potrditev iz Chelsea-jeve strani, da se zanimamo zanj in da so osebna pogajanja z trenerjem že v teku:
VILLAS-BOAS INTEREST CONFIRMED
Re: André Villas-Boas
Posted: 21 Jun 2011, 21:43
by damjan1120
Kaj zdaj zabušavajo???
Re: André Villas-Boas
Posted: 22 Jun 2011, 07:24
by rover
Re: André Villas-Boas
Posted: 22 Jun 2011, 08:48
by rover
Re: André Villas-Boas
Posted: 22 Jun 2011, 11:40
by rover
Chelsea Football Club is delighted to announce that Andre Villas-Boas will be the club's new manager. He signs 3-year contract
Uradno -
http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 10,00.html
A nimam lep podpis
Edit: temo naj eden prenese v slačilnico.
Re: André Villas-Boas
Posted: 22 Jun 2011, 11:55
by balla10
Re: André Villas-Boas
Posted: 22 Jun 2011, 11:56
by zrim92
AlexAK wrote:Končno!!!
3 letna pogodba se zdi malo kratka, ampak glede na izkušnje je bolš če podpišemo krajšo pogodbo in se jo sproti podaljša kot pa dolgo in je pol treba izplačevat odškodnine. Js sm prepričan da bo Villas-Boas vnesel svežino v Chelsea, igral bolj napadalen nogomet, zbrihtal stare zvezdnike in odkril nove ter najpomembneje doprinesel k novemu uspehu Chelsea! Naj se izkaže da ga dolgo obdržimo.
Torej saga o trenerju se je zaključila, začne pa se nova - prihodi igralcev.

Končno!!! Lahko bi bla tud eno letna pogodba 2012 bo tkoltko konc sveta

do takrt pa še enkrat osvojimo ligo, pokal in se zavihtimo na vrh evrope...
Re: André Villas-Boas
Posted: 22 Jun 2011, 12:13
by jernej93
Re: André Villas-Boas
Posted: 22 Jun 2011, 12:14
by damjan1120
Andre Villas Boas, želim ti najmanj 10-letno uspešno kariero v najboljšem klubu na svetu Chelsea-ju =) prvo leto pričakujem kakšen FA cup potem pa,da nam "prineseš" tako željeno ligo prvakov =)
Welcome AVB =)
Re: André Villas-Boas
Posted: 22 Jun 2011, 12:19
by branko1993
Tak sem srečen !!! Danes je res dan ku si ga mormo zapomnit.
Dobrodošel AVB upam, da boš uspešen kot pri Portu in to čimdlje !
PS: A mi lahko kdo samo napiše kako se pa sploh izgovori ta njegov ime in priimek.. al pa če je kje na youtube da bi slišu.. ker nisem glih siguren kako je prav

hvala
Re: André Villas-Boas
Posted: 22 Jun 2011, 12:35
by lajko
I am so excited
V naslednji sezoni verjetno lahko prilčakujemo kak clean sheet manj, predvsem pa bolj pomembno, kak gol več.
Re: André Villas-Boas
Posted: 22 Jun 2011, 12:40
by Trivinho
Spet se začenja trdnjava Stamford Bridge ne premagljivosti
Bolšega trenerja si nism mogu želet, čeprov je mlad ampak se je naučiu use od Maurinha..
Želim mu vso srečo v Svetem klubu in da ispolni željo usem nam in dvigne pokal Lige prvakov!
Re: André Villas-Boas
Posted: 22 Jun 2011, 13:25
by The Blues
Welcome back André Villas-Boas

Re: André Villas-Boas
Posted: 22 Jun 2011, 13:26
by m4t1c