Page 2 of 10
Re: Tim za novice
Posted: 24 Oct 2011, 13:01
by jernej1989
Re: Tim za novice
Posted: 24 Oct 2011, 15:08
by loonymcgreat
jz sm danes polno zaposlen, jutri zvečer delam tako da evertona nebom gledal tako da name ne računat za poročilo

Re: Tim za novice
Posted: 24 Oct 2011, 15:42
by lajko
Zaenkrat sva se z Jerry-jem zmenila, da prevzame organizacijo dela Tima za Novice.
Trenutno je najbolj pomembno, da stvar zalavfa.
Če ima še kdo željo vodit ali sodelovat, naj javi meni ali Jerry-ju, potem pa se bomo o vsem pogovorili na naslednjem sestanku.
P.S. Everton je v sredo.
Re: Tim za novice
Posted: 24 Oct 2011, 20:15
by nastja8
Sva se z Jerryem zmenla, da jaz napišem, napovednik za tekmo proti Evertonu

Re: Tim za novice
Posted: 25 Oct 2011, 13:38
by jernej1989
Re: Tim za novice
Posted: 25 Oct 2011, 14:46
by loonymcgreat
jz žal ne ker jutri delam ( da se nebo kdo obregnil na moj prejšnji post ko sem napisal da danes delam, meu sem u glavi da je biu učeraj torek

) in tut če bi uspel vidit tekmo pa nemorm nč napisat kr grem v četrtk po šoli takoj v lj gledat neko predstavo v cankarjev

Re: Tim za novice
Posted: 26 Oct 2011, 14:10
by jernej1989
upam da se bo kdo javil za poročilo tekme Carling Cupa ....
drugače pa mi je nastja napisala en članek o igralcih ki so igrali za Chelsea in Arsenal... da bomo imeli nekakšen uvod za derbi z Arsenalom...potem pa bi naprosil nekoga če bi napisal napovednik in da se objavi vsaj v petek ker je tekma že v soboto! .... javite se tut tisti ki neboste meli časa za pisat, da sploh vem koliko nas je v timu in če rabimo kakšne dodatne moči za pisat! ....

Re: Tim za novice
Posted: 26 Oct 2011, 15:34
by repe
jst za everton ne bom mogel, me ni doma
Re: Tim za novice
Posted: 28 Oct 2011, 22:27
by nastja8
Jerryja zanima, če bo kdo napisal napovednik tekme z arsenalom, pa pol poročilo po tekmi? On ma probleme neki z netom, ker je doma, jest tud nimam ta vikend neč časa, tko da bi blo fajn če bi se kdo najdu...
Re: Tim za novice
Posted: 29 Oct 2011, 11:17
by loonymcgreat
bom jz poročilo, al se je že kdo drug javu ?
Re: Tim za novice
Posted: 29 Oct 2011, 11:22
by nastja8
Noben se še ni javu. Pol maš ti poročilo, pa ga ko ga napišeš stassu pošlji.
Re: Tim za novice
Posted: 29 Oct 2011, 18:08
by loonymcgreat
evo zdaj napišem. kaj je pa z poročilom evertona?
Re: Tim za novice
Posted: 07 Nov 2011, 16:58
by loonymcgreat
a bo kdo napisal poročilo za blackburn? jaz nisem uspel videt cele tekme zarad jebenih streamov tko da nemorm neko dobro poročilo napisat

Re: Tim za novice
Posted: 16 Nov 2011, 15:25
by loonymcgreat
stass sem ti poslal eno novico na gmail, čekiri

Re: Tim za novice
Posted: 22 Nov 2011, 22:57
by jernej1989
zdej sem do 11.12. čisto zaseden s faxom :S ...in bom bolj malo na netu...tko da bi prosil če bi se kar sami javil pa dopisal k tekmi ...pa fajn bi bilo če kar oboje napišete...24ur prej napovednik in pa poročilo še isti dan ko se je tekma končala!!! sej sploh nevem kaj je tko težko pri poročilo...itak že imaš podatke samo za kopirat pa pomembne trenutke za opisat...ne komplicirat...poročila naj bodo podobna prejšnim
tekme ki si sledijo:
leverkusen bom spustil ker sm čist že zamudil:S
26. 11. 2011-Wolverhampton Wanderers;liga (kdo?)
29. 11. 2011-Liverpool;Carling (kdo?)
03. 12. 2011-Newcastle United;liga (kdo?)
06. 12. 2011-Valencia;liga prvakov (kdo?)
JAVTE SE TUT TISTI ČE NEMORETE DA VEM NA KATERE LAHKO RAČUNAM!!!