Page 2 of 2
Re: Kenneth Omeruo
Posted: 10 May 2013, 18:15
by Reichenburg
wtf? A je spet treba to multi kulti kvoto zapount? Kaj naj bi nam tale doprinesel, druzga kot en velik posmeh?
Re: Kenneth Omeruo
Posted: 10 May 2013, 20:21
by jernej93
Re: Kenneth Omeruo
Posted: 01 Jun 2013, 07:24
by rover
Kenneth Omeruo je igral na tekmi Mehika 2-2 Nigerija. Na tej tekmi ni bilo ne Mikela ne Mosea, pa tudi ne mladega Ulises Davile.
[youtube]aDbq33Z_ujA[/youtube]
Omeruo watch: Mexico 2-2 Nigeria
Fant rabi težke tekme, da se dokaže in komaj čakam da ga vidim na pripravah v Aziji in ZDA.
Re: Kenneth Omeruo
Posted: 28 Jun 2013, 10:20
by The Blues
AlexAK wrote:
http://dailypost.com.ng/2013/06/28/omer ... lsea-place
Ne bi imel nič proti ker lahko pokrije RB in CB. Zaenkrat je lahko dober squad player in dobi 25-30 tekem pa kakšno v U21 če dlje ne dobi priložnosti. Bi bil zelo vesel če bi prišel Mangala ampak niti ni treba če imamo svoje igralce. Upam da bo to prvo leto ko začnemo vključevat posojene igralce ker imamo nekaj res dobrih ki so že bolj kot ne pripravljeni (Lukaku, De Bruyne)

AlexAK ti ko bolj spremljaš posojene igralce. Kdo bi imel največ možnosti od mladih igralcev ki so bili letos na posoji, da se priključi prvi ekipi in bi imel vidnejšo vlogo kot igralec s klopi? Sem ne štejem Lukakuja in KDB-ja. A je to ravno Omeruo

Re: Kenneth Omeruo
Posted: 01 Aug 2013, 08:29
by rover
Spodej piše, da naj bi se Omeruo pridružil treningu v petek v Ado Den Haagu, a če je res dobil delovno dovoljenje za igranje v Angliji potem se stvar spremeni. Omeruo bo potem ostal v Angliji, lahko da bo igral v U-21. Vse bo jasno v nekaj tednih.
Report: Kenneth Omeruo granted work permit in England
Kenneth Omeruo Has Work Permit Granted
Re: Kenneth Omeruo
Posted: 03 Aug 2013, 07:56
by rover
Kenneth Omeruo je dobil delovno dovolenje in ker je bilo premalo časa, da bi dobil vizum za ZDA se zato ni mogel pridružiti prvi ekipi, ki je odpotovala na USA tour. Fant ima res smolo, Najprej poškodba, sedaj še to. Omeruo bo odšel na posojo nekam v anglijo verjetno kakšen klub v PL, kjer se bo moral spet dokazovati in naslednjo sezono se bo pa lahko pridružil prvemu moštvu, če se bo seveda dobro izkazal na posoji.
Visa issues will prevent Omeruo from joining Chelsea in the USA
Re: Kenneth Omeruo
Posted: 03 Aug 2013, 10:44
by davidluiz4
Upam da gre res nekam v PL na posojo kjer bo igral,WBA sedaj najbrž odpade zaradi prihoda Lugana.
Re: Kenneth Omeruo
Posted: 05 Aug 2013, 17:25
by davidluiz4
Menda si ga želijo sposoditi v WBA-ju,Swanseju in Liverpoolu,upam da gre v WBA ali pa Swansea,kjer bo veliko igral in dobil potrebne izkušnje v PL.
Re: Kenneth Omeruo
Posted: 20 Aug 2013, 18:14
by rover
Keshi pleased with Omeruo surgery
Kenneth Omeruo bo moral najprej okrevati po operaciji in začeti z treningi, ter se bo šele potem videlo, kje bo igral. Zgleda da v reprezentanci resno računajo nanj.
Edit:
Zgleda je Omeruo začel z treningi in trenira z prvim moštvom, kar kaže slika

Re: Kenneth Omeruo
Posted: 28 Sep 2013, 17:09
by rover
Kenneth Omeruo is due back to full training with the first team in 2 weeks after he completes his rehabilitation program.
Re: Kenneth Omeruo
Posted: 31 Dec 2013, 09:32
by davidluiz4
Januarja bi bila za Omerua idealna posoja v West Ham,ki je trenutno brez štoperjev saj so Tomkins,Collins in Ried vsi poškodovani,tako da bi Kenneth dobil veliko priložnosti za igro.