CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu

Kakšno je vaše stališče glede Lamparda?

Lampard mora ostati
16
76%
Lampard OUT
5
24%
 
Total votes: 21

User avatar
demiensatlier
Posts: 663
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 28 times
Been thanked: 11 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by demiensatlier »

Kakšen je bil 1.polčas? Nisem ga uspel dobit...
n1i9k9o6
Posts: 1575
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 38 times
Been thanked: 45 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Tottenham park the bus,chelsea pa potrpežljivo z ogromno podajami išče svoje prilike. Zaenkrat mamo nadzor nad tekmo,mislim,da če ne bo nekih napak v obrambi,bi to mogli mirno pripeljat do konca.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

No pa smo ga docakali se od Wernerja :-)

Dober polcas, Tottenham je izgledal kot da lahko igramo ta polcas se do novembra, pa ga ne bi dali.
Odlicno in visokointenzivno z nase strani do prvega gola, potem pa isti odziv kot ze celo lansko sezono - enostavno se potegnemo nazaj in prepustimo nasprotniku igrat. Tukaj delamo napako ze ves cas pod Lampardom, ko povedemo je idealen trenutek za napasti za drugi zadetek. To dela Liverpool in jim to zelo dobro uspeva, mi pa se vedno in brez izjeme potegnemo nazaj.
n1i9k9o6
Posts: 1575
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 38 times
Been thanked: 45 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Sigismund,to se pa strinjam,po golu premalo stisnemo,tam moramo dat več od sebe
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

Boze...penali. Loterija.
Zalosti me kako neucinkoviti in drugacni smo bili VSEH 70 minut po danem golu.
Kot da bi nekdo pritisnil na tipko in nas ugasnil. Noro.
User avatar
blue222
Posts: 764
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 7 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by blue222 »

škoda so nam vrnali za dve sezoni nazaj. Imeli smo dve žogi za zmago pa smo zasrali :( škoda
User avatar
kovsejr
Posts: 44
Joined: 20 May 2012, 12:17
Location: Maribor

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by kovsejr »

nažalost čista Lampardova...namesto da so se po 1:0 (kot vedno do zdaj) potegnili nazaj, bi bilo treba dat še enega ker spursi v prvem polčasu sploh niso igrali...
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

Itak...
Za tole so krivi sami, pristop ni bil pravi. Tottenham je bil danes gladko premagljiv, but no...
Tole je pa velik minus za Lampard & co, dejmo si cistega vina nalit.
Kolegu sm ze v 50. minuti napisal da bojo zajebal. No...40 minut se ni spremenilo nic. Slabo :-(
n1i9k9o6
Posts: 1575
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 38 times
Been thanked: 45 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by n1i9k9o6 »

Jao jao. Okej,sej sam izpad iz pokala mi niti ni tako pomemben,ampak tekme prot Spursov nikoli ni lepo izgubiti. Kar bolj dvigne živec je to kako se ugasnemo kar naenkrat in zamuje priložnosti v napadu. Sploh CHO,igral je dobro,a spet sebičen v odločilnem trenutku,Mount s slabo podajo itd. itd.,take prilike bo treba izkoriščat če želimo letos karkoli dosežt.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

Komentar na angleškem forumu, ki vbesedi praktično vse kar gre tudi meni osebno po glavi. In ne, nisem Lampard out gang, še vedno trdno stojim za njim. Navajam pa dejstva ki jih lahko zagovarjam, če bi jim kdo oporekal.

It’s been 14 months and Frank Lampard still hasn’t implemented a system whereby we attack as a unit to break down a low defense. No organization, no off-the ball movement, no instructions, no plan.
It’s not a matter of simply our midfielders not being “creative”.
We have no guidance and no plan. It’s a repetitive pattern of Lack of movement as a unit = no passing options = reverting to back/sideways passing = hopeful long ball and repeat.
Attacking and off the ball movement as a unit is vital for pulling defenders out of position and making tiny spaces for other attackers to run in and exploit.
We see what these instructions can do with mediocre teams like Leeds and Wolves who are fantastic at attacking as a unit due to coaching. This is on Frank Lampard.

V soboto ob 13:30h nas čaka tekma s Palaceom. Big, BIG game in massive pressure za ekipo in Franka.
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 593
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 6 times
Been thanked: 19 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by Chelsea_fan »

sigismund wrote:Komentar na angleškem forumu, ki vbesedi praktično vse kar gre tudi meni osebno po glavi. In ne, nisem Lampard out gang, še vedno trdno stojim za njim. Navajam pa dejstva ki jih lahko zagovarjam, če bi jim kdo oporekal.

It’s been 14 months and Frank Lampard still hasn’t implemented a system whereby we attack as a unit to break down a low defense. No organization, no off-the ball movement, no instructions, no plan.
It’s not a matter of simply our midfielders not being “creative”.
We have no guidance and no plan. It’s a repetitive pattern of Lack of movement as a unit = no passing options = reverting to back/sideways passing = hopeful long ball and repeat.
Attacking and off the ball movement as a unit is vital for pulling defenders out of position and making tiny spaces for other attackers to run in and exploit.
We see what these instructions can do with mediocre teams like Leeds and Wolves who are fantastic at attacking as a unit due to coaching. This is on Frank Lampard.

V soboto ob 13:30h nas čaka tekma s Palaceom. Big, BIG game in massive pressure za ekipo in Franka.
Podpišem vse... :)
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
kovsejr
Posts: 44
Joined: 20 May 2012, 12:17
Location: Maribor

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by kovsejr »

Odlično napisano!!
Tudi sam sem včeraj res podrobno opazoval podaje in gibanje. Werner poskuša z utekanjem v prostor, vendar žoge ne dobi ker se le-ta v vezi obrne nazaj proti obrambi. Včeraj sem zasledil v enem delu tekme, da je žoga 3 minute!! potovala med bočnimi igralci ter obrambo. Brez vsakršne ideje kako in kaj...tudi CHO mi ne sede...ima tehniko, ima hitrost kot hazard, nima pa njegove moči na žogi, zato se večina njegovih driblingov konča s tem, da ga obrambni igralci enostavno izrinejo od žoge. Chillwell super! Res se vidi da nonstop išče luknje v obrambi in napadalca z visoko žogo.
Skratka, zdi se mi da Lampard žal nima plana kaj in kako..odkar je trener, se igra ni dokaj spremenila, in res ne razumem ZAKAJ se vedno po vodstvu povlečejo nazaj oz. dejansko ugasnejo, ker načeloma tako ne zdržijo pritiska in ga ponavadi vedno kasirajo. Po kvaliteti nima Liverpool boljše ekipe, vendar oni neprestano pritiskajo in na 1:0 bodo vedno šli še po enega, kar je logično, ko je nasprotnik v šoku...Spurse bi mogli včeraj v prvem polčasu dotolčit do zemlje, ker igre niso imeli niti za Championship!
User avatar
Trivinho
Posts: 1417
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 66 times
Been thanked: 20 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by Trivinho »

Lampard se je zgleda tega nauciu pr Murinhu da ko povede se povlece nazaj :)
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by bork »

Lampard pravi, da je pomanjkanje kreativnosti predvsem posledica zelo kratke pred-sezone v kateri ni bilo časa za uigravanje kombinacij. :)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2020/21

Post by sigismund »

Vse lepo in prav in razumem to, verjamem Lampardu in razumem argument, mislim da vecina usi verjamemo da je pomanjkanje predsezone velik problem. Ampak da takticno failamo ze eno leto in se nazaj zapiramo po danem golu, da se vedno igrajo igralci ki bi ze davno mogli zapustit klub pa ni krivda neobstojece predsezone Image OK nekoliko nam nagajajo poskodbe in odsotnosti na zacetku (Pulisic, Ziyech, Silva, Chilwell...), ampak to samo kaze na kako "kratko" klop imamo ker kar imamo trenutno ocitno ni dovolj dobro da nadomesti poskodovane/kartonirane.

Se to, Everton je tudi precej premenjal ekipo in kupoval, predsezone so imeli toliko kot mi, pa so v PL 3/3. Premagali so Tottenham, WBA in Palace, pa se 2 zmagi imajo v Carabao pokalu, cez 1h naskakujejo tretjo zmago.

Se tale komentar prilepim sem, potem pa neham tezit s to tematiko, we all got the point. Se mi je zdel komentar zelo na mestu in lepo je napisano, ne pomeni pa da ne stojimo za Lampardom. Vsaj jaz mu se nikakor ne bi pokazal vrat.

Let's put the record straight. I like Frank Lampard as a player but not as a coach. The reason we are failing to see Lampard's error is because we are emotionally attached to him as a player instead of critically analyzing him based on tactics and delivery as acoach.
If you are going to succeed in a season, there's a great correlation between how you start and how you finish. You can't start poorly and expect an excellent result at the end. All those calling for Lampard's head are not doing that of hate, it's a pure concern for all that really understand football. The favoritism for certain English players, poor tactics and indecisive decisions are obvious.
If Lampard haven't been a Chelsea legend, wouldn't you have asked for his sack by now? Don't be ruled by your emotions for him as a player. The dude is messing up and must be told.

S kolegom sva pred sezono stavila, kdo bo prvi odpuscen. Jaz sem rekel Mourinho, on je rekel Lampard. Zna naju zafrkniti trener Fulhama :)
Post Reply