xyDebate

se pogovarjamo o vsem ostalem
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: xyDebate

Post by AlexAK »

Ena ideja za zaslužek z ruleto, ki je uspela že dvem mojim prijateljem (js ne upam vlagat ''velike'' denarje v igre na srečo):

- Vplačaš 0,10evra na črno barvo
- Če se pojavi rdeča, vložiš 0,20e spet na črno
- Če se spet pojavi rdeča, vložiš 0,40 na črno...
- Če se pojavi rdeča, vložiš 0,80...1.60...3.20...6.40...12.80...itn. dokler se ne pojavi črna.
- ko se pojavi črna in si zadel, spet začneš z 0,10evra vendar staviš na rdečo barvo in nadaljuješ po istem principu.

Če vložiš začetnih 205 evrov imaš z stavami po 0,10 (0,20...0,40...0.80) 10x možnost zgrešiti, enajsta mora zadet. Z vsakim ''zadetkom'' pridobiš 10 centov (tud ko vložiš 12.8 evra, ker si z prejšnjimi neuspešnimi stavami izgubil že 12.7 evra). Možnost, da se bo ena barva pojavila 11x zapored je manj kot 0,1%, narediš pa lahko pribljižno 2 evra v petih minutah.

Če na začetku vložiš več denarja imaš seveda več možnosti da lahko zgrešiš in obratno (ali če igraš s kaj več kot 10 centi).

Zdej ne vem če so ta način že kej prepovedal, mislim da v živo v igralnicah se ne sme tako igrat. Računalniškim sistemom pa včasih ni za zaupat...

Sam vem da ne bi dal 200 ali 400 evrov, če bi se nas pa zbralo pet in da vsak 40 evrov bi pa premislil :) Ima kdo izkušnje?
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
sandi94
Posts: 444
Joined: 21 Jun 2011, 13:05

Re: xyDebate

Post by sandi94 »

Pri igrah na srečo je tak,če ne razkiraš ne dobiš..isto je pri stavah,jaz sem na začetku igral 5,6 parov 10 kvota pa položil 10€ na to pa sem ugotovil da bom bankrotiral slej ko prej:D Zdaj igram kvote 2 , 2.5 in dam raje 50€ pa imam nekako več profita..
Image
User avatar
Novinar
Posts: 68
Joined: 28 Mar 2011, 16:35
Location: Slovenj Gradec

Re: xyDebate

Post by Novinar »

Sem igral na Bwinu, pa se nemalokrat zgodi da se ena in ista barva pojavlja 20x ali več(odvisno koliko denarja imaš)... Igranje rulete na kratek rok se sicer splača, na dolgega pa žal ne :D
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: xyDebate

Post by AlexAK »

Novinar wrote:Sem igral na Bwinu, pa se nemalokrat zgodi da se ena in ista barva pojavlja 20x ali več(odvisno koliko denarja imaš)... Igranje rulete na kratek rok se sicer splača, na dolgega pa žal ne :D
20x??? to ti je zaštekal, veš kakšna možnost je to :o :D Ali pa imajo tako narejen sistem da uničijo takšne ki poskusijo na tak način. Če bi se dalo v živo igrat ti garantiram da ne bi do 20 prišlo :)
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: xyDebate

Post by bork »

Kar se rulet tiče je mozno ja, da se pojavi 10x, 20x ista barva.. To se zgodi takrat, ko racunalnik ugotovi kaj ti "pocnes". Racunalnik prepozna, da igras recimo na crno barvo (ker si ze 3x stavil ma crno) in lahko ti das se 10x na crno pa bo vedno rdeca. To je bwinov sistem, ki sem ga tud sam poskusil.
Kar se rulet tice, ponavadi vec zgubis kot dobis.
Se pa splaca poskusit neki druga, cisto iz matematicnega in psiholoskega vidika. Gres v igralnico in opazujes ruletu, enkrat vidis, da je 3x zapored padla rdeca in das naslednjo rundo 10€ na crno, ce ti spodleti in zopet pade rdeca, daj se enkrat na crno, ampak tokrat 20€. Mislim da ke ogromno moznosti da zadanes. Ce ti pa slucajno zopet spodleti, pa bolje da zapustis igralnico, ker ni tvoj dan :D
Sicer pa pebi k igrajo ruleto, skor vedno igrajo male zneske ma cifre, nikol skor na barvo.

Glede biznisa, pogoji poslovanja ne dopuscajo javnega govorjenja, zapisov itd. Konkreten primer, nekdo je vlozil v pa "posel" ze ogromno truda in casa, bil je tako dalec, da se je s tem lepo prezivljal, nato pa objavil logotip tega podjetja na facebooku. Kaj je sledilo? Ban.
Tako da raje ne govorim javno, ce pa me kontaktiras na zs mi pa ni problem razlozit. Podjetje podpira priporocanje v zasebni sferi, za javno govoricenje pa potrebujes pisno potrdilo.

Lp
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: xyDebate

Post by loonymcgreat »

tebi kot njihovemu uporabniku prepovedujejo kakršnokoli javno objavljanje informacij medtem ko pa je zaželjeno, da prek zasebnih sporočil širiš njihovo idejo nekim popolnim neznancem, ki lahko v 2 minutah tvoj ZS objavijo na vse možne javne strani ?
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: xyDebate

Post by bork »

loonymcgreat wrote:tebi kot njihovemu uporabniku prepovedujejo kakršnokoli javno objavljanje informacij medtem ko pa je zaželjeno, da prek zasebnih sporočil širiš njihovo idejo nekim popolnim neznancem, ki lahko v 2 minutah tvoj ZS objavijo na vse možne javne strani ?
Ja, tudi če ta neznanec objavi zs na vseh možnih javnih straneh, jaz pri tem ne bom kaznovan, ker tega nisem objavil jaz.
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: xyDebate

Post by m4t1c »

sej nevejo kdo si pod up. imenom bork, ali pač?
Image
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: xyDebate

Post by zrim92 »

deep shit.. :o
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: xyDebate

Post by bork »

m4t1c wrote:sej nevejo kdo si pod up. imenom bork, ali pač?
Če jaz želim lahko izvem kdo se skriva za imenim m4t1c ni noben problem izvedet, mislis da je potem problem izvedet nekemu podjetju, ki ima nekaj milijard denarja izvedet kdo se skriva za imenom Bork?
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: xyDebate

Post by zrim92 »

No dej naj ga že en praša po ZS da tut ostali vidimo kaj bi lahko bilo tako donosno in ni piramidni sistem.. :D
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: xyDebate

Post by m4t1c »

torej, če bi npr. nekdo (ki javno ne sme govoriti o tem) to naredil, kaj bi se mu zgodilo?
Image
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: xyDebate

Post by repe »

Likvidacija kaj pa. To ni hec, tle so milijarde v igri.
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: xyDebate

Post by bork »

m4t1c wrote:torej, če bi npr. nekdo (ki javno ne sme govoriti o tem) to naredil, kaj bi se mu zgodilo?
Bannan uporabniški račun, nezmožnost nove prijave, vse tisto kar je nekaj časa "gradil", bi se mu podrlo. Ne pravim, da bi se to meni naredilo, če bi kaj napisal na tem forumu, možnost pa obstaja. So določena pravila, ki se jih pač moraš držati.
zrim92 wrote:No dej naj ga že en praša po ZS da tut ostali vidimo kaj bi lahko bilo tako donosno in ni piramidni sistem.. :D
Zakaj me pa sam ne vprašaš?
Me je pa že marsikdo vprašal in menim, da je večini zadeva zanimiva.
repe wrote:Likvidacija kaj pa. To ni hec, tle so milijarde v igri.
Slovencl.
User avatar
sandi94
Posts: 444
Joined: 21 Jun 2011, 13:05

Re: xyDebate

Post by sandi94 »

daj a to se res nič neda glede teh botov? :shoot:
Image
Post Reply