Page 3 of 3

Re: 29 - Samuel Eto'o

Posted: 10 Mar 2014, 19:16
by davidluiz4
use najboljše za XY rojstni dan :D pa še mnoga leta

Re: 29 - Samuel Eto'o

Posted: 10 Mar 2014, 23:02
by blueboy11826
U torej praznuje na isti dan kot CHELSEA FC. "obema" vse najboljše :cfc01: :cfc03:

Re: 29 - Samuel Eto'o

Posted: 24 Mar 2014, 08:48
by Chelsea_fan
a kdo ve kaj je z etoojem? :) koliko časa bo odsoten ?

Re: 29 - Samuel Eto'o

Posted: 12 May 2014, 19:35
by rover
Kot je dejal Mourinho se Eto'oju izteka pogodba in bo zapustil Chelsea, pa čeprav je bil najboljši napadalec v klubu, zabijal je predvsem na Stamford Bridgu. :(

[youtube]P7EtilF_Bjc[/youtube]