Page 3 of 12

Re: Diego Costa

Posted: 14 May 2014, 19:40
by michooo
To ni njegov Twitter profil. Preveč lahko verjameš stvarem.

Re: Diego Costa

Posted: 14 May 2014, 20:03
by m4t1c
ta slika je iz fake instagram profila, sej vidiš da še napisat ne zna pravilno

Re: Diego Costa

Posted: 14 May 2014, 20:50
by Profesor
Nekaj se dogaja o ne-prestopu Coste. Sedaj se na polno piše o še enem čudežnem napadalcu/ wingerju (kot, da jih ni že 2635383937) iz Brazilije, ki igra v Nemčiji- Firminhu.

Re: Diego Costa

Posted: 20 May 2014, 12:48
by rover
@Ben Smith BBC

Diego Costa will undergo his Chelsea medical on Thursday following a move to Stamford Bridge. More to follow. Chelsea deal for Costa will include Torres joining Atletico permanently and Lukaku on loan
Bomo videli v četrtek če bo šel Costa res na zdravniškega, rešili bi se Torresa in nažalost bo Lukaku spet odšel na posojo.

Re: Diego Costa

Posted: 20 May 2014, 13:28
by michooo
V četrtek bo na zdravniškem za Chelsea, v soboto bo pa igral finale lige prvakov za Atletico. V soboto dopoldan bo pa verjetno uradno. :roll:

Re: Diego Costa

Posted: 20 May 2014, 14:37
by m4t1c
Baje naj bi izpustil finale zaradi poškodbe, ki jo je staknil proti Barci

Re: Diego Costa

Posted: 20 May 2014, 14:56
by sigismund
Sej nevem, je mel zadnje čase probleme z isto poškodbo ki je ni nikoli do konca pozdravil oz. pač odpravil al vedno druga stvar? Valda nočemo nekoga über nagnjenega s poškodbami :/ Kakšna je sploh ta situacija z njim?

Re: Diego Costa

Posted: 20 May 2014, 15:33
by RedMiner
Sam dejansko tole spominja na Torresa. Poškodbe pred prihodom k nam... :cry:

Re: Diego Costa

Posted: 20 May 2014, 16:42
by didier
Tele njegove poškodbe močno smrdijo... Zdaj še samo manjka, da se na SP-ju zaradi vseh teh "zasilnih rešitev" totalno polomi.

Re: Diego Costa

Posted: 20 May 2014, 19:55
by repe
Ma ta natrgana zadnja loža ni nek hud problem. Samo preveč se ga forsira in je nikoli ni pozdravil do konca. Že ene 2 meseca je pred vsako tekmo vprašljiv, potem pa igra. En mesec nej ma počitek pa bo pomoje ok.

Re: Diego Costa

Posted: 21 May 2014, 09:39
by rover

Re: Diego Costa

Posted: 21 May 2014, 12:42
by Profesor
Nafilal z injekcijami za LP + še za svetovnega. In potem mi kupimo bolnico Franja. Tole mi ne diši preveč. Ponavlja se Torres

Re: Diego Costa

Posted: 21 May 2014, 13:50
by glosos
Škoda za tisti zadnji strel proti Malagi. Če bi tisto šlo not, bi Atletico že pred zadnjo tekmo osvojil naslov, in potem Coste ne bi forsirali za tekmo proti Barci. Zdaj pa je kar je, in tudi jaz se bojim, da se ob vsem forsiranju to ne bo dobro izteklo za Costo. Jaz mislim da bo tudi sam forsirali granje, in s tem tvegal, da se zajebe. Za nas pa še ni prepozno, da še enkrat premislimo, če gremo v nakup. Razen, če je že kaj podpisano.

Sicer mi je zelo všeč, in mislim da bi pasal v naš sistem igrem, ampak po pameti ...

Re: Diego Costa

Posted: 26 May 2014, 19:40
by rover
Ben Fairthorne:
Diego Costa injury will not affect Chelsea deal at all. Deal done.
As I said before with Costa's agent being Mendes, the only club he was ever going to join was Chelsea.
Zgleda, da je že vse zmenjeno ne glede na poškodbo.

Re: Diego Costa

Posted: 27 May 2014, 07:30
by Chelsea_fan
Raje vidim, da pride Falcao ter, da drugi napadalec postane Lukaku :) :juhej: