Page 3 of 5

Re: 30 - Yossi Benayoun

Posted: 09 Apr 2012, 11:46
by rover
Arsenal.com ‏ @Arsenal
Yossi Benayoun says victory over Manchester City was essential to keep Arsenal in the driving seat for third place - arsenal
Ne sme pozabiti, da je še vedno igralec Chelsea in bo kmalu nazaj na SB, arsenal ga ne bo kupil.

Re: 30 - Yossi Benayoun

Posted: 09 Apr 2012, 14:27
by loonymcgreat
sam ta yossi se je res zaljubil v arsenal. skos piše kako se borijo za to 3/4 mesto, zmeri je ful vesel ko zmagajo kako pomembno tekmo. Sej kul sam pozablja da drugo leto se vrača k nam in da "pomaga" ekipi, ki bo njegov taprav klub fuknla iz lige prvakov :D

Re: 30 - Yossi Benayoun

Posted: 09 Apr 2012, 14:51
by zrim92
Mi smo ga odjebali kaj drugega pričakuješ potem?
Njegov trenutni klub je Arsenal in normalno je, da se bo boril zanj. Ko ga bo pa enkrat Chelsea podprl bo pa druga, čeprav dvomim da ga bodo.

Re: 30 - Yossi Benayoun

Posted: 09 May 2012, 19:33
by rover

Re: 30 - Yossi Benayoun

Posted: 09 May 2012, 21:54
by didier
Bil bi izjemno dober back-up. Še zdaj mi ni jasno, zakaj smo ga posodili :-o

Re: 30 - Yossi Benayoun

Posted: 06 Jun 2012, 12:20
by rover
Benayounova sezona

Benayoun je na 26 tekmah zabil 5 golov in pomagal Arsenalu na 3. mesto

[youtube]bbeVrOOBLN8&feature[/youtube]

Re: 30 - Yossi Benayoun

Posted: 27 Jul 2012, 20:16
by rover
Benayouna si želi Fulham - skysport

A dejstvo da RDM dela vse, da bo Torres zasijal v pravi luči.
Včerej je nastala tale slika:

Image

Re: 30 - Yossi Benayoun

Posted: 30 Jul 2012, 18:10
by davidluiz4
rover wrote:Benayouna si želi Fulham - skysport

A dejstvo da RDM dela vse, da bo Torres zasijal v pravi luči.
Včerej je nastala tale slika:

Image
dejstvo je,da Benayoun mora oditi še posebej zdaj po prihodu Oscarja :D

Re: 30 - Yossi Benayoun

Posted: 30 Jul 2012, 18:15
by michooo
Kot je rekel Jason Cundy med polčasom ene izmed pripravljalnih tekem....že to da smo ga lani posodili Arsenalu dosti pove o tem ali se nanj računa ali ne...

Re: 30 - Yossi Benayoun

Posted: 31 Jul 2012, 00:44
by hook
Lahko ima vlogo Ferreire:)

Re: 30 - Yossi Benayoun

Posted: 31 Jul 2012, 11:13
by didier
Njegova vloga je bila privabiti Torresa :neutral:

Re: 30 - Yossi Benayoun

Posted: 04 Aug 2012, 12:10
by rover
Fulham nima več zanimanja za Benayouna, zanima se za Lukakuja.
Več o tem fulhamchronicle.

Chelsea ga noče prodati za manj kot 3 miljone funtov, prišel je za 5 miljonov funtov.
Jaz vseno upam da Benayoun gre in Lukaku ostane.

Re: 30 - Yossi Benayoun

Posted: 22 Aug 2012, 19:39
by rover

Re: 30 - Yossi Benayoun

Posted: 23 Aug 2012, 09:29
by BoLhCa
Še en igralec za katerga je Chelsea karkol je plačal vrgel vstran. Kdaj se bodo navadli kupovati oz. uporabljat kupljene igralce :-o :sad:

Re: 30 - Yossi Benayoun

Posted: 01 Sep 2012, 00:39
by The Blues
Yossi Benayoun ‏@YossiBenayoun15

After a long and busy day I can say I had 3 offers from PL clubs..but not from liverpool or arsenal like some reports..
Yossi Benayoun ‏@YossiBenayoun15

But I'm very happy to confirm that I will join on loan to West Ham! Can't wait to start..great club.