Page 3 of 3

Re: Prva stran

Posted: 18 Apr 2013, 12:36
by Profesor
Super. To moramo res narediti!

Re: Prva stran

Posted: 20 Apr 2013, 18:52
by repe
Se bom jst mal pozanimu, sploh za forum k je res v dost slabem stanju.

Re: Prva stran

Posted: 20 Apr 2013, 20:26
by Profesor
repe wrote:Se bom jst mal pozanimu, sploh za forum k je res v dost slabem stanju.
nekdo, ki ima veselje in ki ima vsaj nekaj časa za urejat, bi bil več kot dobrodošel!

Re: Prva stran

Posted: 22 Apr 2013, 22:44
by sigismund
Moderator sem lahko še vedno jaz ker kar dosti stvari popravim in sem kar spucal tale forum neaktivnih in nedostopnih tem, ampak 100 botov na dan se mi pa vseeno ne da več bannat :D

Re: Prva stran

Posted: 23 May 2013, 22:49
by nastja8
sm napisala en povzetek sezone. komu lahk pošlem da objav na stran?

Re: Prva stran

Posted: 23 May 2013, 23:03
by repe
lahko meni

edit: je objavljeno. super napisano :ava: