Page 21 of 116

Re: xyDebate

Posted: 29 Nov 2011, 18:10
by davidluiz4
lajko in jernej čestitam

Re: xyDebate

Posted: 29 Nov 2011, 18:13
by sandi94
davidluiz4 wrote:lajko in jernej čestitam

Re: xyDebate

Posted: 29 Nov 2011, 20:09
by killinride
davidluiz4 wrote:lajko in jernej čestitam

Re: xyDebate

Posted: 30 Nov 2011, 13:31
by lajko
Hvala fantje.
Škoda, da so mi naši zvečer malce povarili dan :wink:

Re: xyDebate

Posted: 30 Nov 2011, 15:31
by Frank_Lampard
A se komu sanja kaj se je zgodilo chelseju :mrgreen: (uporabniku foruma mislm :D )
A ga je kdo blokiral al je sam odšel?

Re: xyDebate

Posted: 30 Nov 2011, 15:52
by zrim92
Nwm ampak zdele pa res ni taprav cajt da nazaj pride. :D

Re: xyDebate

Posted: 30 Nov 2011, 16:22
by loonymcgreat
bannan je se mi zdi :D sej ga kr malo pogrešam kr je znal nasmejat :lol:

Re: xyDebate

Posted: 30 Nov 2011, 16:51
by repe
Ja mislim da je še vedno na počitnicah v Banovcih.

Re: xyDebate

Posted: 30 Nov 2011, 18:14
by loonymcgreat
Nazadnje pridruženi uporabnik je Whorres
:lol: me zanima kaj ma za povedat.

Re: xyDebate

Posted: 30 Nov 2011, 21:29
by jernej1989
http://nogomania.com/Evropske-Lige/Ekip ... ijace.aspx

a dej boas.... V tem trenutku Didier Drogba igra zelo dobro...to je pa mal smešno.

Re: xyDebate

Posted: 30 Nov 2011, 22:30
by damjan1120
To je že bilo objavljeno v temo Didier Drogba.

Re: xyDebate

Posted: 01 Dec 2011, 04:56
by Reichenburg
repe wrote:Ja mislim da je še vedno na počitnicah v Banovcih.
Še kdo bi si zaslužil :wink:

Re: xyDebate

Posted: 01 Dec 2011, 21:25
by Reichenburg
urke4 wrote:Ko smo že pri tem kje pa je glosos?
Mislim da v Ameriki

Re: xyDebate

Posted: 02 Dec 2011, 00:44
by glosos
sem že nazaj, ampak do zdaj še nisem našel teme v kteri se ne bi vsi poprek kregali, pa raje nisem sodeloval :p

sem pa bil zadnje tedne zelo omejen z internetom (v ZDA) in me je skoraj kap ko sem videl v kakšnem stanju je Chelsea ... :?: :?:

Re: xyDebate

Posted: 02 Dec 2011, 16:35
by Profesor
glosos wrote:sem že nazaj, ampak do zdaj še nisem našel teme v kteri se ne bi vsi poprek kregali, pa raje nisem sodeloval :p

sem pa bil zadnje tedne zelo omejen z internetom (v ZDA) in me je skoraj kap ko sem videl v kakšnem stanju je Chelsea ... :?: :?:
Bolš, da bi še mal čez lužo ostal, ker stanje v Londonu je resno...