Re: Govorice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi si želeli videti kot naslednjega managerja Chelseaja, če Potterja odpustijo?

Mauricio Pochettino
1
6%
Zinedine Zidane
6
38%
Luis Enrique
7
44%
Thomas Frank
1
6%
Ruben Amorim
0
No votes
Artur Jorge
0
No votes
Hansi Flick
1
6%
 
Total votes: 16

User avatar
blueboy11826
Posts: 1108
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 27 times
Been thanked: 21 times

Re: Re: Govorice

Post by blueboy11826 »

Res ogromno mladincov vključmo v ekipo. Kake igralce smo mel/imamo.. pa priložnosti sploh ne dobijo. Tut js bi raj vidu da bi jih uključval, ampak kot vidmo se to ne dogaja.
KTBFFH
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: Govorice

Post by bork »

Ja ni pa zato treba nekih Johnsonov kupovat, vsaj ne za položaj bočnega branilca :) oz. tud če pridejo zastonj..vsak funt za plačo takega igralca je stran vržen
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: Re: Govorice

Post by sigismund »

Na izbiro mamo Akeja, Azpija, Ivketa in Luisa, zgleda smo tako jaki da smo šli prodat celo Bertranda.. Kako bo potem nek Johnson zašpilal v šampionski ekipi, ki dejansko ima neke ambicije...poznam malo morje navijačev Liverpoola in en za drugim pizdijo čez Johnsona. Pomojem sem na tem forumu prebral sledeče in sicer da je bil Johnson eden najslabših če ne najslabši v ekipi ki je bila 25 pik za Chelseajem ob koncu sezone. Gledal sem veliko Liverpool preko leta, ta Johnson je imel 3 zaporedne dobre tekme, ostalih 92% sezone sem se pa čudil kako lahko tak tip špila v takem klubu na takem nivoju. No sicer pa vidimo kje je človek, če ga še niti Liverpool več noče.....think about it.
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

http://gianlucadimarzio.com/en/calciome ... to-monaco/

Kak Johnson neki, 10 let nazaj je bil boljši kot je zdaj, pa je bil eden slabših igralcev pri nas.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

Director Seville je potrdil da je posel že skoraj sklenjen in da bo Gael Kakuta postal član Seville. Upam, da mu da Chelsea vsaj klavzulo v pogodbo, če ga bomo kdaj hoteli nazaj kot Matića. Falcao naj bi prišel na posojo to je jasno, v drugo smer naj bi odšlo pa več mladincev tudi posoja. Eden takih ki bo odšel na posojo v Monaco je Mario Pašalić.

Kar se tiče bokov imamo Ivanovića, Azpillicueto, Luisa in Akeja. Če nas zapusti Luis vrnitev v Atletico, potem Ake ne sme nas posojo. Mourinho je sicer dejal, da bo Aina po prikazanem prišel v prvo moštvo, a to je na mesto Christensena , ki odhaja na posojo. Na LBju bi lahko bil enako mladinec Dasilva. Samo je Mourinho tudi za
Loftus-Cheeka rekel, da bo prvo kategornik, potem pa pride zgodba da RLC ni pravi. Glavno da je John Obi Mikel pravi, pa če stoji kot kip sredi igrišča.
Image
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: Govorice

Post by bork »

Prihod Falcaa in zaradi tega posledičen odhod Remyja se mi zdi pa res slaba ideja... Je pa po eni strani potrebno Rekyja razumet, saj si želi v prihodnji sezoni čim več igrat in tako utrdit mesto v reprezentanci Francije za prihajajoče EP, kjer bodo Francozi že zaradi domačega terena nedvomno v ožjem krogu favoritev. Ponovno imajo fantastično generacijo :) meni osebno najbolj všečna evropska ekipa trenutno
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

Richard Keys:
Falcao to Chelsea should be confirmed in the next 24 hours. 1 year loan - with an option to buy.
Image
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Se strinjam, Francija ima dobro mlado ekipo in kar nekaj igralcev, ki bi jih rad videl v Chelseaju.

Danes pri The Times pišejo, da Remy ni dobil klubskega 'dovoljenja' za pogovore z drugimi klubi in da tudi sam nima namena oditi...mogoče berem in verjamem samo tisto kar želim, vsekakor pa je dobra novica :) Remyja bi bilo ključno obdržati vsaj še eno sezono.

Kako se vam zdi nakup Alexa Songa za cca. 6-10m? Pri Arsenalu je bil ključni igralec in takrat sem si prav njega najbolj želel v Chelseaju. Spomnim se njegovih dolgih in globinskih podaj, za zadnjega veznega zelo dobro dovršene. Od takrat je kar nekaj časa presedel pri Barceloni, pri West Hamu lani pa ni imel slabe sezone. Če Mikel odide (močno dvomim, ampak hudič mora enkrat it! :D ) bi s Songom dobili boljšega igralca. To si upam trditi. Recimo da odide Mikel, pride Song, v 1. ekipo pa se vključi še RLC. Tako bi se okrepili v 2. planu napada (Falcao namesto Drogbaja) in veze (Song + RLC namesto Mikela). Takoj podpišem, to bi bila boljša ekipa od lanske z boljšo rotacijo. Dejte me popravt če se motim, ko sem gledal Songa sem večkrat dobil občutek da ni borec, kar pa zelo spremeni njegov položaj (v mojih očeh in verjetno v realnosti) :wink:

Van Ginkel in Romeu bosta šla verjetno na posojo, čeprav je slednji rekel da bo priprave oddelal s Chelseajem. Sicer niti nista imela slabe sezone...Sploh Van Ginkel je slabo sicer začel že zaradi poškodb, v 2. delu se je pa dobro našel in dokazal. Njega bi rad videl na posoji v Premier League.

Še ena takšna okrepitev bi bil Alderweireld za obrambo. Poceni, zanesljiva okrepitev za rotacijo. Ker nisem prepričan da že letos rabimo drage glamurozne okrepitve (ki se jih sicer ne bi branil, sam ne vem kam bi jih vrinili - nekdo bi moral obsedet) :)

Falcao + Song + Alderweireld...ni nek presežek, je pa sigurno nadgradnja lanske že tako šampionske ekipe.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: Govorice

Post by bork »

Torej še ena porazna predstava Falcaa... :)
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Selitev s Stamford Bridga

Post by AlexAK »

Traore se bo kvalificiral za delovno dovoljenje, mogoče to pomeni da ostane. Mourinho ga zelo hvali :) Vprašanje koliko minut bi dobil, ampak če je lahko 3 leta samo treniral v cobhamu, potem lahko še to potrpi :wink:

Allegri je potrdil da hoče Oscarja. Velika napaka če ga prodamo.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Govorice

Post by jernej93 »

Vse bolj se mi dozdeva, da je/bo posoja Falcaa dva koraka vnaprej premišljena poteza ... mislim, da se nam bojo s tem odprla vrata, da nam Jorge Mendes pripelje kakšnega vrhunskega igralca ala Di Maria, Griezmann, Varane :)
Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

V tej sezoni je največ igral Didier Drogba, najprej zaradi rotacije, nato poškodbe Coste in Remyja in kazni Coste. Tako, da če se bo ta trend nadaljeval bo Falcao igral podobno minutažo. Uradni prestop v Chelsea (1 letna posoja) naj bi se zgodil še pred koncem tedna. V nasprotno smer Monaco odhaja mladinec Mario Pašalić. Chelsea ne bo spreminjal svoje politike in Falcao ne bo imel več kot 200 000 funtov plače.

Poleg tega pa je Chelsea šel po delovno dovolenje za Bertrand Troreja in če se bo v Ameriki izkazal, potem bo ostal v Klubu, drugače bo odšel na posojo v kakšnega premierligaša.

Juventus hoče Oscarja, Mourinho ga pa ne da, razen če bodo dali deal da gre Pogba v Chelsea oz 50 miljonov kot je lani dal PSG za Luiza.

Petr Cech je dobil zeleno luč za odhod. Želi si ostati v angliji ponudbe zanj so prišle iz Tottenhema, Arsenala in Uniteda. Poleg angležev si cecha želi PSG, ki je pripravljen dati več kot Arsenal.

Še vedno je nejasna usoda Cuadrada (se mora izkazati na Copi), Salaha, Mosesa, Mikela, Ramiresa in Remyja.
Image
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Govorice

Post by jernej93 »

Oscar + 30M € = Pogba :ava:

Pa še pol en world class winger (Griezmann, Reus, Bale, Di Maria) in Varane :shock:

Moje mišlenje je, da ne smemo zaspat na lovorikah. Mormo tale prestopni rok pokazat konkurentom, da ni zajebancije. S pametnimi nakupi lahko sestavmo zelo dolgoročno ekipo in se počasi znebimo igralcev, ki so imeli dovolj priložnost, a se pač ni izšlo - Mikel, Ramires, Oscar in še nekateri igralci na posoji. Predvsem omenjene tri prvokategornike bi lahko vključili v ceno za kakšnega igralca.
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: Re: Govorice

Post by sigismund »

Nevem za kaj na tem forumu tak odpor do Oscarja..men pa fant ni tko napačen :-o al samo ne spremljam dobro in ga dajete zraven kot "kolateralno" škodo da se pripeljejo boljši nakupi,..?
User avatar
RedMiner
Posts: 1145
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 5 times
Been thanked: 16 times

Re: Re: Govorice

Post by RedMiner »

Mene ne prepriča, ni dodana vrednost ekipi. Ima potencial, vidi se da fant zna igrat, ampak na igrišču to redkokdaj pokaže...
Post Reply