Re: Govorice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi si želeli videti kot naslednjega managerja Chelseaja, če Potterja odpustijo?

Mauricio Pochettino
1
6%
Zinedine Zidane
6
38%
Luis Enrique
7
44%
Thomas Frank
1
6%
Ruben Amorim
0
No votes
Artur Jorge
0
No votes
Hansi Flick
1
6%
 
Total votes: 16

User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: Re: Govorice

Post by sigismund »

Muri ga pa obožuje in po mojem vem zakaj. Vsi vemo da Muri ljubi garače in ravno to Oscar počne, Stalno je tako spredaj kot tudi prvi v obrambi. On je kot malo bolj tehnično podkovan Ramires. Edina razlika z Willianom/Hazardom je pa res da ta, da za razliko od omenjenih PRECEJ manj ustvarja priložnosti. Je pa garač, to mu ne gre oporekati.
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Js pravim, če obdžimo Oscarja in Remyja imamo dober prestopni rok, ne glede na okrepitve.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: Govorice

Post by bork »

Če pogledamo sredino in napad naše ekipe ter vse skupaj mal poenostavimo, vidimo da imamo Hazarda in Fabregasa, ki sta fantazista, ter Matića in Williana, ki sta bolj garača. S tem ko imamo v igri Oscarja se tehtnica prevesi na stran garačev in to mene osebno dost moti. Ajde, ne rečem na derbijih, kjer ti rabiš igralce ki dost tečejo in ubijajo igro...ampak proti slabšim ekipam se pa vse skupaj mal spremeni. Jaz bi Oscarja TAKOJ zamenjal za enega fantazista ala Isco, na težjih tekmah pa uporabil namesto njega Ramiresa/Cuadrada pa Williana na 10ki.

Ne morm povedat, kolk mi je Pogba všeč :sljin: ne samo Oscar + 30m, jaz bi zanj dal še kakšnih 20m več.
Tist k bo dobil Pogbaja, bo skor zmagal tale prestopni rok, ker taki vezisti so redki k diamanti :D

Se strinjam z vsemi tistimi, ki pravijo, da se je potrebno ekipo še dodatno okrepit. Ne rabmo kvantitete, ampak kvaliteto, kar pa v praksi pomeni 1-2 world class igralca.

Kar se oa odhodov tiče.. če odide Oscar in pride Pogba, Isco, Griezmann ali kak drug igralec v tem rangu je to sam +.
Dvomim pa da bodo toliko naivni, da bodo Oscarja prodali in ga poskušali nadomestit z nekim Coutinhom, Firminhom itd.

Btw, Allegri je poudaril, da mu je Oscar RES všeč, tako da upam da poskusijo nrdit kak dobr biznis :D
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Govorice

Post by damjan1120 »

bork wrote:Ne morm povedat, kolk mi je Pogba všeč :sljin: ne samo Oscar + 30m, jaz bi zanj dal še kakšnih 20m več. Tist k bo dobil Pogbaja, bo skor zmagal tale prestopni rok, ker taki vezisti so redki k diamanti :D
:ava: @8) Tudi meni je Pogba največja želja :)

Falcao pa je zgleda naš novi član, glede na to da tudi Sky Sports poroča o tem. Ne vem kaj naj si mislim o tem. Falcao-a iz Atletica in Porta bi si takoj želel, ampak mislim da on na žalost nikoli več ne bo ponovil takšnih predstav. Bomo videli kaj lahko naredi Mou :)
http://www1.skysports.com/football/news ... mel-falcao
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Govorice

Post by didier »

In Mou we trust :|
Blue is the colour!
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Se mi zdi da je oscar precej 'underrated' na tem forumu...ok vaše mnenje :) ponavadi ljudje opazijo tistega, ki lepo igra in ne garačev, medtem ko pri Oscarju vsi vidijo garača in ne njegove učinkovitosti. Imel je dokaj slabo sezono pa je zbral 8 golov in 8 asistenc. Če ulovi konstantnost je sposoben doseči minimalno 12/12, kar pa že lepa statistika. Spomnite se par njegovih golov, podaj in driblingov, fant ma filing in talent samo konstantnost rabi. Pomoje ga podcenjujete oz. ne verjamete vanj :)

Se tud ne strinjam s tem, da rabimo neke velike okrepitve. Jedro ekipe bi obdržal in dodal konkurenco na določenih položajih, pripeljal kakšnega igralca, ki nam da drugačno opcijo in dodano vrednost. Nič posebnega in tud ne pričakujem veliko ali velikih okrepitev v tem prestopnem roku. Bolj me skrbi če določene igralce izgubimo.

Sem pa tud js mal presenečen nad sabo da si ne želim kakšne velike okrepitve :D Vsako leto mi je za kakšen položaj manjkal igralec, letos pa kr ne vem :D Očitno sem zadovoljen z ekipo :)
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: Govorice

Post by bork »

Mene pri Oscarju moti zgolj to, da praktično ne napreduje. Tip je že 3 sezone pri nas in ni mel niti ene sezone ko bi res izstopal. Vedno par super tekem pa potem padec forme, ki se zgolj stopnjuje, vmes sicer kakšen preblisk, to je pa to. Poleg tega bo letos star 24let, torej ni več prostora za razno razne izgovore, da je premlad, da se še privaja itd.

Jaz sem pa mnenja, da je potrebno ravno takšne sezone kot je letošnja izkoristit, za kakšen odmeven nakup. Par razlogov...
1. Fantje so kar nekaj osvojili, ekipa je ambiciozna in dosti privlačna za igralce, ki imajo ambicije po osvajanju lovorik.
2. Precej manj je tveganja pri nakupu nekega wc igralca, če ti že imaš neko utečeno ekipo in zgolj dodaš piko na i. United je recimo lep primer, kaj se zgodi ko ti kupiš vrhunske igralce in jih dodaš ekipi v zatonu, brez nekega sistema, uigranosti...polom!
3. Konkurenca! Sem prepričan, da bi tudi Oscar bolje igral, ko bi še imel Mato.
4. Upam, da se zavedate kolk smo mel sreče okol poškodb. Da bi se Hazard poškodoval v prvem delu sezone, bi blo kar na tesno. Potrebno je met neke alternative. Jaz sploh ne vem kako bi zgledala naša igra, če se recimo poškoduje Cesc...

https://www.youtube.com/watch?v=sSJc16uhI18 - če bi mu recimo uspelo prikazat samo 10% tegale, bi bil js super zadovoljen :ava: Nikol mi ni bilo jasno, zakaj ga niso kupil takrat, ko ga je Atletico...
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Mi je zelo všeč tale conversation, čeprav se ne strinjava :D Js pa na tvojo 2. točko drugače gledam :) Jedro ekipe je kompaktno, kemija je...in glih tu ne vem kako bi npr. en Pogba vplival na igralni sistem. Itak da je fantastičen igralec, ampak a bi to pomenilo spremembo sistema, porušilo kemijo, vzdušje? Kdo od trenutnih igralcev bi obvisel? Ne pravim, da je ta način napačen, sam trenutno v tej ekipi ne vidim potrebe da se ruši ravnovesje. Sej ne morm vedit, sam zaenkrat je še vedno moje mnenje da se drastično ne posega v prvo postavo.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
blue222
Posts: 764
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 7 times

Re: Govorice

Post by blue222 »

glede oskarja meni ze od prve sezoni ni všeč, nič ni napredoval tu pa tam da kak lep gol to pa je vse, če bi ga zamenjali za kake boljšega igralca plus denar bi blo super. ramires in mikel out sloh mikel ki ga gledat ne morem, pa tud upam da gre luis nazaj v atletico. glede falcaota pa bomo videli kako bo upam da nebo meu prevelike plače.
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Govorice

Post by jernej93 »

Nemorš igralca na takem nivoju čakat tri leta, da bo začel konstantno igrat. Ubistvu je velik vprašaj nad tem, če bo sploh kdaj začel konstantno igrat. Ni to mid table nivo, kjer lahko igralci ala Puncheon, Siggy opozorijo nase z eno odlično predstavo na 5 tekem in so carji.

Se strinjam, da je garač, ampak to ni dovolj za najvišji nivo nogometa. Navsezadnje bi bili potem zadovoljni s Kirmom? Oscar je zelo podpovprečen v odločilnih trenutkih na nasprotnikovi polovici, nevem kolikokrat sem izgubil živce zaradi njega, ko je recimo v kontri 3na2 "zaružil" v gužvo ali si podal občutno predolgo žogo ....
Image
User avatar
The blues11
Posts: 136
Joined: 02 Jan 2012, 13:12

Re: Govorice

Post by The blues11 »

Oscarja še vsaj kako leto dve treba nujno obdržat ker namesto kakega wilija oz. ramiresa je to top zamenjava poleg tega se z wilianom stalno žgeta za prvo in mislim da se pop kr trudi je pa res da nima neke konstante ampak enkrat igra vrhunsko čes 2 dni pa čisti podn ..;)
Image
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Govorice

Post by jernej93 »

The blues11 wrote:Oscarja še vsaj kako leto dve treba nujno obdržat ker namesto kakega wilija oz. ramiresa je to top zamenjava poleg tega se z wilianom stalno žgeta za prvo in mislim da se pop kr trudi je pa res da nima neke konstante ampak enkrat igra vrhunsko čes 2 dni pa čisti podn ..;)
Igralca, ki se ga lahko uporabi v takem transferju (Oscar+denar = Pogba) js osebno nebi zadrževal za rotacijo. Navsezadnje lahko to vlogo upravljata Salah in Cuadrada, najraje pa bi videl mladega Traoreja, ki je že lani navdušil na pripravah in v nizozemskem prvenstvu.
Image
glosos
Posts: 836
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 65 times
Been thanked: 29 times

Re: Govorice

Post by glosos »

Pri Oscarju se moramo zavedati, da odkar je prišel v Chelsea, še ni imel fraj poletja. Igral je leta 2012 na olimpijskih v Londonu, pa na Confederations Cupu leto kasneje, lani na svetovnem ... Letos ga hvalabogu ni na Copi, ker to bi bil lahko še zadnji udarec. Od svojega 21 leta je imel skupaj mogoče tri tedne dopusta.
Meni je on zelo všeč, in mislim da je eden ključnih igralcev za Mourinhov sistem. In če kdaj, potem bo letos njegovo leto, glede na okoliščine. Če pa letos ne bo napredoval, potem pa je verjetno res dosegel maksimum. Ampak dvomim :)

Mislim, da imamo udarno postavo konkretno najboljšo v ligi. Ampak se strinjam s tistimi,k i s ebojite poškodb. Si predstavljate, da zgubimo Hazarda za kakšen mesec? Ne pričakujem, da bi lahko knašli zamenjavo, ki ga lahko nadomesti, ampak moramose bit sposobni prilagodit na situacijo brez njega, in ohranit nivo igre in rezultatov na istem nivoju. Podobno je s Fabregasom. Ko je padel v formi, je padla cela ekipa. Matič podobno, če ga ni, izgledamo precej šibkejši ... Costa je itak manjkal kar precej ... Potrebujemo boljše alternative!

Falcao ok, če obdržimo Remyja, in Falca-a doziramo po potrebi. Smrt bo, če se bomo morali v določeni fazi sezone zanašat samo na njega.

Potrebujemo pa rešitve na sredini igrišča. Mikel je katastrofa, vedno ko je v igri mi je neprijetno, in imam filing da je on izhod v sili. Ramiresa bi obdržal, ker za določene situacije enostavno ni boljšega igralaca!
V vezi potrebujemo enega vrhunskega vsestranskega igralca, da bo lahko rotiral trikotnik Matič-Cesc-Oscar. RLC bo upam da vključen v prvo ekipo in da bo dobil lepo minutažo, ampak on ne more bit rešitev za situacijo, če eden izmed omenjenih treh izpade za en mesec.

V obrambi bo Zouma počasi dobival vedno več minutaže, sam bi pa v ekipo dodal še kakšnega mladega branilca, da se počasi zgradi novo generacijo Chelseajeve obrambe. Terry je v letih, ko padec ne bi bil nič čudnega, in samo vprašanje časa je, kdaj bo postal neuporaben. Letos je bil še daleč od tega, bil je vrhunski, ampak v teh letih je lahko padec nenaden. Varane bi bil super, glede na to, da imata očitno dober odnos z Mourinhom.
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 593
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 6 times
Been thanked: 19 times

Re: Govorice

Post by Chelsea_fan »

Strinjam se z ostalimi, ki pravijo, da je nakup WC igralca MUST. Mislim, da imamo v PL prednost pred vsemi kar se tiče kvalitetnega kadra. Dejstvo je pa, da napram ekipam kot so Barcelona,Real,Bayern zaostajamo. Mislim, da bi letos res morali posegati po nakupih WC igralcev.

Moje želje so :

In: Varane(skupaj z Zoumo v obrambi) ,Pogba, Sterling

Out: Mikel,Ramires,Oscar,Kakuta in vsi ostali, ki so na posojah saj v nobenem ne vidim potencialnega WC igralca.

lp :cfc01: :cfc01: :cfc01: :cfc01:
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Varane se strinjam, ampak 2016 :P Letos če pride Varane bo uničil Zoumo, naslednje leto pa Cahilla in mam raj drugo :)

Ker pričakujem nekako tako, da bosta Terry in Cahill še eno leto sigurno prvi branilski par, Zouma menjava. Če pride Varane je verjetno prej, da gre Zouma na posojo kot pa Cahill stran.

Naslednje leto bi pa lahko bila Terry in Varane prvi par, Zouma menjava, potem se jima pa Terry počasi umakne.

To je samo predvidevanje, Varana se ne bi branil :)
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
Post Reply