Re: Govorice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi si želeli videti kot naslednjega managerja Chelseaja, če Potterja odpustijo?

Mauricio Pochettino
1
6%
Zinedine Zidane
6
38%
Luis Enrique
7
44%
Thomas Frank
1
6%
Ruben Amorim
0
No votes
Artur Jorge
0
No votes
Hansi Flick
1
6%
 
Total votes: 16

User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

To ni nič nikol ne bom pozabil ko sem enga napadalca Stoka skor podrl po tekmi čist nehote. Zmaga pa ko sem se slikal z našo Evo. Ali pa Drogba v Lescah, pride z busa in roko direkt men. Nič fantje začnite hodit na tekme v London, pa boste koga srečali.
Image
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: Govorice

Post by bork »

Žal tudi Di Marzio ni več to kar je včasih bil :) precej bučk objavlja zadnje čase tako da jaz mu nič več ne verjamem. Vse v zvezi s Pogbajem se mi zdi prelepo da bi bilo res, po drugi strani je pa že cel 'predprestopni rok' zatišje in bi bil počasi že čas... Neka Inter in Liverpool vozita igralce za 40m tako da :)
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

bork wrote:Žal tudi Di Marzio ni več to kar je včasih bil :) precej bučk objavlja zadnje čase tako da jaz mu nič več ne verjamem. Vse v zvezi s Pogbajem se mi zdi prelepo da bi bilo res, po drugi strani je pa že cel 'predprestopni rok' zatišje in bi bil počasi že čas... Neka Inter in Liverpool vozita igralce za 40m tako da :)
Česa mu ne verjameš? A prelepo se ti zdi da je zanimanje? A prebereš celo novico al samo naslove? :) Ker sem šel mal čez njegove strani pa ne najdem nekih bučk, niti potrjenih prestopov pri katerih bi se zmotil...verjemi kakor hočeš, sam nikjer ne piše da bo Pogba podpisal za Chelsea, to si ponavadi ljudje po svoje interpretirajo :) če pa rover al pa Metro napišeta 'Pogba v Chelsea' pa zraven v oklepaju Di Marzio, to pa ni fer do njega :D
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: Govorice

Post by bork »

Ne verjamem, da bi se Chelsea sploh zanimal za igralca, ki je na tržišču vreden 80m+ :)
Mah verjemi da tud dostkrat mim udari...recimo lani pisal o tem, da je Benatia že na poti v Manchester pa vemo kako se je končalo. Sicer pa dostkrat mi pade v oči kakšen njegov twit kjer trdi, da se nekdo zanima za igralca, potem pa se izkaže da tega kluba ta igralec niti najmanj ne zanima :)
Last edited by bork on 24 Jun 2015, 17:56, edited 2 times in total.
User avatar
RedMiner
Posts: 1145
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 5 times
Been thanked: 16 times

Re: Govorice

Post by RedMiner »

bork wrote:Žal tudi Di Marzio ni več to kar je včasih bil :) precej bučk objavlja zadnje čase tako da jaz mu nič več ne verjamem. Vse v zvezi s Pogbajem se mi zdi prelepo da bi bilo res, po drugi strani je pa že cel 'predprestopni rok' zatišje in bi bil počasi že čas... Neka Inter in Liverpool vozita igralce za 40m tako da :)
Oni lahko vozjo Firminhote, J.Martinez (29-letnik iz Portugalske lige) itd po 40 miljonov celo poletje, mi bomo pa za 20M dobil neki boljšga od njih :)

Se ne bojim, da bomo slabo kadroval, ker sedaj že par let zapored res dobro trgujemo.
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

bork wrote:Ne verjamem, da bi se Chelsea sploh zanimal za igralca, ki je na tržišču vreden 80m+ :)
Mah verjemi da tud dostkrat mim udari...recimo lani pisal o tem, da je Benatia že na poti v Manchester pa vemo kako se je končalo. Sicer pa dostkrat mi pade v oči kakšen njegov twit kjer trdi, da se nekdo zanima za igralca, potem pa se izkaže da tega kluba ta igralec niti najmanj ne zanima :)
Če najdeš kak članek z 'lažjo' bi ga rad videl :) Itak deal ni nikoli 100% dokler ni podpisa. Glede Pogbaja sem pa siguren da smo v kontaktu z njegovim agentom (kdo od velikih klubov pa ni?)...pa tko kot si rekel, 80m ne bomo nikol dali :) Pa tko kot je Mourinho enkrat izjavil, več tarč nam da boljšo pozicijo na trgu. Sigurno imajo v klubu pripravljenih več opcij.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

AlexAK wrote:m... če pa rover al pa Metro napišeta 'Pogba v Chelsea' pa zraven v oklepaju Di Marzio, to pa ni fer do njega :D
Kar se mene tiče nisem nikol rekel, da je Pogba naš, pač da se Chelsea zanima zanj, kar pa se Di Marzia tiče pa dela le neke špekulacije. Nekaj njegovih objav:

http://www.chelsea-news.co/chelsea-cont ... bas-agent/
http://weaintgotnohistory.sbnation.com/ ... paul-pogba

Če ga pa kdo narobe intrepetira je pa druga stvar. Kakor koli Oscarja se baje prodaja za 30 miljonov funtov, dela se pa baje da dobimo Pogbo. Čeprav je to misija nemogoče, ker ima previsoko ceno in še veliko močnih klubov ga lovi. Če bi prišel v Chelsea je tukaj članek kje bi igral

http://www.squawka.com/news/how-chelsea ... ide/405005

Je pa včerej udarla informacija, da Chelsea lovi Antoine Griezmanna in zanj ponuja Salaha in denar ali pa Luisa in denar. Jaz bi dal oba, da bi dobili tega wingerja. Ker je trg odprt smo baje poslali ponudbo za Raheem Sterlinga in to 40 miljonov funtov, samo tudi tukaj je misija nemogoče, ker City ponuja 10 miljonov več. Samo če ne greš na trg z ponudbo ne moreš pričakovat kakega novega igralca.
Image
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

rover, sorry, nisem te mislil osebno pokritizirat (dal sem samo primer, tud Metro je samo primer), samo ti si praktično edini ki objavlja novice :)
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Fluminense je uradno potrdil prodajo Kenedyja brez omenjene destinacije, O Globo piše, da je to Chelsea.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

hvala, zdej pa sklanjajte. Pejmo nazaj na govorice :)
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

Song bo v naslednjih podpisal za West Ham, dobil naj bi 75 000 funtov plače na teden in podpisal 3 letno pogodbo. Naslednji, ki bo podpisal za West Ham bo Remy. Chelsea torej lovi Witsela oz Pogbo.

Arsenal nam hoče ukrasti 18 letnega belgijskega talenta Musondo za 8,5 miljonov funtov. Obetajo se 3 posoje in sicer Christensen v Gladbach, Akè v Middlesbrough in na mesto Musonde naj bi odšel v Monaco Loftus-Cheek.

Poglejte si podajo za gol Loftus-Cheeka:

Image

Upam, da RLC ostane v Chelseaju.

Še ena zanimivost kdo je tako imenovan Feder club Chelseaju?!? Barcelona.

Telegraph pravi, da je transfer Kenedyija že skoraj pri koncu in da Kenedy oz Robert Kenedy Nunes do Nascimento prihaja v Chelsea za 6,3 miljonov funtov. Kenedy bo odšel na posojo, kjer bo ostal dokler ne bo dobil delovnega dovolenja za na otok. To je super prestop, poglejte si ga v akciji:

[youtube]Vl6AUyzA080[/youtube]

Kolombija je izpadla iz Cope Amerike in Falcao naj bi kmalu zaključill prestop v Chelsea. Prav tako bo Cech zaključil svoj prestop v Arsenal, verjetno že v ponedeljek, potem ko je v petek opravil zdravniški pregled.
Image
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Govorice

Post by jernej93 »

Baje Vidal zapušča Juve, kam se odpravlja naj bi bilo znano v naslednjem tednu. Naj bi Juve sprejel tri ponudbe vredne okrog 30M.
Image
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Govorice

Post by jernej93 »

- Mourinho naj bi si želel Pogbaja. Pripravljen je "žrtvovati" tudi Oscarja, za katerega je ravno včeraj Allegri javno spregovoril, da je poleg Iscota njegova največja želja.
- Arda Turan je potrdil, da zapušča Atletico in da se dogovorja s 3-4 klubi. Po besedah agenta je najverjetnejši odhod v Anglijo.
Image
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Govorice

Post by jernej93 »

Mundo Deportivo: Klub koji je opasno zagrizao za Pogbu posljednjih nekoliko sati je Chelsea, koji se nada da iskoristi interes Oscara kako bi doveo Francuza.
Evening Standard: Atletico ponudio Chelseaju trampu Alderweireld-Luis, ali Chelsea je sada odbio tu ponudu i želi samo novac.
Mirror: Andreas Christensen odlazi na posudbu u Borussiju Monchengladbach odmah nakon produzenja ugovora sa Chelseajem.
Image
Post Reply