10 - Juan Mata

Teme o bivših igralcih, trenerjih itd.
User avatar
michooo
Posts: 644
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: 10 - Juan Mata

Post by michooo »

Ne prehitevaj
User avatar
blueboy11826
Posts: 1105
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 25 times
Been thanked: 21 times

Re: 10 - Juan Mata

Post by blueboy11826 »

Na wikipedii do zdej še nism vidu da bi prehiteval, in tam je Mata žal že v unitedu.
KTBFFH
User avatar
michooo
Posts: 644
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: 10 - Juan Mata

Post by michooo »

Ker vsi vemo, da je Wikipedija zelo zanesljiva.
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: 10 - Juan Mata

Post by repe »

blueboy11826 wrote:Na wikipedii do zdej še nism vidu da bi prehiteval, in tam je Mata žal že v unitedu.
Wikipedija ima odprto vsebino in jo urejajo uporabniki. Tako da tja lahko napišeš da je prestopil v Drenov Grič in bo tako ostalo dokler nekdo ne ugotovi tega. Je pa verjetno Mata res done deal.
glosos
Posts: 828
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 64 times
Been thanked: 26 times

Re: 10 - Juan Mata

Post by glosos »

Tud meni ni všč, da Mata odhaja (kot vse kaže), ampak to je trenutno najbolj logična potez.

Mourinho na njega ne računa, nekdo pa punuja 40 mio za njega. In to ekipa, proti kateri letos več ne bomo igrali, naši konkurenti pa še bodo. Na drugi strani je pa dejstvo, da nas je Mata v zadnjih letih velikokrat reševal in bil najboljši igralec ekipe.

Kot je že nekdo omenil, ko je bila igra sestavljena okoli njega, ko je bil sistem podrejen temu, da Mata sije v najboljši luči in je najboljši igralec ekipe, smo se borili za uvrstitev v CL.

Zdaj imamo nov sistem, ki očitno paše večini ostalih igralcev, Mata pa se očitno pač v njem ne znajde, ali pa se noče podrediti. Kakorkoli, ta sistem nas drži v igri za naslov prvaka. Kadarkoli postavim klub pred igralca! DRM in Benitez sta gradila okoli Mate in dušila ostale igralce, Mouriho gradi okoli Oscarja in Hazarda, ki dvigujeta celo ekipo, ta sistem pa duši Mato. Mata je dovolj nadarjen, da bi se lahko prilagodil, pa se ne (mogoč se trudi pa res ne gre, in mu delam krivico), tega pa Mourinho ne prenese. Veliko je bilo govora, da ni zadovoljen z delovno etiko Mate in KDB, in kot trenerju mu dam čisto prav. Ekipa je več vredna kot igralec. Tudi v Realu so govorili, da dela krivico Casilliasu, no, očitno mu jo zdaj dela še Ancelotti ... Igralec, ki isli, da je večji od ekipe ali od trenerja, nima kaj iskti v športnem kolektivu. Če se je kdo ukvarjal resno z ekipnimi športi, mu je to kristalno jasno.

In potem pluvanje po nakupu Sahina. Sam ga ne poznm dovolj, kar pa sem videl, pa je to, da ima potrebne kvalitete, ki jih pri 21 letih nima veliko igralcev. Če ima poleg tega še željo po delu in razčiščeno v glavi kaj pomeni biti profesionalec, potem se lahko zelo dobro obnese.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1105
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 25 times
Been thanked: 21 times

Re: 10 - Juan Mata

Post by blueboy11826 »

* Salaha ;) . Drugače pa Mata letos na tekmih sploh ni dobil prave priložnosti...
KTBFFH
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: 10 - Juan Mata

Post by repe »

Well said glosos. Čeprav me žalosti ta odhod.
User avatar
RedMiner
Posts: 1141
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 5 times
Been thanked: 16 times

Re: 10 - Juan Mata

Post by RedMiner »

Bravo!

Z veseljem preberem tak post. Tud sam sem treniral nogomet 8 let in najboljsi ne igrajo vedno.
Kaj ti bo nemarljiv igralec na sredini, ce mas potem enkrat slabso obrambo.

Podpiram Mourinha, to zato, ker sem tud sam igral nogomet in nasa igra po dolgem casu znova dobiva rep in glavo, da ne govorim o obrambi, ki bo kmalu postala najboljsa v Evropi.
glosos
Posts: 828
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 64 times
Been thanked: 26 times

Re: 10 - Juan Mata

Post by glosos »

blueboy11826 wrote:* Salaha ;) . Drugače pa Mata letos na tekmih sploh ni dobil prave priložnosti...
Poteto potato :p
repe wrote:Well said glosos. Čeprav me žalosti ta odhod.
Tud mene žalosti. Ampak pač razumem, da je v vrhunskem športu tako, da manj kot si privoščiš čustvenih odločitev, boljše je. Dal bi primer, kako zadeve potekajo v NFL, ki jo zelo podrobno spremjalm, pa mislim, da ne bi naletelo na najboljši odziv :)
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 10 - Juan Mata

Post by rover »

[youtube]gKBpVDnfK44[/youtube]

eni pravijo da je Mata:

Image

Jaz pa mu želim srečno in veliko uspeha :(
Image
User avatar
fissh88
Posts: 116
Joined: 01 May 2011, 21:04
Location: Radomlje

Re: 10 - Juan Mata

Post by fissh88 »

Carefree, wherever we may be,

We are the famous CFC,

And we don't care

Whoever you may be,

'Cos we are the famous CFC
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: 10 - Juan Mata

Post by loonymcgreat »

Zdej twitter prepravljajo namigi da je Mata zavrnu prestop :D oh da bi blo res, ceprav zgleda res mal sumljivo da do sedaj ni blo nic potrjenega. Na trening centru uniteda so ze zjutraj na enmu igriscu postavili neko zasilno pristajalisce za heli in vsi ugledni mediji so porocali, da bo Mata popoldne podpisal.
Morda si je pa na helikopterju premislil ko je videl v kaksen shit hole je prišel :D
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
rck2own
Posts: 360
Joined: 22 May 2010, 20:25

Re: 10 - Juan Mata

Post by rck2own »

Rooney followed Mata on Twitter, does that mean Rooney is off to Chelsea? :D
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3558
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 35 times
Been thanked: 54 times

Re: 10 - Juan Mata

Post by sigismund »

Moyes: "Mourinho, nam prodaš Mato?"

Mourinho: "Mi igralcev ne prodajamo konkurenci!"

Moyes: "Odlično, torej lahko pride!"
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: 10 - Juan Mata

Post by loonymcgreat »

Dej sigi naredi anketo glede prodaje mate v united :D
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
Post Reply