Re: Govorice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi si želeli videti kot naslednjega managerja Chelseaja, če Potterja odpustijo?

Mauricio Pochettino
1
6%
Zinedine Zidane
6
38%
Luis Enrique
7
44%
Thomas Frank
1
6%
Ruben Amorim
0
No votes
Artur Jorge
0
No votes
Hansi Flick
1
6%
 
Total votes: 16

User avatar
RedMiner
Posts: 1145
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 5 times
Been thanked: 16 times

Re: Govorice

Post by RedMiner »

Za moje pojme - odlična okrepitev. Ima nos za gol, igral je za Barco (izkušnje), tehnično podkovan... Skratka super. Se mi zdi, da bo zasijal kot Fabregas in Sanchez :)
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Govorice

Post by didier »

Sam sem nad njim skeptičen, ampak ajde, se pustim presenetit. Cuadrado je verjetno s tem zapečaten pri nas.
Blue is the colour!
User avatar
mlinko
Posts: 468
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Re: Govorice

Post by mlinko »

Jest pa upam da bo več kot samo podaljšana klop. Glede na to da Willian ni glih zabijač upam da bomo od njega točn to dobil. Držmo pesti :)

Poslano z mojega Nexus 7 WiFi z uporabo Tapatalk
CFC :cfc01:
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: Re: Govorice

Post by m4t1c »

glede na to, da je bila kakšen teden nazaj panika, zakaj se nič ne kupuje in krepi, preslaba klop itd. bojo teli nakupi v zadnjem času (Baba, Pedro, Stones?) vsaj nekakšno olajšanje.
Upam da bi tole s Pedrom pomenilo, da bi se Fabregas pogosteje igral v vezi z Matićom in ne več tako forsiral na 10ko (kar mu najbolj ne leži), kjer mislim da bi lahko Willian čisto dobro odigral in bi bil Pedro na desnem krilu.
Image
glosos
Posts: 836
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 65 times
Been thanked: 29 times

Re: Govorice

Post by glosos »

Še vedno pa rabimo enega vezista ...
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: Re: Govorice

Post by sigismund »

Ja ampak kaj to pomeni za Williana, Cuadrara, Oscarja, Mosesa?

Oscar- on je itak na sredi in se ga najbrž ne bo prodalo..
Willian - starter, njegova menjava pa Pedro
Cuadrado - sumim da se ga bo prodalo
Moses - Menjava praktično komurkoli, ki bi takrat rabu počitek (70+ minuta) ali pa vsakoči v primeru poškodb

Cuadrado / Moses opciji znata bit verjetno tudi obratni, ampak Cuadrada precej lažje (za več) prodamo..

To je ena teorija iz mojga zevnka :) Kva vi mislte?
glosos
Posts: 836
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 65 times
Been thanked: 29 times

Re: Govorice

Post by glosos »

Jaz pričakujem, da se bo opciji Hazard-Oscar-Willian in Hazard-Willian-Pedro dokaj enako pogosto uporabljalo. Mosesa vidim kot utility menjavo na teh ofenzivnih položajih, kjer bo pač potrebno.

Cuadrada pa se stinjam, da se splača prodat, ker ima še ceno na trgu.

Če sanjam naprej, dodamo še Ramiresa in damo Juventusu kar si želi, dodamo še 50mio, in pripeljemo Pogbaja. Potem pa smo spet top shit :)
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: Govorice

Post by bork »

Hazard - Oscar - Willian
Hazard - Oscar - Pedro
Hazard - Willian - Pedro

Za pozicijo LW bodo Hazard/Pedro/Moses, na 10ki Oscar/Willian/Fabregas in na RW Pedro/Willian/Moses.. Če pride Pedro se bo Cuadrada posodilo/prodalo v to ne dvomim.
Ostalo bo 5 igralcev (Hazard, Oscar, Willy, Pedro in Moses) za 3 igralna mesta + pogojno Fabregas + eden od Traore/Kenedy, oba dva bi bilo nesmiselno imet tako da upam, da enega posodijo v primeru prihoda Pedra. Btw, kaj je sedaj sploh s Kenedyjem? Če ne dobi dovoljenja je itak avtomatsko posoja ali morda celo še eno leto v Braziliji.

Ja, centralnega vezista še vedno potrebujemo. Ne razumem sicer zakaj ne poskusijo z Oscarjem na CM poleg Matića :-|
Nekih top cm-jev trenutno ni na voljo. Verjetno je najbolje kar lahko dobimo Witsel, morda Moutinho (poškodovan).
Kakorkoli, upam na prihod centralnega vezista in odhod Mikela... V primeru, da pa pride CM in ostaneta tako Mikel kot tudi Ramires pa je bolje, da se pošlje RLCja na posojo..

Baje bo sedaj United poskusil dobiti Stonesa. Bi bilo dobro, da naši čimprej realizirajo deal, ker je eden redkih dobrih Angležev.

Če se še malo poigramo s številkami... Kupili Begovica za 8m in Babo za 20m (zaenkrat), prodali pa Cecha za 12m.
Pedro bi nas prisel 30m, Stones pa 40m+... Vprašanje koliko potem ostane za centralnega vezista
glosos
Posts: 836
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 65 times
Been thanked: 29 times

Re: Govorice

Post by glosos »

Se strinjam s tvojimi postavitvami, torej lahko v tej liniji rotiramo tri opcije, in vsak od trojice Oscar, Willy, Pedro odigra 2/3 tekem. Če zadnji opciji dodamo še Oscarja v centralni vezi ob Matiču, je še večji izkoristek :)

Hazard - Willian - Pedro
Oscar - Matić

ČE bi tako igrali, pa mogoče kdaj z vezo celo Oscar - Fabregas in RLC-Fabregas ali RLC-Matić, potem tudi prihod centralnega vezista ni življensko potreben. Vseeno pa je potrebno povečati fleksibilnost in podaljšati klop z igralci, ki se jih Mou ne bo bal dati v igro.
Mikela pa ne vidim nikjer, žal ...
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Re: Govorice

Post by damjan1120 »

Glede na začetek sezone in glede na prestopni rok se nam slabo piše za letošnjo sezono... :| City pripeljal najboljšega branilca La Lige Otamendija, enega največjih talentov na otoku Sterlinga, pred vrati naj bi bil tudi De Bruyne, ki je lani bil izbran za najboljšega igralca Bundeslige, bil pa je tudi najboljši asistent v top petih evropskih ligah (20 asistenc). Če bodo celo sezono zdravi Yaya Toure, David Silva in Agüero so lagano prvi favoriti za naslov. Še dobro, da na klopi nimajo kakšnega vrhunskega managerja :roll: Hart, Zabaleta, Kompany, Otamendi, Kolarov, Fernandinho, Yaya Toure, Sterling, David Silva, De Bruyne in Agüero haha pa pol še na klopi Caballero, Sagna, Clichy, Mangala, Fernando, Navas, Delph, Nasri in Bony...ne vem res

United isto same vrhunske okrepitve s tem da se bodo še okrepili+Rooney se bo hitro vrnil nazaj v staro formo, Arsenal rabi še kakšnega top napadalca in morda branilca pa bo isto izjemno nevaren, s tem da so nas pred dnevi že premagali.

Mi pa sviramo kurcu :-? prva enajsterica vrhunska, dokler se ne zajebavajo kot letos, na klopi pa niti enega pametnega nogometaša razen Zoume. Ramires že tri leta izgubljen, Mikel je itak zgodba zase, Falcao, Cuadrado, Remy imajo tri dobre tekme v sezoni... Baba Rahman mi je neznanka, Bernand Traore in Loftus-Cheek pa nikoli ne bosta niti dočakala priložnosti. Lige prvakov pa raje ne bi niti omenjal. Real, Barca, Bayern, PSG...

Že dolg časa nisem bil tako razočaran kot nad letošnjim prestopnim rokom. Kakšen Pedro pa Falcao. Ti če hočeš osvojiti Premier League in Ligo prvakov potrebuješ world class igralce, ne pa neke povprečneže oziroma izgubljene duše. Lani Fabregas in Diego Costa, letos pa Pedro in Falcao :bruh:
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Re: Govorice

Post by rover »

Damjan začni navijat za City, mi rabimo take navijače, ki stojijo klubu v dobrem in slabem. Tako imenovanih gloryhunterjev pa ne rabimo.

:cfc01: :cfc01: :cfc01:
Image
User avatar
blueboy11826
Posts: 1108
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 27 times
Been thanked: 21 times

Re: Re: Govorice

Post by blueboy11826 »

rover - mislim da nas je tule večina ki Chelseaju stojimo ob strani v dobrem in slabem, ampak kar je damjan povedal je res... Vsi so se krepili, razen nas. Fuzbal se je v zadnjih letih tok spremenu, da rabiš vsak prestopni rok (vsaj poletni) uvažat nove (za ekipo dost dobre) igralce. Vsaka dobra ekipa to dela (tut mi, razen tale prestopni rok), mogoče bomo pa še presenečeni. Drugače pa že ekipa kot je sedaj je sposobna premagat vsakogar, no v tisti pravi formi seveda - ki pa jo 11 igralcev težko drži 2 leti skupaj :D
KTBFFH
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: Govorice

Post by bork »

Haha, ja najbolje, da vsi samo kimamo in nihče nič ne pokritizira... Takšno ljudstvo je želja vseh voditeljev :D
User avatar
mlinko
Posts: 468
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Re: Govorice

Post by mlinko »

Nevem glih tolk neb reku, da je to najslabši prestopni rok. Sigurno ne blestimo. Ampak ne moremo vsako leto pričakovat top igralce. Nevem sj lansko leto City ni blestel na trgu. Tud PSG ni nevem kaj kupoval (pustmo Luiza). Sterling me še ne skrbi, Otamendi me, de Bruyne pa sploh nevem kaj naj mislim. City je dejansko že nevarn. Sam pač se morjo poklopt ključni igralci. Pri nas se še niso tako kot se recmo lansko leto pri City-ju niso. Sam sem s Pedrom in Begovićem zadovoljen. Je pa sigurno res, da je pptreba, da vsakič kupiš vsaj enege za v F 11. Mi ga še nismo. Pogbaja bi pa itak vsi takoj vzel.

Poslano z mojega Nexus 7 WiFi z uporabo Tapatalk
CFC :cfc01:
Post Reply