Re: Govorice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi si želeli videti kot naslednjega managerja Chelseaja, če Potterja odpustijo?

Mauricio Pochettino
1
6%
Zinedine Zidane
6
38%
Luis Enrique
7
44%
Thomas Frank
1
6%
Ruben Amorim
0
No votes
Artur Jorge
0
No votes
Hansi Flick
1
6%
 
Total votes: 16

User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: Govorice

Post by bork »

Unitedu zelo, zelo dobro kaže, da dobijo Mkhitaryana... noro, meni je top igralec :)
Mi pa še vedno ne vemo, kdo so sploh naše tarče, kenslajo nas vsi povrsti :)
User avatar
mlinko
Posts: 468
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Re: Govorice

Post by mlinko »

Se strinjam. Ni mi jasno kaj čakamo. Da čakamo konec Evra 2016 je samo butast izgovor. Stopiš po igralca s konkretno in je to to. Evro, SP ali pa zaradi mene Vesoljsko prvenstvo ni ovira. S takim načinom niti igralca, ki je zdajle doma na kavču ne dobimo.
CFC :cfc01:
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Re: Govorice

Post by AlexAK »

mlinko wrote:Se strinjam. Ni mi jasno kaj čakamo. Da čakamo konec Evra 2016 je samo butast izgovor. Stopiš po igralca s konkretno in je to to. Evro, SP ali pa zaradi mene Vesoljsko prvenstvo ni ovira. S takim načinom niti igralca, ki je zdajle doma na kavču ne dobimo.
Če bi pa po drugi strani hiteli, bi pa dejansko imeli igralca, ki je samo za na kavč :)
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
mlinko
Posts: 468
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Re: Govorice

Post by mlinko »

Ja, ampak mi imamo jasno krizo že od nevem, septembra. Torej bi morali biti že od takrat aktivni. Nevem a zdaj po novem se gleda Evro in na podlagi teh predstav kupuju igralce? Zakaj je toliko pomembneje čakati na konec Evra kot reagirati že prej?
CFC :cfc01:
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: Re: Govorice

Post by m4t1c »

baje se po novem zanimamo še za Candrevo - DiMarzio
Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

Govoric je ogromno, kdo naj bi vse odšel in kdo prišel v klub. Bolj znano bo po 30.6. ko se nekaterim igralcem zaključi pogodba, primer Yacine Brahimi noče povedati ali bo šel res v Chelsea, ker noče kakšne kazni s strani sedanjega kluba (Porta).
Alvaro Morata's agent has arrived in London to complete the player's £47m move to Chelsea. [Express]
Morata me je včerej navdušil in zabil kar 2 gola, prav tako Leonardo Bonucci, ki je pravi vodja Contove obrambe in je lepo ustavil Ibrahimovića. To bi rad videl tudi pri Chelseaju. Za Bonuccija Chelsea ponuja kar 47 miljonov funtov. Bonucci in Morata pa še en dober vezist bi bili top 3 nakupi.
Radja Nainggolan has resisted the temptation of joining Chelsea. He doesn’t want a contract extension at Roma, but simply a pay rise. [GdS]
Chelsea have shown strong interest in Lille winger Sofiane Boufal. (DiMarzio)
Image
john terry
Posts: 105
Joined: 06 Apr 2011, 17:32

Re: Re: Govorice

Post by john terry »

http://metro.co.uk/2016/06/20/leonardo- ... O=facebook
Tole bi blo kr fajn ja, Bonucci je top igralec :D
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

Zgleda da tudi Conteju ne gre po planu in tako lahko pozabi na 2 igralca iz Napolija (Higuaina in Koulibalyija), ker ju Napolijev predsednik Aurelio De Laurentiis noče izpustiti. Prav tako naj bi v Evertonu ostal Lukaku in Roma noče izgubiti Nainggolana. Na žalost se je Romin branilec Rüdiger poškodoval tik pred dogovorom z Chelseajem. Tako Conteju kaže dobro samo pri nakupu branilca Bonucci ja iz Juventusa in wingerja Candreve iz Lazia. Real Madrid je aktiviral klavzulo za vrnitev Morate iz Juventusa in lahko se zgodi, da ga proda v Chelsea:
RM sells Morata for £60m + Morata wants 5-year deal at £150,000 pw + £6m agent fee, he'll cost £21m per year. Chelsea could manage that.
Conte si želi tudi napadalnega vezista Giaccherinija, ki se ni izkazal v Sunderlandu in je bil na posoji v Bologni. Conte mora iskati alternative v napadalcih in omenja se tudi Zaza. Še težje je pri vezistih, ker bo Real verjetno odeljal Pogbo in Kanteja, nekih alternativ pa ni.
Image
User avatar
michooo
Posts: 644
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

Re: Govorice

Post by michooo »

Candreva, Bonucci, Morata...rabmo samo še vezista, če bi blo to vse res.
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: Govorice

Post by bork »

Za Candrevo imamo realno kar velike možnosti. Bonuccijev prestop, bi verjetno vse šokiral.. mislim, da se bo kar lepo upokojil v Torinu.
Morato pa še kakšen zadetek loči od tega, da bo igral za Real v prihodnji sezoni.
Koeman in lastniki Evertona pa prepričujejo Lukakuja, da ostane.

Nolito in Sane sta tik pred prestopom v City.. ocitno jim ni uspelo prepricati Aube.
holdicfc
Posts: 82
Joined: 09 Jan 2015, 12:10

Re: Govorice

Post by holdicfc »

Nevem če je Candreva ravno igralec kova kakršnega si želimo. Res da se verjetno popolnoma sklada s Contejevo filozofijo, vendar imamo položaje kjer on igra, dodobra zapolnjene.


Up the Blues
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: Govorice

Post by jernej93 »

holdicfc wrote:Nevem če je Candreva ravno igralec kova kakršnega si želimo. Res da se verjetno popolnoma sklada s Contejevo filozofijo, vendar imamo položaje kjer on igra, dodobra zapolnjene.


Up the Blues
Tut men se dozdeva, da imamo v Willianu in potencialno v Cuadradu že dva igralca podobnega kova kot je Candreva.

Če malo "poskavtamo" trenutni Euro, so mi pa v oči zelo padli trije igralci (poleg nekaterih zvezdnikov): Arkadiusz Milik, Fabian Schär in Andre Gomes.
Image
User avatar
RedMiner
Posts: 1145
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 5 times
Been thanked: 16 times

Re: Re: Govorice

Post by RedMiner »

Milik povprečen, Gomesa se ne bi branil, Schära ne poznam toliko.
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

Chelsea je zavrnil prodajo Andreasa Christensena za 18 miljonov funtov v Borussia Monchengladbach. Juan Cuadrado si želi zapustiti Chelsea in postati Juventusov igralec. Pedra se želi Chelsea znebiti in lahko, da bo odšel v City. Antonio Conte dela na tem, da dobi Alvaro Morata in Romelu Lukakuja. Prav tako lovi branilca Emanuela Mammano. Goinzalo Higuain je podpisal novo pogodbo z Napolijem. Radja Nainggolan je zavrnil Chelsea in njihovo ponudbo 32 +3 miljone funtov. Willian in Cesar Azpilicueta sta zavrnila govorice in ostajata v Chelseaju.
Image
User avatar
mlinko
Posts: 468
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Re: Govorice

Post by mlinko »

James pa počasi koraka proti ManU. Krasno...
CFC :cfc01:
Post Reply