Re: Govorice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi si želeli videti kot naslednjega managerja Chelseaja, če Potterja odpustijo?

Mauricio Pochettino
1
6%
Zinedine Zidane
6
38%
Luis Enrique
7
44%
Thomas Frank
1
6%
Ruben Amorim
0
No votes
Artur Jorge
0
No votes
Hansi Flick
1
6%
 
Total votes: 16

User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Re: Govorice

Post by repe »

Shit just got real. Me veseli, da smo postali malo bolj aktivni, ni vrag da uspemo še kaj pametnega pripeljat.
holdicfc
Posts: 82
Joined: 09 Jan 2015, 12:10

Re: Govorice

Post by holdicfc »

No, če nam Everton uspe speljat Koulibalyja.. potemtakem pa res nevem kam smo namenjeni.


Up the Blues
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

holdicfc wrote:No, če nam Everton uspe speljat Koulibalyja.. potemtakem pa res nevem kam smo namenjeni.


Up the Blues
Everton se gre nek velik klub z novim lastnikom, De Lavrentiis bo pa prodal najvišjemu ponudniku, ne glede na želje igralca. Ali ga bo pa zaprl v klet. 50m ne bomo dali...

Leicester je pa menda ponudil Kanteju višjo plačo, da bi ostal. Prvo 100k naj bi zavrnil.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Govorice

Post by rover »

Juventus je zagotovil, da Bonuccija ne bo prodal to poletje in zato Chelsea kupuje Koulibalyija. Po govoricah sta tako Chelsea in Everton pripravljena plačati 50 miljonov funtov. Chelsea ponuja 51,6 miljonov funtov. A je res Koulibaly vreden takega denarja. Real Madrid hoče obdržati Alvaro Marato kljub temu, da je Chelsea včeraj dal višjo ponudbo zanj. Juventus ne bo poleti prodal Paul Pogbe in tako se United bori za Andreja Gomesa, ki ga hoče tudi Chelsea. Za Marquinhosa se zanima več klubov iz premier lige tudi Chelsea. Sporting hoče 50 miljonov evrov se pravi še 10 miljonov od Chelsea za Joao Mario. Everton in Chelsea se borita tudi za Witsela. Chelsea ima polo position pri nakupu Kanteja, vendar se Leicester bori, da ostane, kitajci pa nam poskušajo speljati Kanteja.

Bi bilo lepo, da bi bilo to res:
Get French Football:
Breaking : Chelsea have agreed a €35m fee with Leicester City for the transfer of N'Golo Kanté, according to Le Parisien.
United oz Jose Mourinho čaka, Kante pride v Chelsea in nam odpeljejo Cesca Fabregasa. Obenem pa United prodaja Bastiana Schweinsteigera in Juana Mato. Naredimo menjavo pa bosta Conte in Mourinho srečna :D Arsenal je blizu dogovora, Oliver Giroud v Napoli in obratno Gonzalo Higuain v Arsenal + keš . Upam, da se to ne zgodi, a Chelsea ni mogel dati Loic Remyija in bi mi naredili menjavo. Conte nima sreče z nakupi napadalcev Morata in Lukaku bosta zgleda ostala v svojih klubih in tako Conte hoče pripeljati Maoura Icardija. Barcelona hoče iztržiti čim več za Ardo Turana.

Middlesbrough hoče še tretjič na posojo Thomas Kalasa. Veliko klubov iz Championshipa hoče na posojo Casey Palmerja in zgleda da bo odšel v Huddersfield.
Last edited by rover on 13 Jul 2016, 10:33, edited 1 time in total.
Image
User avatar
RedMiner
Posts: 1145
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 5 times
Been thanked: 16 times

Re: Re: Govorice

Post by RedMiner »

Arsenal je blizu dogovora, da Napoli pošlje Oliverja Girouda iz Napolija v Arsenal pa pride Gonzalo Higuain.

Tole sem rabil 5 minut da sem dojel kaj si hotel povedat :D

Drugače pa upam da pripeljemo tisto, kar želi Conte in to čimprej, da ne bomo v zadnjih momentih spet reševali prestopni rok...
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Re: Govorice

Post by rover »

RedMiner wrote:Arsenal je blizu dogovora, da Napoli pošlje Oliverja Girouda iz Napolija v Arsenal pa pride Gonzalo Higuain.

Tole sem rabil 5 minut da sem dojel kaj si hotel povedat :D
Sem spremenil.
Upam, da je res, ker vsi povzemajo:
Chelsea have agreed a €35m fee with Leicester City for the transfer of N'Golo Kanté, according to Le Parisien.
Kante naj bi podpisal 5 letno pogodbo, opravil zdravniški pregled in podpisal še ta teden. Še preden Chelsea odide v Avstrijo. Kante naj bi bil Contejev prioritetni nakup.
Chelsea se spet zanima za branilca Rome Kostasa Manolasa, ker je zavrnil novo pogodbo z Romo.
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: Re: Govorice

Post by sigismund »

Torej, Kante naj bi bil naš še ta teden! Cena okoli 40M€.
Plusi / minusi / mnenja...? :)
User avatar
RedMiner
Posts: 1145
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 5 times
Been thanked: 16 times

Re: Re: Govorice

Post by RedMiner »

Cena: sprejemljiva, če je to nakup, ki si ga želi Conte, potem to odločitev popolnoma podpiram.
Če bo ponovil predstave iz pretekle sezone, potem mislim da je to dober nakup, me pa zanima, kakšen sistem bomo igrali pod Contejem.

Če pride do prestopa, bo to dober nakup za moje pojme :)
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Kak se vam zdi Manolas?

Počasi izgubljamo opcije.

Rudiger - poškodba
Umtiti - Barca
Laporte - še dražji
Stones - drag + City
Benatia - gre v Juve
Bonucci - ostaja
Rojo - je slab
Mustafi - takoj bi ga vzel, samo če zahteva Valencia tak denar za Gomesa, potem bi tudi za Mustafija
Godin - hoče LP
Koulibaly - 50m in De Lavrentiis

Iz glave ostanejo še Marquinhos, Tah, Romagnoli...Fonte?

Upam, da se izprsimo za Koulibalyja, zmenit se ne bo dalo nič.

Glede Kanteja pa super. Makelele mi je praktično najljubši igralec vseh časov in Kante je najboljši približek njemu. Škoda Kitajcev da se nekaj vmešavajo, ker samo dvigujejo ceno.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Re: Govorice

Post by didier »

RedMiner wrote:Image

Sam kolk je bil lani res zavaljen, prou trebuh je mel, vrat mu je pa počas že začel izginjat :lol:
Hazard mu je bil pa kr konkurenca v enem obdobju
Kaj naredijo na dresu vodoravne črte :wink: :D
Blue is the colour!
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: Govorice

Post by bork »

Zaenkrat še nisem kej preveč navdušen, ker tole poročanje še nič ne pomeni. Vsi govorijo zgolj o dogovoru med Leicestrom in Chelseajem, kar pa sploh ni takšen problem, glede na to, da ima igralec neke vrste odkupno klavzulo. Zapletati se bo začelo pri pogovorih med igralcem in klubom, ki ga želi... Zakaj bi izbral nas pred vso ostalo konkurenco? Nekako si ne morem zamisliti, da bi ga Mourinho kar spregledal, glede na to koliko denarja imajo. Res bom presenečen, a zelo vesel, če pride k nam.

Edina stvar (okoli Kanteja), ki mi trenutno pade na pamet je, da se poskušam spomniti igralca v prejšnjih Contejevih ekipah, ki bi mu bil približno podoben. Kakšna ideja?
Skoraj vsi njegovi vezisti so bili takšne živine kot Kante, a so bili po drugi strani precej boljši passerji. No, bomo videli :)

Glede na trenutne govorice kaže, da bomo pripeljali:
1-2 izmed - Kante, Nainggolan, Gomes, Mario, Candreva, Anderson, Arda
1 izmed - Koulibaly (najverjetneje), Benatia, Stones, Bonucci...
Na spisek branilcev, bi dodal še Van Dijka, ki je bil izbran za naj igralca Saintsov in bi bil dostopen za podoben denar kot Koulibaly :)
glosos
Posts: 836
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 65 times
Been thanked: 29 times

Re: Govorice

Post by glosos »

Hahahaha, nice one :)

A ni ravno obratno? Vertikalne črte, če hočeš zgledat suh? :)
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Ja, vertikalne črte te ''podaljšajo'' :D Men se pa zdi da ma še vedno bolj polna lička kot bi lahko mel :wink:
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
blueboy11826
Posts: 1108
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 27 times
Been thanked: 21 times

Re: Re: Govorice

Post by blueboy11826 »

Kar se CBja tiče bi glede na trenutno stanje najrajš vidu Manolasa.
Kante - že res da je dobr igral pa se boril, ampak nevem kakšna nadgradnja k ekipi bi biu... borc je tko ko Ramires, s tem da je on meu kake prebliske v napadu pri Kanteju pa še nism vidu tega. Primerjat ga z Makelelejem je pa itak brezveze.
KTBFFH
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Re: Govorice

Post by AlexAK »

blueboy11826 wrote:Kar se CBja tiče bi glede na trenutno stanje najrajš vidu Manolasa.
Kante - že res da je dobr igral pa se boril, ampak nevem kakšna nadgradnja k ekipi bi biu... borc je tko ko Ramires, s tem da je on meu kake prebliske v napadu pri Kanteju pa še nism vidu tega. Primerjat ga z Makelelejem je pa itak brezveze.
Kante zna pametno odigrat in brat igro, medtem ko je Ramires res samo tekel in bil borben. Takšnega igralca, ki bi bil po celem igrišču nimamo, tako da bi bil nadgradnja trenutni ekipi. Velika, vsaj za moje pojme.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
Post Reply