Romelu Lukaku

o igralcih in trenerskem štabu

Kaj si mislite o prestopu Lukakuja nazaj v Chelsea?

Super nakup, vendar bo moral svoje dokazatu na igrišču
13
81%
Slabo, upam sem na druge opcije
3
19%
 
Total votes: 16

User avatar
sigismund
admin
Posts: 3559
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 35 times
Been thanked: 54 times

Re: 18 - Romelu Lukaku

Post by sigismund »

Jaz pa mislim, da bo tale tema zelo kmalu šla pod "naše ladje".
glosos
Posts: 829
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 64 times
Been thanked: 26 times

Re: 18 - Romelu Lukaku

Post by glosos »

sigismund wrote:Jaz pa mislim, da bo tale tema zelo kmalu šla pod "naše ladje".
In da bo Super Mario kmalu v slačilnici :)
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3559
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 35 times
Been thanked: 54 times

Re: 18 - Romelu Lukaku

Post by sigismund »

Balo al Manđo?
shaq-marriner
Posts: 37
Joined: 03 Feb 2014, 20:21

Re: 18 - Romelu Lukaku

Post by shaq-marriner »

loonymcgreat wrote:Lukaku rabi še veliko časa, da postane world class. Zadnje leto le otresa gobec naredi pa bolj malo, zraven pa še tak odnos.
https://vine.co/v/MTYdiXUjYFY
Če je trener pameten naj ga takoj pošlje domov,ker taka poteza za takega mulca,ki v življenju ni še nič dosegel je absurd. Žev prvi tekmi je sikal,ko je bil zamenjan v 60 minuti,vendar igra in rezultat sta se takoj popravila,ko je zapustil igrišče,tudi v drugi tekmi je njegova menjava imela več priložnosti pa še odločil je. Lukaku se na igrišču obnaša kot Lebron pri Miamiju,če ne dobi žoge opizdeva vsakega igralca nebi pa se potrudu in šel nasproti žogi,vse čaka,da mu pride na krožnik. Upam,da ga ne bom gledal v mojem Chelsiju. je pa svetu in Morinjutu pokazal kak pusi je.
glosos
Posts: 829
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 64 times
Been thanked: 26 times

Re: 18 - Romelu Lukaku

Post by glosos »

sigismund wrote:Balo al Manđo?
Manđo :)
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 18 - Romelu Lukaku

Post by rover »

Lukaku je res zanič, pred SP je imel konkurenco v Bentekeju. Sedaj ko ga ni pa ni nič z njim pa še kot ste rekli ga je sam gobec in je neotesan. Tako, da Costa bo kmalu v slačilnici in Mandćžo prej kot Balo. Balo je blizu Arsenala. Se pa vidi razlika med Lukakujem in Bamfordom in ni čudno da se pošilja Lukakuja spet na posojo. Bamford pa naj bi dobil priložnost v prvem moštvu.
Image
User avatar
kovsejr
Posts: 44
Joined: 20 May 2012, 12:17
Location: Maribor

Re: 18 - Romelu Lukaku

Post by kovsejr »

hah...zaj pa kar val kritik..še kakšen mesec nazaj se pa sploh ne bi Coste kupval ker mamo ja Lukakuja ki nam lahko ligo prvakov pa EPL sam priigra...:) sem pa vesel da se stvari počasi kažejo...že vse od super pokala sem vedel da še on ni material za modre :)
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: 18 - Romelu Lukaku

Post by loonymcgreat »

Mislim, da ni noben pretirano hypal lukakuja, ker se vsi zavedamo, da je se dalec od top napadalca. Evertonovi navijaci ti z lahkoto povedo, da sicer je zabijal gole ampak taksne, ki jih je dobil na pladnju. Overall pa ni ravno veliko pripomogel igri.
V zadnjem casu pa je zacel nekaj izsiljevat in se hvalit po medijih in upam, da ga bo tole Svetovno streznilo in bo spoznal, da rabi se veliko treninga. Morda je to blessing in disguise in bo Lukaku letos raztural :D
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: 18 - Romelu Lukaku

Post by AlexAK »

Meni se je vedno zdel pameten in prizemljen, delaven. Pa še navijač Chelsea. Ne vem kaj se mu je zgodilo da zadnji dve leti tako razmišlja in potiho celo pljuva po klubu katerega naj bi imel rad. To me je najbolj presenetilo.

Glede igre pa moram rečt da se slabo odkriva, uteka, njegov 1st touch je pa na nivoju Ramiresa. Če dodamo še da se sprehaja po igrišču in se jezi in maha soigralcem...mora se vzet v roke zato bi ga dal Simeoneu na posojo če je to možnost. Atletico je disciplinirana ekipa pa še v ligi prvakov bi igral. Ne bi ga še odpisal ampak mora se vzet v roke in napredovati tudi taktično in tehnično.

P.S. Vsi smo hypali Lukakuja, ampak če imaš pri 15 letih 190cm in nisi motorični debil boš trgal v mladinskih vrstah :)
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
glosos
Posts: 829
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 64 times
Been thanked: 26 times

Re: 18 - Romelu Lukaku

Post by glosos »

AlexAK wrote: P.S. Vsi smo hypali Lukakuja, ampak če imaš pri 15 letih 190cm in nisi motorični debil boš trgal v mladinskih vrstah :)
+95 kg :)

Sicer pa se strinjam z vsem napisanim. Letos še zagotovo ne bo igral za Chelsea, če sploh kdaj ...
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: 18 - Romelu Lukaku

Post by jernej93 »

Dve slabi tekmi pa postane ljubljenec navijačev zgolj podpovprečen napadalec, ki ne zna štopat žoge in je do sedaj uspeval zgolj zaradi fizične razvitosti napram vrstnikom. Torej v angleški ligi tudi igrajo nizkorasli branilci z 70 kilogrami, ki se bojijo kontakta?
Get real .. še enkrat več vas bo moral utišati :)
Image
User avatar
blueboy11826
Posts: 1105
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 25 times
Been thanked: 21 times

Re: 18 - Romelu Lukaku

Post by blueboy11826 »

Men osebno tele tekme o njem niso nič spremenila mnenja.... Sm za to da je drugo leto drugi napadalec, da bi postal pa prvi pa še ni pravi in se bo mogu še natrenirat ;)
KTBFFH
User avatar
The Blues
Posts: 483
Joined: 25 Jun 2007, 23:46

Re: 18 - Romelu Lukaku

Post by The Blues »

jernej93 wrote:Dve slabi tekmi pa postane ljubljenec navijačev zgolj podpovprečen napadalec, ki ne zna štopat žoge in je do sedaj uspeval zgolj zaradi fizične razvitosti napram vrstnikom. Torej v angleški ligi tudi igrajo nizkorasli branilci z 70 kilogrami, ki se bojijo kontakta?
Get real .. še enkrat več vas bo moral utišati :)
Mene še prvič ni utišal kaj šele da bi me še enkrat. :wink:
Dve slabi tekmi? :mrgreen: A ti sploh spremljaš tekme Lukakuja ali gledaš samo statistiko golov.
Chelsea rabi napadalca ki si zna sam priigrati priložnost za zadetek. Takšne ki jim je treba vse servirat na pladnju že imamo zdaj dovolj.

AlexAK wrote:Meni se je vedno zdel pameten in prizemljen, delaven. Pa še navijač Chelsea. Ne vem kaj se mu je zgodilo da zadnji dve leti tako razmišlja in potiho celo pljuva po klubu katerega naj bi imel rad. To me je najbolj presenetilo.
Ni prvi in ne zadnji ki mu je prehitro slava stopila v glavo.
User avatar
jernej93
Posts: 524
Joined: 21 Apr 2008, 12:31

Re: 18 - Romelu Lukaku

Post by jernej93 »

Kakšnega napadalca torej .. takšnega, ki bo sam iz igre vrgel dva, tri igralce? Imeli smo Sturridga pa je cel forum jokal, da je soler :wink:

Gledal sem nekaj tekem Evertona, nisem pa ravno analiziral vsake njihove tekme, kot tudi ti najbrž ne. Je pa evidentno, da je igralec, ki je ubijalski v kazenskem prostoru, saj je z žogo venomer nevaren za gol pa naj bo to leva ali desna noga ali glava. Ni neki komplikator, ki bi z glavo skozi zid prebijal tri nasprotnikove igralce ... žogo je pomojem odlično oddajal kreativnejšim igralcem ala Barkley, Mirallas, katerim se je v zaključkih akcije odlično odkrival in zadeval.
Image
User avatar
Trivinho
Posts: 1403
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 60 times
Been thanked: 16 times

Re: 18 - Romelu Lukaku

Post by Trivinho »

Lukaku je pr 20 al kok jih ma fotr za Torresa, Etoja, Baja,...njega se nesme prodat on bo stroj za doseganje golov samo šanso mu dt in to je to...
Post Reply