Page 29 of 116

Re: xyDebate

Posted: 24 Dec 2011, 13:05
by sigismund
pa velik pirhov ;)

Re: xyDebate

Posted: 24 Dec 2011, 13:12
by didier
Vsem skupaj vesele božične praznike! :D :cfc01:

Re: xyDebate

Posted: 24 Dec 2011, 14:37
by sandi94
Image

Re: xyDebate

Posted: 24 Dec 2011, 15:31
by rover
rck2own vse naj naj za tvoj 19 rojstni dan!

:cfc01: :drink:

Re: xyDebate

Posted: 24 Dec 2011, 15:33
by davidluiz4
rck2own vse naj naj

Re: xyDebate

Posted: 24 Dec 2011, 20:39
by didier
rover wrote:rck2own vse naj naj za tvoj 19 rojstni dan!

:cfc01: :drink:

Re: xyDebate

Posted: 25 Dec 2011, 11:28
by rck2own
Hvala vsem
:drink:

Re: xyDebate

Posted: 25 Dec 2011, 20:29
by rover
stass wrote:V okviru seminarske naloge moram izvesti neko anketo na temo spletnih strani z novicami, tako da bi vas prosil, če si vzamete par minut časa in jo izpolnite. Za vsako izpolnjeno anketo vam bom fuuuul hvaležen. Najlepša hvala!

Link do ankete.

Pa ne me kurcat glede oblike vprašalnika, ker je tako predlagal nek gospod in tako mora to bit. :P
rover je izpolnil anketo.

Re: xyDebate

Posted: 25 Dec 2011, 20:32
by sandi94
tudi jaz sem jo :)

Re: xyDebate

Posted: 26 Dec 2011, 03:07
by sigismund
tudi jaz.
Kakšno je vaše mnenje o tem, dali naj Chelsea letos osvojil Angleško prvenstvo, Ligo prvakov, ali celo oboje? ODG.: Tako mora biti.

Kakšno je vaše mnenje o tem, dali naj Chelsea letos ne osvoji Angleškega prvenstva, Lige prvakov, ali ničesar? ODG.:Tega ne maram.

:cfc02:

Re: xyDebate

Posted: 26 Dec 2011, 09:00
by Reichenburg
Rešeno še iz moje strani.
Upam da bo danes boxing day bolj vesel kot se je začel program na eurosportu kjer kažejo posnetek finala LP v Moskvi :cry:

Re: xyDebate

Posted: 26 Dec 2011, 09:31
by damjan1120
Reichenburg wrote:Rešeno še iz moje strani.
Upam da bo danes boxing day bolj vesel kot se je začel program na eurosportu kjer kažejo posnetek finala LP v Moskvi :cry:

Tudi sam sem jo rešil.

Ravno sem gledal. :cry: J*ebem ti Anelkaja in njegov nonšalanten strel.. :shoot:

Re: xyDebate

Posted: 26 Dec 2011, 13:07
by didier
Rešil :)

Re: xyDebate

Posted: 26 Dec 2011, 13:49
by Profesor
didier wrote:Rešil :)
So do Jaz:)

Re: xyDebate

Posted: 26 Dec 2011, 18:07
by Frank_Lampard
Rešeno :)