Page 29 of 116
Re: xyDebate
Posted: 24 Dec 2011, 13:05
by sigismund
pa velik pirhov

Re: xyDebate
Posted: 24 Dec 2011, 13:12
by didier
Vsem skupaj vesele božične praznike!

Re: xyDebate
Posted: 24 Dec 2011, 14:37
by sandi94
Re: xyDebate
Posted: 24 Dec 2011, 15:31
by rover
rck2own vse naj naj za tvoj 19 rojstni dan!

Re: xyDebate
Posted: 24 Dec 2011, 15:33
by davidluiz4
rck2own vse naj naj
Re: xyDebate
Posted: 24 Dec 2011, 20:39
by didier
rover wrote:rck2own vse naj naj za tvoj 19 rojstni dan!

Re: xyDebate
Posted: 25 Dec 2011, 11:28
by rck2own
Hvala vsem

Re: xyDebate
Posted: 25 Dec 2011, 20:29
by rover
stass wrote:V okviru seminarske naloge moram izvesti neko anketo na temo spletnih strani z novicami, tako da bi vas prosil, če si vzamete par minut časa in jo izpolnite. Za vsako izpolnjeno anketo vam bom fuuuul hvaležen. Najlepša hvala!
Link do ankete.
Pa ne me kurcat glede oblike vprašalnika, ker je tako predlagal nek gospod in tako mora to bit.

rover je izpolnil anketo.
Re: xyDebate
Posted: 25 Dec 2011, 20:32
by sandi94
tudi jaz sem jo

Re: xyDebate
Posted: 26 Dec 2011, 03:07
by sigismund
tudi jaz.
Kakšno je vaše mnenje o tem, dali naj Chelsea letos osvojil Angleško prvenstvo, Ligo prvakov, ali celo oboje?
ODG.: Tako mora biti.
Kakšno je vaše mnenje o tem, dali naj Chelsea letos
ne osvoji Angleškega prvenstva, Lige prvakov, ali ničesar?
ODG.:Tega ne maram.

Re: xyDebate
Posted: 26 Dec 2011, 09:00
by Reichenburg
Rešeno še iz moje strani.
Upam da bo danes boxing day bolj vesel kot se je začel program na eurosportu kjer kažejo posnetek finala LP v Moskvi

Re: xyDebate
Posted: 26 Dec 2011, 09:31
by damjan1120
Reichenburg wrote:Rešeno še iz moje strani.
Upam da bo danes boxing day bolj vesel kot se je začel program na eurosportu kjer kažejo
posnetek finala LP v Moskvi 
Tudi sam sem jo rešil.
Ravno sem gledal.

J*ebem ti Anelkaja in njegov nonšalanten strel..

Re: xyDebate
Posted: 26 Dec 2011, 13:07
by didier
Rešil

Re: xyDebate
Posted: 26 Dec 2011, 13:49
by Profesor
didier wrote:Rešil

So do Jaz:)
Re: xyDebate
Posted: 26 Dec 2011, 18:07
by Frank_Lampard
Rešeno
