Page 30 of 116
Re: xyDebate
Posted: 27 Dec 2011, 09:23
by Reichenburg

sm učer pr športu vidu
http://www.youtube.com/watch?v=Rqhv7n7juZc
Pa da bo vam mal topl vroče Brazilke
http://www.youtube.com/watch?v=WC7tzEi7D3o&ob=av2e
pa ne poslušm take muzika sam zgleda da bo treba začet

Re: xyDebate
Posted: 27 Dec 2011, 09:56
by simon90
tale komad je totaln hit

brazilke so pa itak

Re: xyDebate
Posted: 27 Dec 2011, 10:26
by didier
Čakaj, "Mata" pomeni po portugalsko torej nekaj v smislu "Ubija" ?

Re: xyDebate
Posted: 27 Dec 2011, 22:10
by m4t1c
urke4 wrote:Kolk časa so američani po uri za nami?
misliš pred nami?
odvisno kateri del gledaš, drugač pomoje 6 ur
Re: xyDebate
Posted: 27 Dec 2011, 22:12
by sigismund
če bi pogledal na google bi potreboval manj časa kot za pisanje tega posta....
Re: xyDebate
Posted: 28 Dec 2011, 12:06
by glosos
za nami ...
East coast je 6 ur, west coast je 9 ur, pol pa še vse vmes

Re: xyDebate
Posted: 28 Dec 2011, 14:09
by loonymcgreat
tolk so za nami da ko se zbudiš in greš na twitter vidiš samo spam kim kardashian in ostalih amerov

Re: xyDebate
Posted: 28 Dec 2011, 14:11
by zrim92
haha a sledis kim?
Drgač ni treba dost da 1x na dan ekskluziv na 24ur pogledaš pa veš use od Kim, murkota ipd.

Re: xyDebate
Posted: 28 Dec 2011, 14:15
by loonymcgreat
ubistvu celo familjo ( kim, khloe, kourtney, kylie, kendal, rob) hahah sam morm skenslat kr ne prebereš ene pametne stvari

Re: xyDebate
Posted: 28 Dec 2011, 14:33
by Profesor
Fantje in dekleta, jutri pa držte pesti, da ne bom izpadel kot bedak, ko bom zagovarjal diplomo:)
Re: xyDebate
Posted: 28 Dec 2011, 16:02
by didier
Bomo držali. Sicer pa je zagovor zgolj formalnost, sploh, če te čaka v tem prednovoletnem času

Re: xyDebate
Posted: 28 Dec 2011, 16:42
by rover
Profesor wrote:Fantje in dekleta, jutri pa držte pesti, da ne bom izpadel kot bedak, ko bom zagovarjal diplomo:)
Držim pesti in upam da ti rata.
Re: xyDebate
Posted: 28 Dec 2011, 19:39
by m4t1c
Profesor wrote:Fantje in dekleta, jutri pa držte pesti, da ne bom izpadel kot bedak, ko bom zagovarjal diplomo:)
enga prej zategn da ne bo prevelke treme
drugač pa velik sreče

Re: xyDebate
Posted: 28 Dec 2011, 20:18
by davidluiz4
Profesor srečno

Re: xyDebate
Posted: 28 Dec 2011, 20:19
by Profesor
Mam namen it prej na eno butelko Uniona in kakšen Pelinkovček al pa dva. Sam ne smejo vidt, da sm pjanc:)
Hvala vsem!