Page 30 of 116

Re: xyDebate

Posted: 27 Dec 2011, 09:23
by Reichenburg
:lol: sm učer pr športu vidu
http://www.youtube.com/watch?v=Rqhv7n7juZc

Pa da bo vam mal topl vroče Brazilke
http://www.youtube.com/watch?v=WC7tzEi7D3o&ob=av2e

pa ne poslušm take muzika sam zgleda da bo treba začet :D

Re: xyDebate

Posted: 27 Dec 2011, 09:56
by simon90
tale komad je totaln hit :D
brazilke so pa itak :sljin:

Re: xyDebate

Posted: 27 Dec 2011, 10:26
by didier
Čakaj, "Mata" pomeni po portugalsko torej nekaj v smislu "Ubija" ? :)

Re: xyDebate

Posted: 27 Dec 2011, 22:10
by m4t1c
urke4 wrote:Kolk časa so američani po uri za nami?
misliš pred nami? :P
odvisno kateri del gledaš, drugač pomoje 6 ur

Re: xyDebate

Posted: 27 Dec 2011, 22:12
by sigismund
če bi pogledal na google bi potreboval manj časa kot za pisanje tega posta....

Re: xyDebate

Posted: 28 Dec 2011, 12:06
by glosos
za nami ...

East coast je 6 ur, west coast je 9 ur, pol pa še vse vmes :)

Re: xyDebate

Posted: 28 Dec 2011, 14:09
by loonymcgreat
tolk so za nami da ko se zbudiš in greš na twitter vidiš samo spam kim kardashian in ostalih amerov :D

Re: xyDebate

Posted: 28 Dec 2011, 14:11
by zrim92
haha a sledis kim?
Drgač ni treba dost da 1x na dan ekskluziv na 24ur pogledaš pa veš use od Kim, murkota ipd. :lol:

Re: xyDebate

Posted: 28 Dec 2011, 14:15
by loonymcgreat
ubistvu celo familjo ( kim, khloe, kourtney, kylie, kendal, rob) hahah sam morm skenslat kr ne prebereš ene pametne stvari :D

Re: xyDebate

Posted: 28 Dec 2011, 14:33
by Profesor
Fantje in dekleta, jutri pa držte pesti, da ne bom izpadel kot bedak, ko bom zagovarjal diplomo:)

Re: xyDebate

Posted: 28 Dec 2011, 16:02
by didier
Bomo držali. Sicer pa je zagovor zgolj formalnost, sploh, če te čaka v tem prednovoletnem času :D

Re: xyDebate

Posted: 28 Dec 2011, 16:42
by rover
Profesor wrote:Fantje in dekleta, jutri pa držte pesti, da ne bom izpadel kot bedak, ko bom zagovarjal diplomo:)
Držim pesti in upam da ti rata.

Re: xyDebate

Posted: 28 Dec 2011, 19:39
by m4t1c
Profesor wrote:Fantje in dekleta, jutri pa držte pesti, da ne bom izpadel kot bedak, ko bom zagovarjal diplomo:)
enga prej zategn da ne bo prevelke treme :D
drugač pa velik sreče :)

Re: xyDebate

Posted: 28 Dec 2011, 20:18
by davidluiz4
Profesor srečno :cfc01:

Re: xyDebate

Posted: 28 Dec 2011, 20:19
by Profesor
Mam namen it prej na eno butelko Uniona in kakšen Pelinkovček al pa dva. Sam ne smejo vidt, da sm pjanc:)
Hvala vsem!