Page 4 of 6
Re: 7- Ramires
Posted: 14 Jun 2012, 18:55
by rover
Ramires je vesel, da je RDM ostal na klopi Chelsea, poroča
skysports.
Ramires je že v štartu želel, da RDM ostane.
Re: 7- Ramires
Posted: 30 Jul 2012, 20:26
by rover
Končno je Ramires dobil vpoklic za Brazilijo.
Edit:
Goalkeepers: Renan Ribeiro (Atletico-MG), Neto (Fiorentina) Gabriel (Milan)
Defenders: Danilo (Porto), Daniel Alves (Barcelona), Rafael (Manchester United) Alex Sandro (Porto), Thiago Silva (PSG), Juan (Internazionale), Bruno Uvini (Tottenham), David Luiz (Chelsea)Dede (Vasco)
Midfielders: Sandro (Tottenham), Romulo (Spartak Moscow), Paulo Henrique Ganso (Santos), Oscar (Chelsea), Lucas (Sao Paulo), Ramires (Chelsea) Paulinho (Corinthians)
Forwards: Neymar (Santos), Alexandre Pato (Milan), Hulk (Porto), Leandro Damiao (Internacional) Jonas (Valencia)
Re: 7- Ramires
Posted: 09 Aug 2012, 15:11
by davidluiz4
Re: 7- Ramires
Posted: 31 Oct 2012, 23:47
by damjan1120
Re: 7- Ramires
Posted: 01 Nov 2012, 02:39
by BoLhCa
Eh ne pretiravaj, kolk jih je že poljubljalo grb v naslednjem prestopnem roku so pa klub menjali.
Nogomet je biznis, denar, luksuz, šele nato morda pripadnost klubu.
Re: 7- Ramires
Posted: 01 Nov 2012, 13:56
by rck2own
Ne mešaj igralcev Arsenala z našimi

Re: 7- Ramires
Posted: 02 Nov 2012, 10:10
by BoLhCa
Ne mešam jih in nisem mislil zgolj Arselol, tako pač je.
Re: 7- Ramires
Posted: 02 Nov 2012, 15:31
by rover
Ramires kissing the badge yesterday. There's a true player, a player who works his absolute bollocks off from 0-90.
BoLhCa povej mi enga igralca Chelsea, ki je odšel sam, prej pa je poljubljal dres Chelsea.?
Re: 7- Ramires
Posted: 02 Nov 2012, 15:50
by BoLhCa
S Chelsea-ja ti ga niti ne vem, hehe, dobr za nas, vendar mišljeno je bilo predvsem na splošno. Pa dobro nima veze, sej to je lepa gesta, sam ne sme priti prepogosto do nje

Re: 7- Ramires
Posted: 02 Nov 2012, 16:17
by RedMiner
Morm priznat, da je Ramires popolnoma spremenil moje mnenje o njem. Na prvo zogo mi je bil brezvezna okrepitev, sploh v njegovi prvi polovici v Chelseaju, ko mi je deloval kot en navaden povprecnez, ki ne bo nikoli sposoben zaigrat za prvo ekipo.
Ampak k sreci, se je zbudu, in od lanskega zacetka lige prvakov dozivlja pomlad. Upam da ni isti kot Malouda (2 sezoni dobri, ostale slabe) in da nadaljuje s takimi predstavami se naprej

in da ta gesta ni bla le slucajna

Re: 7- Ramires
Posted: 02 Nov 2012, 18:07
by BoLhCa
Ramires nikoli ne bo pozabljen, ker je dosegel enega najbolj spektakularnih golov v zgodovini kluba!
Re: 7- Ramires
Posted: 01 Jan 2013, 16:56
by rover
Ramires bil 2 brazilski nogometaš v Evropi, takoj za Silvo:
Thiago Silva retains the Samba Gold Trophy 2012
Samo zakaj ni bilo na seznamu Neymarja in Oscarja.
Re: 7- Ramires
Posted: 01 Jan 2013, 16:58
by Reichenburg
Od kdaj pa Neymar v Evropi igra?
Re: 7- Ramires
Posted: 01 Jan 2013, 17:03
by rover
Reichenburg wrote:Od kdaj pa Neymar v Evropi igra?
Aja to je fora se vidi, da sem premalo spal, jebi ga pa nisem vse prebral.
Re: 7- Ramires
Posted: 30 May 2013, 16:42
by rover
Ramires je to sezono končal z 9 goli in 6 podajami in izredno dobro je igral proti boljšimi ekipami, najbolje je igral proti Arsenalu. Več o Ramiresu pa:
Chelsea's Player of the Season: Number 5.
[youtube]5DCi4PY0elU#at=91[/youtube]