Page 4 of 6

Re: 7- Ramires

Posted: 14 Jun 2012, 18:55
by rover
Ramires je vesel, da je RDM ostal na klopi Chelsea, poroča skysports.

Ramires je že v štartu želel, da RDM ostane.

Re: 7- Ramires

Posted: 30 Jul 2012, 20:26
by rover
Končno je Ramires dobil vpoklic za Brazilijo.

Edit:

Goalkeepers: Renan Ribeiro (Atletico-MG), Neto (Fiorentina) Gabriel (Milan)

Defenders: Danilo (Porto), Daniel Alves (Barcelona), Rafael (Manchester United) Alex Sandro (Porto), Thiago Silva (PSG), Juan (Internazionale), Bruno Uvini (Tottenham), David Luiz (Chelsea)Dede (Vasco)

Midfielders: Sandro (Tottenham), Romulo (Spartak Moscow), Paulo Henrique Ganso (Santos), Oscar (Chelsea), Lucas (Sao Paulo), Ramires (Chelsea) Paulinho (Corinthians)

Forwards: Neymar (Santos), Alexandre Pato (Milan), Hulk (Porto), Leandro Damiao (Internacional) Jonas (Valencia)

Re: 7- Ramires

Posted: 09 Aug 2012, 15:11
by davidluiz4
Image
Ramires in sin igrata FIFO :P @8)

Re: 7- Ramires

Posted: 31 Oct 2012, 23:47
by damjan1120
Image
:oops:
AlexAK wrote:Všeč mi je bila njegova gesta pri proslavlanju, igralec ne poljubi grba kar tako :cfc02:

Re: 7- Ramires

Posted: 01 Nov 2012, 02:39
by BoLhCa
Eh ne pretiravaj, kolk jih je že poljubljalo grb v naslednjem prestopnem roku so pa klub menjali.

Nogomet je biznis, denar, luksuz, šele nato morda pripadnost klubu.

Re: 7- Ramires

Posted: 01 Nov 2012, 13:56
by rck2own
Ne mešaj igralcev Arsenala z našimi :roll:

Re: 7- Ramires

Posted: 02 Nov 2012, 10:10
by BoLhCa
Ne mešam jih in nisem mislil zgolj Arselol, tako pač je.

Re: 7- Ramires

Posted: 02 Nov 2012, 15:31
by rover
Ramires kissing the badge yesterday. There's a true player, a player who works his absolute bollocks off from 0-90.

BoLhCa povej mi enga igralca Chelsea, ki je odšel sam, prej pa je poljubljal dres Chelsea.?

Re: 7- Ramires

Posted: 02 Nov 2012, 15:50
by BoLhCa
S Chelsea-ja ti ga niti ne vem, hehe, dobr za nas, vendar mišljeno je bilo predvsem na splošno. Pa dobro nima veze, sej to je lepa gesta, sam ne sme priti prepogosto do nje ;)

Re: 7- Ramires

Posted: 02 Nov 2012, 16:17
by RedMiner
Morm priznat, da je Ramires popolnoma spremenil moje mnenje o njem. Na prvo zogo mi je bil brezvezna okrepitev, sploh v njegovi prvi polovici v Chelseaju, ko mi je deloval kot en navaden povprecnez, ki ne bo nikoli sposoben zaigrat za prvo ekipo.
Ampak k sreci, se je zbudu, in od lanskega zacetka lige prvakov dozivlja pomlad. Upam da ni isti kot Malouda (2 sezoni dobri, ostale slabe) in da nadaljuje s takimi predstavami se naprej :) in da ta gesta ni bla le slucajna :D

Re: 7- Ramires

Posted: 02 Nov 2012, 18:07
by BoLhCa
Ramires nikoli ne bo pozabljen, ker je dosegel enega najbolj spektakularnih golov v zgodovini kluba!

Re: 7- Ramires

Posted: 01 Jan 2013, 16:56
by rover
Ramires bil 2 brazilski nogometaš v Evropi, takoj za Silvo:

Thiago Silva retains the Samba Gold Trophy 2012

Samo zakaj ni bilo na seznamu Neymarja in Oscarja.

Re: 7- Ramires

Posted: 01 Jan 2013, 16:58
by Reichenburg
Od kdaj pa Neymar v Evropi igra?

Re: 7- Ramires

Posted: 01 Jan 2013, 17:03
by rover
Reichenburg wrote:Od kdaj pa Neymar v Evropi igra?
Aja to je fora se vidi, da sem premalo spal, jebi ga pa nisem vse prebral.

Re: 7- Ramires

Posted: 30 May 2013, 16:42
by rover
Ramires je to sezono končal z 9 goli in 6 podajami in izredno dobro je igral proti boljšimi ekipami, najbolje je igral proti Arsenalu. Več o Ramiresu pa:

Chelsea's Player of the Season: Number 5.

[youtube]5DCi4PY0elU#at=91[/youtube]