CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

spremljanje dogajanja v Premier ligi, pokalu FA in Ligaškem pokalu
User avatar
demiensatlier
Posts: 658
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 21 times
Been thanked: 10 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by demiensatlier »

Azpiju želim dobro okrevanje.

Sicer pa samo čakam izjavo našega "trenerja" da vidi napredek v igri.
glosos
Posts: 828
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 64 times
Been thanked: 26 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by glosos »

sigismund wrote:Rad imam prav, to ima rad vsak, NA ŽALOST sem imel jaz prav glede Potterja.

Želim Chelseaju dobro, ma Potter je taktično in vodstveno nedorasel nalogi.

Bragging rights pa zato ker sem 2 mesca moral poslušati da (malo po ovinkih) nimam pojma. Samo zato, ne ker Chelsea faila.

Kako je bork in njegov fanclub to razumu je pa vaša stvar Image
Get over yourself dude
Folk ne prihaja na forum zarad tebe (al pa zarad kogarkoli drugega, da be bo slučajno kak butthurt).
Če verjameš ali ne, 90% stvari ki jih tu preberem sploh ne pogledam kdo je napisal, ker me zanimajo govorice, mnenja, reakcije ... ne pa keeping store kdo je kaj rekel in kdo je mel prav, tak da če gradiš nek brand - whatever, I'm not buying.

Bork fanclub mora pa bit res bedn, glede na to da se med sabo ne strinjamo.
User avatar
bork
Posts: 1976
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 21 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by bork »

Sam bi Potterjevo delovanje razdelil v tri faze.

1. faza je obdobje od njegovega imenovanja na začetku septembra do začetka svetovnega prvenstva sredi novembra.

Potter je ekipo prevzel med sezono, rezultati tik pred začetkom njegovega dela niso bili niti bleščeči niti katastrofalni (3-je porazi na zadnjih 5ih tekmah pred prevzemom), ekipa pa se je ves ta čas soočala s poškodbami nosilcev, ki so se začele kmalu po njegovem prevzemu in se nato zgolj še poslabševale. Kljub temu smo v tem času odigrali 14 tekem in dosegli 7 zmag, 3 remije ter 4 poraze. Na tej točki Pottru ni bilo mogoče kaj očitati.

Obdobje med svetovnim prvenstom ni bilo kaj posebej produktivno, saj smo bili eden izmed klubov z največjim številom rezprezentantov. Ob upoštevanju poškodb Potterju ni ostalo dosti igralce, s katerimi je lahko treniral.

2. faza je obdobje od restarta sezone po svetovnem prvenstvu do konca prestopnega roka.

Začetek te faze je bil še vedno v znamenju poškodb. Do nekje sredine januarja je število poškodovanih variralo med 8 do 12 igralcev na tekmo, prve okrepitve so prišle šele okrog 10. januarja. Tam nekje po 20. januarju smo imeli že kar nekaj prišlekov, tudi situacija s poškodbami se je začela izboljševati. Na tej točki sem prvič imel občutek, da ima Potter končno normalne pogoje za delo in da bodo rezultati prišli v kratkem, ko se novinci vklopijo v ekipo in ko pridejo še nekateri od poškodovanih nazaj. Kljub temu, da večina od novincev še ni bila na voljo in da je manjkalo kar nekaj prvotimcev, smo zmagali mestni derbi proti CP in bili blizu zmage proti Liverpoolu. Četudi nismo blesteli, ob upoštevanju vsega napisanega, razlogov za optimizem ni manjkalo... no, potem pa je prišla 3. faza...

3. faza je obdobje od začetka februarja dalje.

Na tej točki nas je veliko, vključno s strokovno javnostjo pričakovalo, da se bo krivulja obrnila močno navzgor. Sam sem pred tedni pisal, da bo tekma proti Dortmundu make it or break it. No, in res je zgledalo, kot da nas Potter pelje na pravo pot... soliden prvi polčas proti WHU in še večje izboljšanje igre proti BvB, čeprav rezultatsko nismo zadovoljili apetitov. Po tisti tekmi sem rekel, da bo sedaj tekma proti Saintsom, kjer se bo lomila naša sezona. Torej, ali bomo zmogli ohraniti ali še nadgraditi igro, ki smo jo kazali proti BvB, ter na koncu doseči še dober rezultat.

Fun fact, po tekmi proti Dortmundu sem zasledil anekto na enem od Chelseajevih fan accontov, kjer so navijače spraševali, ali je treba Potterja nagnati. Rezultat ankete po več kot 25.000 oddanih glasov je bil, 37% Potter-IN, 33% Potter-out, 30% Potter visi na nitki.

Anyway, little did I know. Pristop v prvem polčasu proti Saintsom in pa končni rezultat sta eno ogromno razočaranje.

Ni mi težko priznati, da sem se motil. Potterju sem želel dati dovolj časa, da se izkaže v optimalnih pogojih za delo, ki jih je po mojem mnenju imel šele nekje od konca januarja dalje... ko je torej imel na voljo dovolj kvalitetnih igralcev, poleg tega pa si tekme niso sledile na 3 dni, tako da je bilo med tekmami na pretek časa za uigravanje ekipe. No, in kljub temu, da je za hip že celo kazalo, da je na pravi poti, je na koncu po dolgem in čez pogrnil. fuj in fej.


Me pa nezimerno veseli, da imamo v Sloveniji in to celo na tem forumu takšne nogometne genije, ki so že pred meseci, ko v klubu sploh še ni bilo prišlekov in ko Potter ni imel na voljo tudi po 11 igralcev iz prve ekipe, vedeli, da je Potter zanič kapitan, ki našo barko pelje med čeri. Glede na to, da tega niso vedeli niti največji svetovni nogometni strokovnjaki, sem prepričan, da se za prihodnost nogometa v Sloveniji nimamo kaj bati.

@Glosos, mogoče je pa sedaj priložnost, da se včlaniš, sam bo treba poenotit mnenja :twisted: Se pa šele danes strinjam s tabo, da je Potter najslabši trener, odkar spremljamo Chelsea... zadnjič ko si to pisal, sem bil mnenja, da je AWB še slabši, Avram Grant pa nekje na istem nivoju.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1105
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 25 times
Been thanked: 21 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by blueboy11826 »

Bork hvala da nas obveščaš o prestopih in novicah, ampak tole kar si napisal je kar nekaj. Bomo spet o tem, da ni blo 11 WC igralcev na igrišču? Če igrata Azpi in Cucu morata odigrat vsaj na nivoju igralcev Fulhama/Southamptona/Leedsa, igralci za 70+mil pa naj naredijo razliko. Mi pa nimamo ne igralcev na njihovem nivoju, ne igralcev, ki delajo razliko. S tako ekipo moraš nekaj pokazat, mi pa ne nardimo nič tudi proti zadnji ekipi PL, pa imamo lahko najboljše možne igralce al pa njihove nadomestke. Ni ideje, ni želje, ni ničesar, kdorkoli igra. Vsem omejujemo razvoj in možnost, da postanejo vrhunski igralci in ekipa.
Potter spoki, 3 dobre tekme na 20 bi imel še iz posbne vsak, tko da ne mi o projektu in času in pičkih maternih razlagat, ker slabš kot tole ne more bit.
AVB proti Potterju je imel veliko boljši % zmag, pa ni dobil tudi približno ne takšnih okrepitev. Njemu je bil obljubljen Modrič, v drugem planu pa Moutinho, pa ni nobenga dubu, pa je igra še vseeno boljše izgledala.
KTBFFH
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 588
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 6 times
Been thanked: 16 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by Chelsea_fan »

Ma tud jst ze nekaj casa tukaj na forumu pizdakam da naj dobi nogo.

Vsak ki vrjame se temu je projektu je slep.

Izgubil je kompas pol leta ne vidimo napredka. Z usako tekmo ko ga bomo drzali bomo nizje sli.

Potterout
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3558
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 35 times
Been thanked: 54 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by sigismund »

Hvala da me/nas v šali oklicuješ za strokovnjaka/e. Sicer osebno nisem v tem poklicu ampak očitno pa nas nekaj premore tisti kanček nogometnega občutka/znanja/logike da smo že lep čas nazaj pisali da tole pod Potterjem ni logično, da nima smisla, vidno je bilo na igrišču da ne vemo kaj želimo, da ni vidnega nobenega sistema, nobenega napredka, nisi vedel kakšen je naš gameplan, da je bil skoraj po pravilu vsak naš 2. polčas slabši od prvega, pa še in še. Pač če sem/smo zato nogometni strokovnjak in po tvoje lahko rešim/o prihodnost SLO nogometa, potem OK, meni se zdijo to basics. In ja, smo upoštevali vse poškodbe in okolišče zraven čeprav trdiš da ne, kljub vsem okoliščinam je bil Chelsea na terenu slab, pika. S tvojimi besedami, "če tega niste opazili, potem vam težko pomagam".

Res sem upal da bo tole zalaufalo slej ali prej ampak tole kar spremljamo zdaj je pač too much. In enkrat za vselej, nihče ni rekel da proti BVB-ju ni bla predstava boljša, OK Trivinho je napisal da se mu ni zdelo nič posebnega. Par nas je samo želelo izpostaviti da je treba gledat širšo sliko, ne samo tekmo z BVB-jem zase kjer so igrali proti (na ta dan) ne najboljšemu BVB-ju, na koncu smo skoraj da slavili prikazano čeprav smo izgubili 1-0, I mean c'mon. Obrnejo se trije dnevi in proti zadnji ekipi lige arguably odigramo enega najslabših če ne najslabši prvi polčas letos.

In nazaj sem malo sprcal da "evo sem imel prav" samo zato ker sem moral vsakič sproti brati quote s temi in onimi argumenti za to, ono, tretje, nikoli nisem napisal dovolj OK, vedno sem se nekje motil, Sigismund stalno piše bedarije in ne gleda na stvari prav, non stop :) Pač, razumem da gledaš na svet kot črnobel medtem ko je zame beločrn, isti ti je kurac samo do tja prideva po drugi poti, nč hudega. Ampak tale odziv na malo normalnega banterja in bragging rights je pa kr malo prehud. In že drugič v kratkem času si se spustu na osebni nivo, jaz tega ne delam :) Pač zate sem očitno 1D moron, lepo res. Glede na to da sem 1D se očito upiraš samo na poste kjer razmišljam drugače? Iskreno, kolikorat si se malo pohvalil da si imel prav glede onega in tretjega pa smo to sprejeli ker je normalno, zakaj se rabiš zdej užigat kot bencin na malo dejansko hudomušnega banterja? :roll: Sej mi je žal ker pač, bork bo imel svoj prav in samo on lahko komentira druge, njegovi čistopisi (kdaj smiselni kdaj ne) so zanimivi in lepo berljivi, pa bodi tako, who cares in ne da se mi več. Gremo dalje, upajmo da nikdar ne pride dan ko se srečamo v živo ker čeprav gledamo isti klub in mu želimo isto dobro se bomo očitno pobili. :|

Nazaj na temo Potter out. Glede njega je bil od prvega dneva fanbase precej razdeljen. Trener ki je deloval na švedskem, norveškem, pa v klubu sredi PL lestvice. No, verjetno se spet motim in ne upoštevam vseh faktorjev ( :roll: ) ampak tisti Potterjev Brighton je imel očitno še precej rezerve. Letos dajo precej več golov, Brighton feni Potterja ne želijo nazaj, pod De Zerbijem so boljši kot so bili pod Potterjem s tem da so izgubili za njih zelo pomembna Cucurello in Trossarda. Potter je pač stopil v čevlje ki so mu preveliki. Slišalo se je kot zanimivo ooo ja, američani so na podlagi teh in onih statistik in analiz ugotovili da bi pa Potter lahko bil the real deal, očitno so se pokonektali tudi na nekem srečanju in to vse štekam, Potter deluje res kot zelo na mestu gospod, dobrovoljen in vse, ampak biti Chelsea manager mu pač ne gre. Nobene agresije, hrbtenice, izjave po tekmah so bile komične. Včeraj smo počivali Silvo, Jamesa (sicer nekoliko načet če prav vem) in Ziyecha. Počivali zakaj? Naša naslednja tekma je čez 8 dni! In igrali smo proti ZADNJI ekipi lige za make or break, si nor? Ne verjamem da bi onenjeni trije karkoli spremenili če bi bili v igri, ampak tega ne prbiješ no. Pač več stvari kar kriči po neizkušenosti, kemija na igrišču (spet vidno že dlje...) ni bila prava in basta. Ne mi govorit da tale plejada igralcev ni sposobna nabit Sotona ker so šele nekaj časa skupaj? Oh c'mon, tudi če jih niso sposobni premagat je bila podoba na igrišču vsaj v prvem polčasu pod vsako kritiko, nesprejemljiva. In zakaj vztrajati z njim če se stvari na igrišču ne premaknejo, gola se otepamo kot hudič križa, in če ne premagaš zadnje ekipe lige zakaj bi katerokoli od ostalih 18? Potter se je učil "on the go", pa še to prepočasi za naš nivo/standarde. No in tukaj se KONČNO strinjamo in smo pršli skupaj, problem je Potter.

Je pa en velik problem ki ste ga načeli že v drugi temi, koga hudiča pa dejansko pripeljat kot menjavo? Tudi če Potterja odpustiš je izbira zelo majhna. Res me zanima kako bo reagiral Boehly.
User avatar
Trivinho
Posts: 1401
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 60 times
Been thanked: 16 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by Trivinho »

Edina pozitivna stvar je ta da so se stari clani foruma zaceli oglasati in tudi kaj napisati in je forum spet zazivel ceprov zaradi krize ki jo imamo v klubu.
User avatar
bork
Posts: 1976
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 21 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by bork »

Ofak kakšen drama queen si pa ti Sigismund.. a je to možno :lol:
In že drugič v kratkem času si se spustu na osebni nivo, jaz tega ne delam :)
Ok :lol:

Also Sigismund:
meni ne gre to nakladanje tako dobro kot nekaterim
Se na dolgi rok izkaže da čeprav moji posti niso čistopis in ne izpadejo tako učeni kot od koga drugega imam pa tut jaz morda nekaj nogometnega znanja, ups.
Evo, zdej sm te pa res poquotal, ker te baje itak skos, čeprav še sam ne vem za to :roll:
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3558
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 35 times
Been thanked: 54 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by sigismund »

Potem sem pa drama queen, v redu. Vsaj ne žalim ljudi ki se ne strinjajo z mano in mi dajo kontro. Če si se v quotu o nakladanju našel in sem te osebno prizadel pa oprosti.

Vseeno bi rajši vidu kak konstruktiven komentar na nogometne teme več kot tole ping ponganje in branje mimo vseh pointov .

Kolk realno mislite da Boehly Potterju res pokaže vrata pred koncem sezone? Po včerajšnjem porazu sem skoraj prepričan da Boehly & co. sestankuje kaj bodo naredili in ne sedijo križem rok misleč "situacija s trenerjem je pod kontrolo/sprejemljiva."
User avatar
bork
Posts: 1976
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 21 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by bork »

Si pa občutljiv k ena dečva pred menstro... prihrani ta opravičila, ker me z ničemer nisi prizadel, lol. Te quote sem ti dal samo kot primer, da tudi ti sam delaš nekaj, kar te očitno zelo moti, če drugi delajo tebi.

Glede Potterja pa sem še vedno mnenja, da ga bodo odpustili zgolj, če bodo videli, da je povsem izgubil podporo navijačev (in igralcev?). Žal je klub "talec" njegove pogodbe, ki je vredna kar 60mio funtov! Torej, če ga danes odpustimo, mu moramo plačati cca 55mio odpravnine, razen, če so v pogodbi kakšne posebne klavzule. Glede na to, da bi naj imel Potter pred podpisom pogodbe zagotovilo, da bo ostal naš trener tudi, če ne doseže top4, dvomim, da bo mogoče te klavzule že letos aktivirati (če seveda sploh obstajajo). Skratka, mu bomo morali plačati res rekordno vsoto. Če k temu dodamo še 6mio odpravnine Tuchlu in 15mio kompenzacije Brightonu, pridemo na nek absurdno visok znesek... No, pa dodajmo še "minus" (vsaj 80mio), ki bo nastal, ker verjetno ne bomo igrali v CL... pa smo na nekje na dobrih 150mio "stroškov", ki so nastali zaradi neposrečenega eksperimenta Potter-ball. To tudi pojasni, zakaj se uprava tako oklepa Potterja. Če bi bili zneski manjši, Potter danes sigurno ne bi bil več trener, ker ni trenerja na svetu, ki bi v normalnem (!) svetu preživel včerajšnji domači poraz proti Saintsom na že tako katastrofalne rezultate.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3558
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 35 times
Been thanked: 54 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by sigismund »

Kljub temu da gre za forum bi prosil če se držimo enega nivoja in se ne spuščamo osebni nivo, to je vse kar sem želel reči. :) Vseeno je drugače če za nekoga rečeš da naklada kot pa da je 1D moron. :)

Potter - še ima podporo navijačev? Šel sem pogledat samo par Chelsea related YT kanalov ki imajo veliko sledilcev in tole so naslovi:

Younes Talks Football (138k) - IT'S OVER! GRAHAM POTTER...IT'S TIME TO GO! | Chelsea 0-1 Southampton

George Benson Fotball (244k) - Chelsea Must SACK Graham Potter TODAY

MAH (42k) - PLEASE RESIGN: POTTER'S SACKABLE SETUP! BOEHLY BURNED BY 60M CONTRACT! CHELSEA 0-1 SOUTHAMPTON

Rory Jennings (235k) - SACK GRAHAM POTTER NOW!!!

Blues Lions TV (166k) - We STINK and I AM DONE!!! || Chelsea 0-1 Southampton

Kakšen je narrative na The Shed End ne vem, si pa znam mislit kako izgleda, Twitter verjetno ne zaostaja prav dosti. Komentarji pod posti na Chelsea FB strani so grozni, zgovorni, fanbase je s Potterjem večinoma zaključil. Igralci tudi ne zgledajo ravno povezani in motivirani da bi igrali za Potterja. Celotna situacija me hudičevo spominja na tisto Mourinhovo sezono ko smo končali na 10. mestu. Eno leto prej in eno leto kasneje smo bili pa s skoraj da identično zasedbo prvaki, torej ni bil problem v ekipi/igralcih ampak enostavno na relaciji trener-ekipa ni več štimalo. In ekipa stackana in talentirana kot je ta naša sedaj ima potenciala ogromno, jaz res vidim da bi bili lahko prvaki v roku dveh/treh let, samo dobit moramo trenerja ki bo znal iz te res vrhunske zasedbe potegnit ven maksimum. Jasno, treba bo okrepit še kakšno pozicijo ampak ne manjka veliko ker imamo že precej poštimanega.

To s trenerjem in dolgo pogodbo drži. Boehly je sprejel tveganje da se s Potterjem lahko ne izide in ga bo moral drago izplačati, Z igralci je isto, res so genialno razpotegnili plačila in odkupnine na dolgi rok ampak to je dvorezen meč. Mudryk/Enzo se lahko obneseta in imaš vrhunskega igralca dolgo v klubu, če pa se slučajno ne obnese maš pa težavo. S Potterjem je popolnoma isto. Mislim da je od prej naštetih ravno Younes rekel da Potter ni neumen in vsak normalen človek bi sprejel to službo. Če se izide s Chelseajem ali ne, jst pobašem 60 oziroma kolikorkoli milijonov že. Win-win za Potterja in ekipo, tveganje za Boehlyja. Za tak način poslovanja so se pač odločili tako za trenerske kot igralske pogodbe, želijo uveljavit svoj način poslovanja, zdaj pa naj poštudirajo ali to gre ali ne. Res je tole dvorezen meč, verjamem da ni naključje da klubi po evropi nimajo prakse podpisovati trenerjev/igralcev na tako dolge roke z razlogom, konec koncev so te klubi v biznisu evropskega nogometa že desetletja/stoletje, Boehly pa v specifično v evropskem nogometu še ne eno leto. :)
User avatar
bork
Posts: 1976
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 21 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by bork »

Model, enkrat in edinkrat sem ti rekel moron že en mesec nazaj in to po tem, ko si napisal nek sarkastično-norčav komentar. Ne morš se norčevati in hkrati pričakovati, da ti bom ploskal. Zdej pa že dva dni poslušam samo o tem, kako si bil enkrat označen za morona. Please be a man and get over it oziroma kot bi rekel en moj koroški kolega as ded als baba s kurco?

Seveda, da Potter nima več podpore navijačev, kar je že prišlo do uprave, podrobneje bodo pa verjetno analizirali v naslednjih dneh. Dejstvo je, da je imel Potter po tekmi z BvB oziroma pred tekmo s Saintsi vsaj 30% podporo, še enkrat tolikšen odstotek je bil neopredeljen. Danes sem prepričan, da so vsi neopredeljeni na Potter-out strani in še nekaj tistih, ki so bili pred dnevi Potter-in, so danes Potter-out. Tako da trenutno je cca 80% fanov Potter-out, to je pa že toliko ljudi, da bo Potter moral narediti mali čudež, da si zopet pridobi priljubljenost. V tem času bo pa čedalje bolj na udaru. Veliko vlogo pri tem pa igrajo predvsem znani fan twitter accounti z nekaj 100k followerjev, ki prispevajo k ustvarjanju javnega mnenja. Boehly pa je znan kot aktiven uporabnik twitterja, ki se je v preteklosti že pridružil javni tviter debati Chelseajevih fanov. Samo vprašanje časa je, kdaj bodo vsi ti twitter accounti na Potter-ou strani (trenutno še ne bi rekel, da so čisto vsi) in kakorkoli smešno se to sliši, mislim da bo imelo velik vpliv na odločitve uprave (seveda v kombinaciji s slabimi rezultati in nepodporo na tekmah v živo).

V vsem ostalem se v celoti strinjam s tabo Sigismund :cfc02:
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3558
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 35 times
Been thanked: 54 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by sigismund »

Potter je danes zamudil na novinarsko konferenco pred tekmo in izjavil: "Sorry I'm late, I've just come out of a crisis meeting"

How was it?

"Well I'm still here".

In to z nasmeškom na obrazu Image Zgleda kot da se mu zdi že vse skupaj smešno, a je kdo kej bolj psiholog in bi znal razbrati bolje? Video je na IG strani talkchelsea. Deluje kot nekdo ki je ugotovu da je dead man walking in ga je začel bolit kurac za vse. :)

LINK: https://www.instagram.com/p/CpDKLwMvwYf/
glosos
Posts: 828
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 64 times
Been thanked: 26 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by glosos »

Wow, to res deluje unhealthy.
User avatar
bork
Posts: 1976
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 21 times

Re: CHELSEA MATCHDAY chat 2022/23

Post by bork »

glosos wrote:Wow, to res deluje unhealthy.
Graham Potter on pressure he’s experienced as the Chelsea manager:

“Family life suffers, mental health suffers, but you the media are not really bothered”
Post Reply