Page 31 of 116
Re: xyDebate
Posted: 28 Dec 2011, 20:30
by sandi94
Good luck boy !

Re: xyDebate
Posted: 28 Dec 2011, 22:26
by simon90
srečno pa suvereno na zagovoru!

Re: xyDebate
Posted: 28 Dec 2011, 22:38
by sandi94
[youtube]o0PpP0ksmcI[/youtube]
Re: xyDebate
Posted: 28 Dec 2011, 23:10
by didier
Če je komu dolgčas lahko na spodnjem linku odigra precej novo (in vse bolj popularno) igro TAC. Gre pa za nekakšen "človek ne jezi se" s (posebnimi) kartami. V Sloveniji sta, po meni znanih podatkih, samo dve ti igri/igralni plošči

Potrebno se je registrirati, dobrodošlo je znanje nemščine
IGRA:
http://online.spieltac.de/
kratka pravila
Re: xyDebate
Posted: 29 Dec 2011, 07:42
by repe
Srečno gospod profesor! Seveda pa prčakujemo za rundo ko oddelaš

Re: xyDebate
Posted: 29 Dec 2011, 19:14
by davidluiz4
Neymar in Debeli Ronaldo na dobrodelni tekmi

Re: xyDebate
Posted: 29 Dec 2011, 19:26
by zrim92
heh Ronaldo za štiri Neymarje
Re: xyDebate
Posted: 31 Dec 2011, 13:22
by jernej93
SREČNO NOVO LETO VSEM!
Bom kar zej rajši voščiu

Re: xyDebate
Posted: 31 Dec 2011, 14:10
by sandi94
SREČNO
╭━━━╮╭━━━╮┈┏┓╭━━━╮
┗━━╮┃┃╭━╮┃┏╯┃┗━━╮┃
╭━━╯┃┃┃┈┃┃┗┓┃╭━━╯┃
┃╭━━╯┃┃┈┃┃┈┃┃┃╭━━╯
┃┗━━┓┃╰━╯┃┈┃┃┃┗━━┓
┗━━━┛╰━━━╯┈┗┛┗━━━┛
Re: xyDebate
Posted: 31 Dec 2011, 15:57
by rover
sandi94 wrote:
SREČNO
╭━━━╮╭━━━╮┈┏┓╭━━━╮
┗━━╮┃┃╭━╮┃┏╯┃┗━━╮┃
╭━━╯┃┃┃┈┃┃┗┓┃╭━━╯┃
┃╭━━╯┃┃┈┃┃┈┃┃┃╭━━╯
┃┗━━┓┃╰━╯┃┈┃┃┃┗━━┓
┗━━━┛╰━━━╯┈┗┛┗━━━┛
Upam na zmago in da še kdo razen uniteda zajebe.
a bo šel jutri kdo
[youtube]tZg8QuLg-sg[/youtube]
Dvorana Danica - Bohinj, cena 10€
Če bo kdo tam naj pošče gasilca Markota.
Re: xyDebate
Posted: 31 Dec 2011, 16:50
by loonymcgreat
jz sm biu s frendi lani v bohinjski bistrci za novo leto 4 noči in vsak dan je bla fešta za popizdit v tej danici

Re: xyDebate
Posted: 31 Dec 2011, 18:16
by nastja8
Srečno, zdravo, uspešno novo leto vam želim. Lepo praznujte.
Re: xyDebate
Posted: 31 Dec 2011, 18:31
by davidluiz4
srečno 2012,čeprav bo praznovanje bolj grenko

Re: xyDebate
Posted: 31 Dec 2011, 18:40
by rover
Danes je silvestrovo in ja vsem želim Srečno novo leto in upam da bo drugo leto bolj modro, se pravi da se vrnemo na stara pote zmage.

Re: xyDebate
Posted: 31 Dec 2011, 20:07
by didi_drogba