Page 32 of 116

Re: xyDebate

Posted: 01 Jan 2012, 11:46
by killinride
vsega lepga usem :D

Re: xyDebate

Posted: 01 Jan 2012, 19:47
by sandi94
[youtube]Nw0CWRecbQA[/youtube]

Včeraj spet zmagali s to pesmijo :)

Re: xyDebate

Posted: 02 Jan 2012, 13:45
by davidluiz4
gobec vse naj naj in upam da danes dobiš lepo darilo od chelsea-ja torej zmago prtoi wolvesom :cfc01: :cfc01:

Re: xyDebate

Posted: 02 Jan 2012, 13:50
by didier
Vsem skupaj srečno, zdravo in uspešno 2012! Upam, da se bomo na forumu letos še velikokrat veselili ob uspešnih nastopih modrih iz SB-ja :cfc01:

Gobec, lepo praznuj in vse naj za rd! :cfc01:

Re: xyDebate

Posted: 02 Jan 2012, 20:44
by sandi94
[youtube]jiINfg5ILNQ[/youtube]

Re: xyDebate

Posted: 03 Jan 2012, 19:13
by killinride
Tina Maze :juhej: :juhej: :juhej:

Re: xyDebate

Posted: 05 Jan 2012, 18:44
by sigismund
Bayern Munchen je danes igral prijateljsko tekmo proti Al Sailiyu. Kot smo zapisali v naslovu je Bayern dodobra napolnin mrežo Al Sailiya in to kar z 0:13.

Tekma se je igrala le na polovici Arabcev, ki niso imeli niti ene same priložnosti za gol. Pripravljalna tekma s slabšim nasprotnikom je zelo dobrodošla za igralce v napadu, saj se jim tako odpre strel in golgeterski instinkt.

Zadeli so;

Robben 36'
Gomez 38'
Müller 44'
Olić 52'
Pedersen 54'
Olić 62'
Olić 72'
Olić 74'
Ribery 77'
Contento 78'
Olić 82'
Olić 84'
Olić 85'

Re: xyDebate

Posted: 05 Jan 2012, 19:05
by Frank_Lampard
Olič sedem golov :eek: .To bi moral tudi mi narest da se Torresu "odpre". :D

Re: xyDebate

Posted: 05 Jan 2012, 19:09
by zrim92
Pri Bayernu se bodo še močno tepli po glavi, ko jim poleti Ivica uide v Lazio. Pa ne mislim zaradi teh sedmih golov sedaj. Pravi borec! :ava:

Re: xyDebate

Posted: 05 Jan 2012, 19:56
by damjan1120
Pozna kdo kakšen dober film?

Re: xyDebate

Posted: 05 Jan 2012, 19:57
by Frank_Lampard
damjan1120 wrote:Pozna kdo kakšen dober film?
Into the storm. Film o Churchilu.

Re: xyDebate

Posted: 05 Jan 2012, 19:59
by sandi94
damjan1120 wrote:Pozna kdo kakšen dober film?
Akcija,komedija,grozljivka..?

Ps:Fat pizza
The Time
Brez povratka 5
Elemphant white
Friends with benefits
Arena 2011
shawshank redemption (starejši film)
...

Re: xyDebate

Posted: 05 Jan 2012, 20:03
by damjan1120
nima veze sam da je dobr =)

Re: xyDebate

Posted: 05 Jan 2012, 20:05
by sandi94
Če se bom še kakega dobrega spomnil napišem..

Re: xyDebate

Posted: 05 Jan 2012, 20:07
by Frank_Lampard
Damjan, tuki maš opis filma Churchilu če te zanima: :)
http://besedicenje.blogspot.com/2011/12 ... evzme.html