Re: Govorice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu

Koga bi si želeli videti kot naslednjega managerja Chelseaja, če Potterja odpustijo?

Mauricio Pochettino
1
6%
Zinedine Zidane
6
38%
Luis Enrique
7
44%
Thomas Frank
1
6%
Ruben Amorim
0
No votes
Artur Jorge
0
No votes
Hansi Flick
1
6%
 
Total votes: 16

User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: Govorice

Post by bork »

blue222 wrote:vprašanje. bi menjali hazarda za morato + denarjem s katerim bi kupili sancheza? torej hazard za morato in sancheza
Ne.
1. Morata se mi zdi slab nakup glede na to, kaj trg letos ponuja.
2. Alexis ne bo prevec drag in tistih 50m kolikor bo stal, smo mi dobili od Oscarja pozimi. Ce nam ga Arsenal proda, denar ne bo problem, niti najmanj. Problem je, ker nam ga ne bodo zeleli prodat. Drugace pa Alexis sigurno odhaja. Arsenalovi lastniki imajo raje 50m v zepu kot pa 1leto igralca, ki ni zadovoljen (pogodba mu potece drugo leto).
3. Ambiciozen klub ne prodaja svojih najboljsih igralcev (Costa je druga zgodba).
User avatar
blueboy11826
Posts: 1108
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 27 times
Been thanked: 21 times

Re: Re: Govorice

Post by blueboy11826 »

Prodaja Hazarda bi biu korak nazaj ne glede na to kaj dobimo. Bakayoko (čeprav ne gledam dost Monaca da bi vedu točno) se mi ne zdi nč posebnga in ne vidm zakaj bi ga rabl. Prodajat Matića? Bravo res... zakaj? ker Kante pobere 3/4 žog in se Matića v bistvu sploh ne vidi? Vseen samo postavljanje dost pomaga in sta skupi dost sposobna povezat igro da se velkim ekipam da 1 al 2 gola kar je pa ponavad dost za zmago al remi. Najbol bi blo ostat s temi ki so, Kante igra skos, Matić in Fabregas si pa delita (pač glede na to al se bol rabi napad al obramba). Edini na tem položaju ki se ga zdle spomnem za prihod je Vidal. Čeprou mal antipatičn s to samovšečnostjo, ampak useen.
KTBFFH
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

@bork

Se strinjam, da Verratti ni edini igralec, ki bi pasal v naš sistem. Je pa vsekakor verjetno najboljši in še kar dosegljiv. Njegov odnos s PSG-jem ni najboljši in je na stopnji kariere, ko bo rabil prestop če želi novo izkušnjo. Če bi ponudili visoko vsoto, obstaja velika možnost, da ga dobimo. Njega sem napisal, ker bi bil zame idealna okrepitev. Kar se pa tiče ostalih, Nainggolan ne gre nikamor, Keita bo verejtno ostal v Leipzigu, ker imajo super projekt in bodo gradili ekipo za LP in ne prodajali svoje najboljše igralce. Fabinho je super igralec, je pa vsekakor Verratti > Fabinho.

Od napadalcev sem pa za Belottija. Problem je, ker ga v Torinu ne bodo pustili za normalno ceno. Njihov predsednik je govoril celo v 150m lol.

Letos bo noro na tržnici + ogromno izbire. Mislim, da potrebujemo vezista, napadalca in desnega wingerja. Verratti, Sanchez in Belotti bi bilo 10/10, bi pa bilo treba zagoniti med 150 - 200m evri za tri igralce...še enkrat lol
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
RedMiner
Posts: 1145
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 5 times
Been thanked: 16 times

Re: Re: Govorice

Post by RedMiner »

No, jaz bi namesto Belottija raje pripeljal Lukakuja. Preverjen igralec v PL, upam samo, da ni kakšnih starih zamer :)
User avatar
blue222
Posts: 764
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 7 times

Re: Govorice

Post by blue222 »

Pa še eno vprašanje. Lahko willian igra wingbacka? Ce ja potem ne rabimo novih igralcev na tem položaju
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Govorice

Post by AlexAK »

Mislim, da je letos enkrat igral tam ko smo lovili rezultat. Proti Swanseaju prvo tekmo mogoče?
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
blue222
Posts: 764
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 7 times

Re: Govorice

Post by blue222 »

Moje mnenje je da imamo v wingbackih 3 laternative: azpi, willian in pedro :) mogoce tudi kenedy in ake :) v obrambi lahko poklicemo danca iz borusije. prodau bi pa matiča in kupu enga wc cmja, pa z michiyu bi pocaku cez poletje ce se izkaze na pripravah ce ne bi ga prodau in kupu novega napadalca. Je pa res da do sedaj se ni dobil prave priloznosti
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: Govorice

Post by bork »

Kar se Verattija tice, bo pomoje kar pri PSGju ostal, razen v primeru kaksne res nemoralne ponudbe.
Ce ga bodo pripravljeni prodat, pa mislim, da bosta opciji predvsem dve: Barca ali mi, s tem da je Barca velik favorit.
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Re: Govorice

Post by AlexAK »

Kaj pa mislite, ce hipoteticno dobimo Verrattija, bi bila problem visina na sredini igrisca?
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
bork
Posts: 1981
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Re: Re: Govorice

Post by bork »

AlexAK wrote:Kaj pa mislite, ce hipoteticno dobimo Verrattija, bi bila problem visina na sredini igrisca?
Pomoje ne bi smela bit, sploh glede na sistem, ki ga igramo in pri katerem stoji vsaj en centralni branilec bližje sredini kot svojemu kazenskemu. Verjetno najboljša ekipa vseh časov je imela na sredini Xavija, Iniesto in Biskvitka, poleg tega pa Matić ni nevem kako dober v skokih, tako da res hudega deficita glede na trenutno stanje ne bi bilo :)
Se mi zdi da je ta višina zgolj nek "izgovor" še iz časov Murčija.
User avatar
blue222
Posts: 764
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 7 times

Re: Govorice

Post by blue222 »

Chelsea tako ali tako igra na "second ball" in ne na prvo
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3567
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 38 times
Been thanked: 58 times

Re: Re: Govorice

Post by sigismund »

Se pravi Veratti in Lukaku je pod črto splošno mnenje in želja? :-)

Kakšna pa je prihodnost Alonsa? Saj igra dokaj dobro, ampak meni rees ne deluje CL material. Proti kakšnemu močnejšemu evropskemu klubu bi izginu..moj feeling pač :-)
holdicfc
Posts: 82
Joined: 09 Jan 2015, 12:10

Re: Govorice

Post by holdicfc »

Nevem kaj je glede Lukakuja, enostavno ga nočem. Tip je žival, dokazan v EPL, dosega po 20+ golov v povprečni ekipi, ampak mi nekak ne sede.


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
ndm
Posts: 70
Joined: 08 Jun 2008, 19:08
Location: Mozirje
Has thanked: 3 times
Been thanked: 13 times

Re: Govorice

Post by ndm »

Js osebno mislim za Lukakuja, da veliko večino golov ki jih doseže so bolj posledice slučaja, sreče kot pa neke vrhunske kvalitete. Ne me narobe razumet, tip je fizično zelo močen, zelo dobro se odkriva in nasploh ima določene predispozicije, da bi lahko bil zelo dober. Vendar, ko gledam njegove udarce z nogo, predvsem, ko je 1 na 1 z vratarjem mi deluje kot da vsako drugo žogo čisto zgreši in gre čisto v drugo smer kot bi pričakoval. Vem, gol je gol ampak nevem no, meni ne potegne kot nek vrhunski material. Prav tako se mi zdi precej muhast in občasno težek karakter. Moja prva izbira za napadalca bi definitivno bil Dybala. Ampak je pa res da mogoče rabimo v naši ekipi bolj močne in robustne napadalce. Skratka, Lukaku ni moja največja želja, mu pa dam možnost da me demantira.
User avatar
Trivinho
Posts: 1417
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 66 times
Been thanked: 20 times

Re: Govorice

Post by Trivinho »

Niste resni Lukakuja nočete v ekipi k je preverjen igralc pa še navijač Chelsea pa kaj vi hočte sploh...za Everton daje gole kot po tekočem traku v povprečni ekipi, za nas bi trgu v glavi je bolj zrel kot pri 18 ko smo ga prodali...odkar je Lukaku prvič pokazal svoj talent sm reku da bo tale boljši kot Drogba, saj je DD prišel šele pri 26 v Chelsea..in naslednika imamo lahko v Lukakuju...in novo legendo..conte ga bo že pošlihtu...
Post Reply