Page 36 of 116

Re: xyDebate

Posted: 17 Jan 2012, 17:09
by davidluiz4
ESSIEN wrote:

on EPL?????????????????????????

Pa kaj so zmešani!???!!!!!!!!!!
vseno bolje od nekaterih ki nimajo pojma :P

Re: xyDebate

Posted: 17 Jan 2012, 17:46
by Reichenburg
Sam to še manjka da njegovo jokanje kak je puta oškodovana poslušaš še med prenosom Premier league, pa njegovi neumesni komentarji kako ni nobenih drugih navijačev v Slo kot putalonskih.... :bruh:

Re: xyDebate

Posted: 17 Jan 2012, 17:57
by damjan1120
On ne bo komentiral EPL, temveč samo la ligo, tako kot zdaj.

Re: xyDebate

Posted: 17 Jan 2012, 18:19
by Reichenburg
Niti ne večina tekem PL je tako do 7 zvečer končanih ponedeljkovi termini imajo ponavadi ob 9, medtem ko Španska liga po večini zaživi šele po 7 uri zvečer.

Re: xyDebate

Posted: 17 Jan 2012, 21:06
by sigismund
ja upam. Da mi pa še ta Don Kihot začne EPL komentirat... :( da o manj tekem EPL pa nevem če ker jih je po večini konc ob 20h že za iher, razen ob ponedeljkih zvečer ko so tekme ob 9h, takrat pa španske ni....samo edino zdaj bo verjetno ob sredah mela prednost španska pokalna tekma pred angleško, kadar bojo pokalne pa se bojo pokrivale.... :?:

Re: xyDebate

Posted: 19 Jan 2012, 18:39
by sandi94
[youtube]vNsm7s4-jes[/youtube]

AUUU :)

Re: xyDebate

Posted: 22 Jan 2012, 20:34
by damjan1120

Re: xyDebate

Posted: 23 Jan 2012, 01:47
by sigismund
pozen si s temle ;) sam še zmeri epsko :D

Re: xyDebate

Posted: 23 Jan 2012, 08:15
by didier
Še vedno funny as hell :D

Pa tale komentar:
Finished BA, MA, PhD, got married, witnessed birth of daughter, scored a Van Basten...
:D :D :D

Re: xyDebate

Posted: 23 Jan 2012, 11:43
by VIP
Ne vem,če je bilo že kaj govora o tem, ampak a sta res Sportklub in Sportklub+ postala plačljiva na T2? Malo prej mi je sosed nekaj govoril o tem, da mu je to povedal naš drug sosed (ima pri nas vikend in je iz Ljubljane) da so ukinili in da je za plačat 12€....ampak,da se zopet nekaj dogovarjajo T2 pa tile iz Sportkluba glede plačila.... :?:

Re: xyDebate

Posted: 23 Jan 2012, 11:50
by sigismund
ja no shit! poznam veliko ljudi k so mel T2, 90% časa so itak gledal športklub pa športklub+, 2 moja kolega sta pa že prešaltala na Amis

Re: xyDebate

Posted: 23 Jan 2012, 17:49
by Reichenburg
Rešitev je preprosta, T2 nima vezave tako da lažje se že ne moreš prestavt drugam. Lahko pa počneš kot Bolhca jokaš k stara lajna vsako tekmo zakaj ni prenosa a nič ne ukreneš :lol:

Re: xyDebate

Posted: 23 Jan 2012, 18:55
by Profesor
Reichenburg wrote:Rešitev je preprosta, T2 nima vezave tako da lažje se že ne moreš prestavt drugam. Lahko pa počneš kot Bolhca jokaš k stara lajna vsako tekmo zakaj ni prenosa a nič ne ukreneš :lol:
:eek:

Re: xyDebate

Posted: 24 Jan 2012, 12:04
by loonymcgreat
no glede na to da je Marko kot admin prijavljen od 24.1.2007 to pomeni da danes forum praznuje 5 let @8) :cfc01:

Re: xyDebate

Posted: 24 Jan 2012, 17:30
by didier
Vsa čast :ava: Kako ste tisti, prijavljeni v (t)istem letu, sploh zvedeli zanj? :)