Page 5 of 10
Re: Tim za novice
Posted: 08 Feb 2012, 13:38
by sigismund
sigismund wrote:Jaz bi odprl temo Everton-Slovenia.....tako bi naredil kot rover, verjetna postava itd......morda kak video, samo naj mi en napiše kako se to da gor....? pa če kdo ve kje se dobi tele;
http://www.shrani.si/f/1p/FF/4qejgSGz/1/chelsea-v.png
take slike pa to...sami nardite? Danes mam veliko časa, pa bi mel čas to narediti, samo je šele sreda in bi bla tema precej dolgo odprta...

lahko jo pa naredim, prilimam osnutek sem in vi malo pokomentirate zadevo, glede na to da bi delal prvič...Če se vi seveda strinjate?
pardon, ne Everton-Slovenia ampak Everton-Chelsea lol

Re: Tim za novice
Posted: 08 Feb 2012, 13:40
by rover
Rajši napiši povzetek tekme Chelsea 3-3 Man United.
Re: Tim za novice
Posted: 08 Feb 2012, 13:42
by sigismund
kako se vstavi video v prispevek?
Re: Tim za novice
Posted: 08 Feb 2012, 13:52
by sigismund
nevermind, že najdu

Re: Tim za novice
Posted: 08 Feb 2012, 16:05
by loonymcgreat
za united sem jaz že poslal stassu tako da ni treba
Re: Tim za novice
Posted: 08 Feb 2012, 16:14
by sigismund
Tako, poročilo sem objavil. Danes mi je malo zmanjkalo časa, naslednjič bom dodal še rubriko "Slike s tekme" in "Statistika v sliki"......samo Rover bi te prosil če mi zaupaš kakšno daš tam veliost slik, ker tale format ki ga ti objavljaš je ravno pravi, 150x150?
kritike in pohvale bodo dobrodošle. ZS seveda

Re: Tim za novice
Posted: 08 Feb 2012, 16:17
by loonymcgreat
zdej sem vidu tvoje poročilo. dobro da si se lotu pisanja ampak nej bodo drugič poročila ista po obliki kot dosedaj (
http://chelseafc.si/novice poglej si obliko)
Torej tista statistika je vzeta z uradne strani pod match reports
Chelsea (4-2-3-1): Cech (c); Ivanovic, Cahill, David Luiz, Bosingwa; Essien, Meireles; Sturridge (Romeu 70), Mata, Malouda; Torres.
Unused subs Turnbull, Ferreira, Hutchinson, Bertrand, Piazon, Lukaku.
Goals Evans o.g. 35, Mata 46, David Luiz 50
Booked Torres 30, Ivanovic 45
tole samo prevedeš unused subs v klop, booked v rumeni/rdeči kartoni, goals pa v gole.
Tudi tiste kalkulacije lahko izpustiš ampak je čist dovolj nekaj kratkega recimo:
Chelsea je na domačem terenu z golom Franka Lamparda ugnal Sunderland z 1-0.(to je potem napis pod sliko preden klikneš na novico da se odpre cela), potem pa na koncu napišeš nekakšen kratek povzetek- kaj pomeni rezultat, nekako na kratko povzameš tekmo.. Recimo za mufc sem jaz po povzetku tekme napisal :
Tekma je postregla z odličnim drugim polčasom, ki še dolgo ne bo šel v pozabo. Po vodstvu Chelseaja z 3:0, je le malokdo pričakoval, da se je United zmožen vrniti v igro vendar jim je, s pomočjo sodnika Webba, to tudi uspelo. Naslednja tekma Chelseaja je proti Evertonu in zmaga je nujno potrebna za ohranitev 4. mesta, ki nas še pelje v boj za Ligo Prvakov.
Nočem kritizirat in upam da ni izpadlo tako, le dobro je da so novice enake oblike kot dosedaj in da so take tudi vnaprej

Re: Tim za novice
Posted: 08 Feb 2012, 16:44
by rover
Poglej na sestanku so pa rekli, da bi bile novice različne se pravi, da se ne bi več upošteval tega mušterja.
A ja Jani, tega ne veš ker te ni bilo na sestanku.
Tudi sam sem tega mnenja.
Re: Tim za novice
Posted: 08 Feb 2012, 17:47
by repe
Kolikor je bilo meni jasno rover, smo se zmenili ravno obratno. Da je več ali manj enaka forma, tko kot so poročila praktično na vseh straneh.
Re: Tim za novice
Posted: 10 Feb 2012, 20:34
by lajko
Najbolj smo iskali člane, ki bi bili pripravljeni pisat. Ni jih namreč veliko.
Rekli smo, da bi bilo dobro, če bi objavljali različne novice, ne v različni obliki - to ni logično.
Vsekakor moramo imeti enotno obliko člankov, ne glede na pisca. Sicer lahko kdo doda kak konstruktiven predlog in se stvar ažurira.
Torej zdaj je važno, da se za kak teden vnaprej zmenite, kdo bi kaj napisal - Repe poskusi organizirat.
Pisci pa potem pošljite zadevo Repe-tu, ki bo pregledal in objavil, v njegovi odsotnosti pa Staš.
Predlagam, da se objavljajo tudi napovedniki tekem.
Re: Tim za novice
Posted: 11 Feb 2012, 14:41
by repe
Ja mislim da bo šlo zdaj lažje. Je že tok velika ekipa da si bo že en uzeu čas

Re: Tim za novice
Posted: 11 Feb 2012, 14:43
by rover
Re: Tim za novice
Posted: 11 Feb 2012, 14:45
by repe
Ja mislim da mamo celo 2 napisana sam jih ni na strani

Re: Tim za novice
Posted: 11 Feb 2012, 14:47
by rover
Zakaj jih pa ni na strani, kaj ti pomaga če so napisana, če jih ni gor.
Lajko je rekel, da je point novice, da je čimprej gor.
Re: Tim za novice
Posted: 11 Feb 2012, 20:27
by repe
Evo mi je stass porihtu zdej zadeve, tko da tist k je napisu za United pa Everton loh kr pošlje.
ziga.repe@gmail.com