Mauricio Pochettino

o igralcih in trenerskem štabu

Bi morali Pocha zamenjati?

Da
4
27%
Ne
11
73%
 
Total votes: 15

User avatar
Chelsea_fan
Posts: 593
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 6 times
Been thanked: 19 times

Re: Mauricio Pochettino

Post by Chelsea_fan »

Tole pa se je res debata razvila :)

Nisem pogledal cel vikend foruma in vidim tole debato zdaj :)

Da se še jaz vključim :)

Kar se tiče komentarja, da prehitro vlečemo zaključke i da znamo samo "pizdit" itd.. bi rekel F..ck yes.. pizdil bom vsakič k ns Arsenal potolče 5:0 in ko nas U19 liverpool dobi v finalu.. Pustmo zdaj proces ali ne.. to si ekipa kokr smo mi ne sme prvoščt.

Kar se tiče pa uprave in Poch-a pa sem dobil jaz sam tak občutek, da je bilo dogovorjeno top4 pred podpisom in da je Poch videl, da mu ne bo uspelo pripeljati ekipe tja in je začel že pred koncem sezone jamrat da ne dobi povratne informacije itd.. Sam mislim, da je uprava šla tukaj just business.. nisi dostavil ciljev bye :)

Zdaj a je to pravilno al ne .. ne vem.. sam kokr sm že večkrat napisal ga ne bom zdej extra pogrešal.. uspel je zgraditi neko kemijo med mladci kar mu lahko rečem samo hvala.

Kar se tiče pa uprave pa bi rekel, da še vedno imajo veliko tega se za naučit. Zamerim jim predvsem to, če so že vedeli glede Pocha da ne bodo nadaljevali z njem.. kje je menjava? Liver je v parih dneh našel rešitev in podpisal.. naši še čakajo... in wtf kakšna so ta imena drugoligaških trenerjev.. o čemu se pogovarjamo? Mi smo fak..ing Chelsea.. kakšni trenerji iz druge lige???

Dejstvo je, da uprava živi v nekem svojem svetu in mam občutek, da jih zna vsak dobr prodajalec (trener) "nategnit" itd..

Ne bi pa rekel, da so naredili vse slabo.. že od vsega kar ste zgoraj napisali bi se strinjal.. par odličnih nakupov .. investirajo v ekipo.. všeč mi je da nimamo igralcev z 300-400k plače itd..

Upam, res upam, da bo prišel pravi trener npr. De zerbi, Amorim itd.. in mu pustili odprte roke pri nakupih itd.. potem pa lahko rečemo pustimo projektu čas.. seveda brez ponižanj.. tudi če so me moti ta Attidute we give our best.. hočm da trener pride na konferenco in reče to je sramota to je nedupostno itd.. :)

tko, da čakam potrditev trenerja potem se pa lahko naprej pizdim oz. hvalim :) :) :)
BLUE IS THE COLOUR!!!
Post Reply