Konferenčna liga 2024/25

spremljenje evropskih pokalov in prijateljskih tekem
User avatar
bork
Posts: 2092
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 30 times
Been thanked: 52 times

Re: Konferenčna liga 2024/25

Post by bork »

blueboy11826 wrote: 23 Aug 2024, 07:31 Navijači so krivi za odhod Pocha? Ok. Zakaj navijaš za angleški klub, če ti ne pašejo?
Seveda, sej so ga praktično do aprila pribijali na križ, skandirali takšne in drugačne stvari. Kdo bi želel delati v takem okolju? Odločitev o odhodu Pocha je bila sprejeta že par krogov pred koncem prvenstva, sporazumno - če bi Poch dejansko želel ostati, bi ga klub moral odpustiti, kar bi bilo bolje zanj, ker bi dobil višjo odpravnino.

Nimajo pa angleški navijači nobene veze z mojimi nogometnimi čustvi. Sem sam skoraj eno leto živel v VB in dobro poznam veliko Angležev. Ti lahko iz prve roke povem, da ne gre za najpametnejši narod niti za najpotrpežljivejši… še posebej so razvajeni ravno navijači našega kluba, ki so se v slabih 20ih letih navadli udobja. Vse lepo in prav, samo če nisi zmožen sprejeti nove realnosti in žvižgaš praktično rezervni postavi po 45min druge uradne tekme v sezoni, ti res nekaj manjka v glavi. Včasih smo hodil na tekme navijat, ne pa zbijat morale ekipi.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1189
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 92 times
Been thanked: 44 times

Re: Konferenčna liga 2024/25

Post by blueboy11826 »

Poznam Angleže tut js in vem za njihovo "trmo" al kako naj rečem in po večini nerazgledanost. Ampak js osebno ne verjamem, da so navijači mel karkoli z njegovim odhodom. Naša igra je bla v vzponu že nekaj časa pred temi zadnjimi krogi in tut te trmasti Angleži (ne vsi seveda), ki so ga križal ob prihodu so začel spreminjat mnenje.
Kaj vse so delal proti Arteti arsenalovi navijači, pa ga niso spravl iz kluba, zdaj ga pa itak vsi častijo. Klub in profesionalci na takšnih denarjih se preprosto ne ozirajo na navijače.
Glede žvižganja - se strinjam sm tudi sam proti, ampak po tem kar smo gledal v prejšnjih sezonah in kako slab je bil prvi polčas, pa če spiješ ene 3 4, bi reku celo da koga zastopm.
KTBFFH
User avatar
bork
Posts: 2092
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 30 times
Been thanked: 52 times

Re: Konferenčna liga 2024/25

Post by bork »

Ne, sej ne pravim, da so bili krivi samo navijači. Tako kot pri večini stvareh v življenju, je bil sigurno prisoten skupek več dejavnikov. Neka generalna nastrojenost proti Pochu s strani večine navijačev, je bila po mojem mnenju eden izmed teh dejavnikov. Nekdo je lahko še ne vem kakšen profesionalec, pa mu bodo te stvari prišle do živega.. če ne druga bi si pa večina mislila, veliko sem že naredil v karieri, služim milijone, kaj mi je tega treba. Itak pa vedno obstajajo neke izjeme, Poch se mi ne zdi ena izmed njih.

Je pa trenutno celoten nogometni svet proti Chelseaju in ko hijene čakajo, da na vsako napako, izgubljeno tekmo itd. Najmanj kar lahko naredimo navijači Chelsea je, da združeno podpiramo ekipo in trenerja in delamo zaključke po sezoni, ne po treh polčasih.
glosos
Posts: 917
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 119 times
Been thanked: 47 times

Re: Konferenčna liga 2024/25

Post by glosos »

tisti, ki ste gledali tekmo, koliko je igra dobila rep in glavo, ko je malo obrnil postavitev v drugem polčasu?
ker nisem gledal, si zdaj težko predstavljam koliko je v kateri točki postava izgledala podobno kot proti Cytiju ...
n1i9k9o6
Posts: 1790
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 68 times
Been thanked: 90 times

Re: Konferenčna liga 2024/25

Post by n1i9k9o6 »

glosos wrote: 23 Aug 2024, 11:04 tisti, ki ste gledali tekmo, koliko je igra dobila rep in glavo, ko je malo obrnil postavitev v drugem polčasu?
ker nisem gledal, si zdaj težko predstavljam koliko je v kateri točki postava izgledala podobno kot proti Cytiju ...
Težko bi reku, da se je v drugem polčasu bistveno spremenila postavitev. To, da smo v drugem polčasu zgledal dost bolje bi jaz osebno pripisal predvsem zgodnjemu golu, ki nas je malo sprostil, pa verjetno so jih konkretno slišal od Maresce med polčasom.
Sama taktika je bila že v štartu drugačna od tekme s Cityjem.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3696
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 74 times
Been thanked: 128 times

Re: Konferenčna liga 2024/25

Post by sigismund »

Če bi koga zanimalo, posnetek cele tekme je Chelsea FC objavil tudi na svoj YouTube kanal. link
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3696
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 74 times
Been thanked: 128 times

Re: Konferenčna liga 2024/25

Post by sigismund »

Off topic pa vseeno konferenčna liga.. :)
Če bo kdo danes v Stožicah za tekmo z Rijeko, mi bomo pred štadionom okoli 17h, vabim na pivo pa še rečemo kako na temo Chelsea. :)
User avatar
blueboy11826
Posts: 1189
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 92 times
Been thanked: 44 times

Re: Konferenčna liga 2024/25

Post by blueboy11826 »

Drugič, na kaki drugi tekmi sigismund :D

Danes prenos enako kot za prvo tekmo, no treba streamat.
KTBFFH
User avatar
demiensatlier
Posts: 739
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 62 times
Been thanked: 36 times

Re: Konferenčna liga 2024/25

Post by demiensatlier »

Mi bomo pa pred Ljudskim vrtom nekje okoli 19.ure 😃
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3696
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 74 times
Been thanked: 128 times

Re: Konferenčna liga 2024/25

Post by sigismund »

Ha, nisem prej pomislu :D Da ne bo pomote, ne navijam za Olimpijo, povablen sem bil na tekmo. :D
Da ne bomo pomotoma nekega štajerska-sigismund gledanja postrani začeli. :lol:
User avatar
demiensatlier
Posts: 739
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 62 times
Been thanked: 36 times

Re: Konferenčna liga 2024/25

Post by demiensatlier »

Haha no sej mi je blo malo čudno da bojo Stožice polne 😅🤣 drugače pa itak da ne, bomo verjetno vsi spremljali tudi rezultat v Ženevi 😁
glosos
Posts: 917
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 119 times
Been thanked: 47 times

Re: Konferenčna liga 2024/25

Post by glosos »

A ni v Stožicah neka mučka s kartami, ki so jih za splošni sektor kupili Hrvati? Da ne bo kako sranje zunaj, ko par tisoč Hrvatov ne bodo spustili na stadion. Pazi nase!
User avatar
blueboy11826
Posts: 1189
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 92 times
Been thanked: 44 times

Re: Konferenčna liga 2024/25

Post by blueboy11826 »

Še dobr sigismund, smo že hotl začet nouga admina iskat :lol: ... mene boli za Olimpijo in Maribor, tko da kaka druga tekma iz moje strani, je odvisna zgolj od kluba, ki bi pršu :D

E: glosos skor na vsaki evropski tekmi, ki ma razprodan gostujoči sektor, del gostov pol kupi karte za "nevtralno" tribuno. Praktično nikjer ni zarad tega nobenih večjih problemov, varovanja in policije je itak ogromno, mislm, da tut v Lj nebi smel bit problemov okol stadiona :)
Last edited by blueboy11826 on 29 Aug 2024, 11:36, edited 1 time in total.
KTBFFH
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3696
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 74 times
Been thanked: 128 times

Re: Konferenčna liga 2024/25

Post by sigismund »

Hrvati so čez mejo na slovenske Petrole hodil kupovat karte za domače tribune. Zdej je prišlo ful kart nazaj kej so dal ven objavo da boš na stadion lahko prišel samo s slovensko osebno izkaznico. :D

Imamo pa karte ki so tik ob policajih med našo tribuno in gosti, zna po zraku kej prletet :D

SIcer pa zdej že 14 dni v fitnesu zbijam očetovski trebušček, se ni za bat za varnost. :thumb: :lol:

Hehe blueboy tut men je za slovenski fuzbal zlo ravno če sem iskren, na Olimpijo hodimo zgolj zato ker smo geografsko bližje Ljubljane doma. V evropi pa itak navijam za katerikoli slovenski klub pač tja pride. :)

Žreb skupin je najbrž jutri? A je v konferenčni ligi tudi nov sistem tekmovanja tko kot v LP?
glosos
Posts: 917
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 119 times
Been thanked: 47 times

Re: Konferenčna liga 2024/25

Post by glosos »

blueboy11826 wrote: 29 Aug 2024, 11:32 Še dobr sigismund, smo že hotl začet nouga admina iskat :lol: ... mene boli za Olimpijo in Maribor, tko da kaka druga tekma iz moje strani, je odvisna zgolj od kluba, ki bi pršu :D

E: glosos skor na vsaki evropski tekmi, ki ma razprodan gostujoči sektor, del gostov pol kupi karte za "nevtralno" tribuno. Praktično nikjer ni zarad tega nobenih večjih problemov, varovanja in policije je itak ogromno, mislm, da tut v Lj nebi smel bit problemov okol stadiona :)
Se strinjam, ampak tu je bila prav uradna izjava za javnost, da teh ljudi (brez slovenske osebne) ne bodo spuščali na stadion. Za to pa prvič slišim, ker sem tud sam že večkrat kot tujec v random mestih v random državah kupil karto za navadni sektor, in nikoli nisem imel problemov.
Post Reply