Page 7 of 10

Re: Tim za novice

Posted: 22 Mar 2012, 05:54
by sigismund
Se vam opravičujem ker včeraj nisem mogel narediti MOTM ankete na temi, internet in telefon smo nazaj dobili šele enkrat danes ponoči, včeraj do nekaj čez 1:00 ko sem bil še buden ju še ni bilo.....ker pa je več al manj cel večer (pa ravno včeraj) zajebaval amis, sem tekmo lahko gledal šele od 75. minute dalje, tko da če je kdo ki je gledal tekmo pripravljen z menoj zamenjati in napisati poročilo bi bil zlo vesel. Jaz bi poročilo pisal glede na posnete, kar je malo tako tako....

Re: Tim za novice

Posted: 31 Mar 2012, 18:10
by repe
Se javi kdo za Aston Villo. Jst se ga grem napit :D

edit: nevermind, bom mel še čs za napisat

Re: Tim za novice

Posted: 07 Apr 2012, 13:26
by repe
se kdo javi za wigan napisat slučajno? :)

Re: Tim za novice

Posted: 07 Apr 2012, 13:26
by rover
Se bom jaz

Re: Tim za novice

Posted: 07 Apr 2012, 15:41
by repe
No sej bom uspel doma gledat tekmo, tako da ni treba.

Re: Tim za novice

Posted: 09 Apr 2012, 18:42
by repe
Kakšen prostovoljec za današnji članek mogoče?

Re: Tim za novice

Posted: 09 Apr 2012, 22:01
by loonymcgreat
jz nimam čisto nč cajta ta tedn, ampak bom kmalu kej napisau ker nism že 100 let :D

Re: Tim za novice

Posted: 09 Apr 2012, 22:56
by rover
i

Re: Tim za novice

Posted: 09 Apr 2012, 23:34
by repe
No lepo, vabljeni tudi ostali!

Re: Tim za novice

Posted: 16 Apr 2012, 19:11
by repe
Se da komu za spurse še napisat? Men dons ne bo znesl.

Re: Tim za novice

Posted: 01 May 2012, 11:52
by sigismund
Dons bom naredu uvod v tekmo CHelsea-Liverpool ker imam ravno čas

Re: Tim za novice

Posted: 11 May 2012, 11:19
by rover
Da ne bo spet hude krvi bom tukej napisal, da bom naredil temo Chelsea - Blackburn Rovers

Re: Tim za novice

Posted: 25 May 2012, 09:43
by lajko
A je kaka šansa, da nekdo nekaj spesni o osvojitvi LIGE PRVAKOV?
Žiga, daj nared vsaj en copy/paste nečesa, če nobenmu ni do pisanja :wink:

Ena novica pa bi lahko bila tudi o naši navijaški poti v Munchen?
Patrik je o tem pisal v Pomurcu, pa bi nam morda dovolil, da še na naši strani objavimo?

Re: Tim za novice

Posted: 10 Jun 2012, 17:42
by rover
Ker ste vsi pluvali po mojem zadnem članku, nevem zakaj sami nič ne napišete, o našem izletu v Muchen, o novih okrepitvah in odhosu 5 igralcev, sploh legendi Drogbaju.

Re: Tim za novice

Posted: 10 Jun 2012, 17:53
by loonymcgreat
rover nehaj bit butthurt, vsi vemo da se zmeri potrudiš z novicami ampak če je v vsaki povedi slovnična napaka je pač treba na to opozorit pa naj boš pisec ti al jaz al repe al jerry al pa Mati Božja. Tako pač je. Če se ne bi ti zmeraj užalil in bi včasih kaj pozitivnega potegnil iz naših kritik( recimo, da bi naslednjič prebral kaj si napisal in popravil napake) bi bilo boljše in koristnejše !
Pa brez zamere Rover :wink: