Jose Mourinho

Teme o bivših igralcih, trenerjih itd.

Vaše mnenje?

Mourinho IN
20
80%
Mourinho OUT
5
20%
 
Total votes: 25

User avatar
mlinko
Posts: 465
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Jose Mourinho

Post by mlinko »

Pa daj ne mi srat z Josejem. Kaj po 3h mesecih še vedno pride vsakič pred tekmo in zateži Hazardu in ostalim?

Hazarda je potrebno prodati, ker je zgleda novi Joe Cole. Costa je očitno edini, ki ima še željo. Ostali pa nimajo ponosa. Sramota. Navzkriž so prišli z Josejem verjetno tudi zato, ker jim je hotel ubiti v glavo in srce klub. V prvem mandatu mu je to uspelo večini. Terry, Lamps, Cole, Cech, Drogba. To so bili vsi igralci, ki so bili v klubu kar nekaj časa in so novim igralcem znali povedat kako se igra za klub. Sedaj, ko je samo se Terry pa je jasno, da jim dol visi in so preplačane kuzl*. Sramota.

Razumem, da vas ne jezi, da se vlečejo igralci brez želje po igrišču, ker ste finančno vložili zelo malo. Kaj pa navijači, ki hodijo na tekme? Za popi**t. Sramota.

Poslano z mojega Nexus 6P z uporabo Tapatalk
CFC :cfc01:
User avatar
JeroDrogba11
Posts: 89
Joined: 10 Sep 2011, 13:26

Re: Jose Mourinho

Post by JeroDrogba11 »

mlinko wrote:Razumem, da vas ne jezi, da se vlečejo igralci brez želje po igrišču
To me najbolj jezi. Daleč daleč najbolj. To je najbolj grozno od vsega.
Če bi vsaj igrali z željo, pa bi izgubili, bi bilo veliko lažje. In veliko manj jeze.
:cfc01: KTBFFH :cfc01:
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Jose Mourinho

Post by sigismund »

Tudi sam sem v preteklost že nekajkrat po tekmah napisal, da me ne moti niti 1% tolko če izgubijo ampak ob tem pač pustijo srce na igrišču, pac jebiga žoga ni šla not ali pač slab dan, kot me jezi to totalno nezainteresirano sranje, kot ga gledamo zdaj.
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Jose Mourinho

Post by rover »

Primer: Jose Mourinho začne izvajat mobing nad igralci in jim govori, da so zanič. Chelseajevi igralci in njihova forma oz igra je padla že v marcu lani. Chelsea je imel pa toliko prednosti, da je osvojil Premier ligo, pa še rivali so na veliko kiksali. Lep primer je šef v službi ki dela mobing do nekaterih delavcev, ki potem ne znajo nič več delat kot so delali 10 let ali več. To se dela če hoče šef z lahkoto voditi nek obrat in zgleda je to počel tudi Mourinho.

To, da so Hazard in Costa prišli na priprave preveč kg je kriv prav tako trener, ker jim je to dopuščal. Na žalost je samo, da ta trener Jose Mourinho ni bil zamenjan že ko smo zgubili z Stokom na Britaniji. Tako bi imel Guus Hiddink več časa da klub pripelje do top 4. Sedaj zgleda, da če osvijojo FA pokal potem Chelsea zanesljivo čaka vsaj Evropska liga ob četrtkih.

Ko smo že pri tem, da igralci včeraj niso pustili srca na igrišču. Temu sploh ni tako povejte mi enega ki ni dal vse od sebe. Mogoče Courtois ki skače okrog gola in dobi poceni 2 gola. Costa in Hazard sta se borila kljub temu, da sta bila načeta oz sta igrala z poškodbo. Hazard je celo zahteval, da igralci stojijo višje. Ne narobe razumet nekateri so dali vse od sebe vendar se to ni poznalo v igri, ker so preslabi primer Mikel in Pedro. Ja nažalost je tako, da Hiddink ne more delat čudežev, če se igralna forma pri nekaterih igralcih ne dvigne.

Po govoricah sodeč je Antonio Conto veliko nogometno ime in veliko igralcev si želi igrati pod njim v Chelseaju. Chelsea sedaj nujno rabi prevetritev moštva in Conte je zgleda prava izbira.
Image
User avatar
RedMiner
Posts: 1103
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Jose Mourinho

Post by RedMiner »

Ofak, kaj morm js brat.

Rover - pa kje ti živiš? (ne mi odgovarjat na to vprašanje :D)
Mobing, ne mi rečt da se pol ne morš borit. Zakaj pa lani ni blo celo sezono tko?

Kake izjave daješ, kot da poznaš klub in njegovo dogajanje do potankosti...
glosos
Posts: 776
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 46 times
Been thanked: 18 times

Re: Jose Mourinho

Post by glosos »

By the man himself
rover wrote:brigej se zase, kako jaz pišem je moja stvar.
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Jose Mourinho

Post by rover »

Žalostno, da mi na forum objavljaš zasebno sporočilo. Kdo ti je dal dovoljenje. se pa vidi da nisi niti č od človeka. Ne da se mi stabo ukvarjat. Pravijo, da za vsakega človeka raste palica in upam, da za tebe tudi.

Kar se Jose Mourinha tiče je bilo napisanega veliko. Igralci so dali svoje izjave kjer je bilo razvidno, da se je izvajal mobing. Pa ne mi zdaj da kdo hoče linke, ker od takrat je minilo že kar nekaj časa.

Zakaj je lani vse klapalo verjetno zato, ker je Mourinho dobil svoje igralce, ki jih je hotel. Poleti pa je klub Mourinho dejal, da ne bo nič z dragimi nakupimi in da mora delati z tem kar ima. Mourinho je hotel pokazati, da so ti igralci iztrošeni in da nujno rabi nove okrepitve. Pozimi je hotel prodati 7 igralcev in kupiti svoje igralce, ki si jih je želel. Ker pa so bili slabi rezultati in ker se je slačilnica uprla je moral oditi Mourinho in ne teh 7 igralcev. Če pogledate zgodovino je Mourinho vsako sezono kupoval drage igralce, ker drugače on ne zna. Chelsea je hotel spraviti v 2 ligo, ker ni dobil tega kar je iskal - dragih okrepitev. Upam, da je to, to v tej temi bi jaz zaklučil z posti.

Za konec pa še enkrat hvala Mourinhu, za vse kar je dobrega storil. v Chelsea je prinesel veliko zmag in trofej, kar koli se je zgodilo bi jaz Mourinha imel še vedno v dobri luči. Na žalost pa je v tej sezoni izgubil kompas in zdaj je kar je.
Image
john terry
Posts: 105
Joined: 06 Apr 2011, 17:32

Re: Jose Mourinho

Post by john terry »

rover wrote: Če pogledate zgodovino je Mourinho vsako sezono kupoval drage igralce, ker drugače on ne zna.
In katere drage okrepitve je mourinho kupil pri portu?? Ni jih, pa je vseen osvojil z njimi ligo prvakov, pokal uefa, 2x ligo in pokal v dveh sezonah. Tut pri interju ni imel lih nevem kakšne drage ekipe pa je osvojil z njimi vse kar se da, tko da ne mi tle s takimi da ne more on drugače (za razliko od guardiole, k bi z nekim portom, interjem itd. pogorel na polni črti).
User avatar
mlinko
Posts: 465
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Jose Mourinho

Post by mlinko »

Hahahaha Rover. A je nad tabo Jose tudi izvajal mobing, da si izgubil kompas. Kakšne ti pišeš. Ne me narobe razumet, ne pravim, da Jose ni storil nič narobe. Ampak, da bi pa izvajal mobing nad igralci.

Pa to, da bi Jose spravil klub v drugo ligo?!?!?!?!?! Nevem ampak, kaj ta človek naredi za klub ne naredi nihče. Da igralci jokajo ob njegovem odhodu kot je Materazzi samo kaže kaj lahko naredi če so igralci pripravljeni delat z njim. Naše primadone zgleda niso bile.

Bi pa res rad videl vsaj eno izjavo, kjer je vidno, da je kdo od naših jokal za mobingom. Pri 200 smukcih na teden boš za motivacijo rabil strogost in bolj trd prijem. Če je kdo od naših jokal, da je to mobing pa se nam je vsem v glavo smejal. V enem treningu dobi več kot mi v celem mesecu, če ne pustiš na igrišču vsega pa si zaslužiš, da ti nekdo pove kakšno čez teto.

Pa, da je trener kriv za to da se na dopustu igralec zredi?!?!? Kje ti živiš? Igralci imajo pogodbe s klubom. Igralec je sam odgovoren, da pride fit v sezono. Njegovo delo, ma kakšno delo, njegova želja bi morala biti, da je v najboljši pripravljenosti kar se da, da pomaga ekipi. Če ne pride, samo kaže na to, da ga briga za druge. Edino važno je, da on je kebabe pa ne preteče 3 metrov ko je na dopustu. Razumem, da imajo samo dva tedna na leto, da dela kar hoče. Samo je tudi plačan primerno. Jej zaradi mene McNuggettse pa majonezo z žlico. Samo če te bo to oviralo pri nogometu si bedak. Hazard, ki bi lahko bil eden najboljših na svetu bi zgolj zaradi tega moral v tistih dveh tednih naresti več. Poglej Kristino. A misliš, da on počiva? Ne! Zato pa je mašina. Hazard se je redko poškodoval. Letos pa sam hoče menjave. Jest krivim majonezo. Kristina je sigurno ne je zato pa je tam kjer je.

Lp

Poslano z mojega Nexus 6P z uporabo Tapatalk
CFC :cfc01:
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: Jose Mourinho

Post by m4t1c »

rover wrote:Primer: Jose Mourinho začne izvajat mobing nad igralci in jim govori, da so zanič. Chelseajevi igralci in njihova forma oz igra je padla že v marcu lani.
sej ne da je tip izjavu, da je Hazard boljši od CR-ja.
rover wrote: Lep primer je šef v službi ki dela mobing do nekaterih delavcev, ki potem ne znajo nič več delat kot so delali 10 let ali več. To se dela če hoče šef z lahkoto voditi nek obrat in zgleda je to počel tudi Mourinho.
Primerjat šefa, ki izvaja mobing nad Lojzom za tekočim trakom in trenerja, ki reče nogometašu nej kaj več naredi v Premier ligi je komično. :lol:
rover wrote:Temu sploh ni tako povejte mi enega ki ni dal vse od sebe.
Hazard!? Bolj kot noga, ga je bolel k* za vse skupi, lagano si je ob polčasu(!) zamenjal dres z DiMario kot da je prijateljska tekma. Ob prvi ponudbi ga dat nekam.
rover wrote:Jose Mourinha tiče je bilo napisanega veliko. Igralci so dali svoje izjave kjer je bilo razvidno, da se je izvajal mobing. Pa ne mi zdaj da kdo hoče linke, ker od takrat je minilo že kar nekaj časa.
daj link. I dare you.
rover wrote: Chelsea je hotel spraviti v 2 ligo, ker ni dobil tega kar je iskal - dragih okrepitev.
Mourinho hotel spraviti Chelsea v 2. ligo? hahahahahaahaha
Tip je edini, ki je dejansko imel rad ta klub in bil pripravljen narediti vse, tudi kasneje odstopiti.
Image
glosos
Posts: 776
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 46 times
Been thanked: 18 times

Re: Jose Mourinho

Post by glosos »

Torej, da se izpovem, danes sem zagrešil neverjetno svinjarijo, nevredno č od človeka, saj sem objavil zasebno sporočilo na forumu. Kazen je prišla hitro, in bila je zasluženo radikalna. Naučil sem se, da nikoli več ne bom objavljal zasebnih sporočil na forumu.
OnlyGodCanJudgeMe wrote:Torej glosos, ti ti ti falot!
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Jose Mourinho

Post by sigismund »

Vzgojna kazen, si boš zapomnu! :D

Rover, res nevem od kje ti te "informacije", ampak daj jih drugič res rajši podpri VSAJ z VIDEO vsebino, ker če ne izpadejo res totalno izmišljene aka iz trte zvite, kot vse teorije zarote do zdaj. Kot tista z AVBjem in sovo, če se kdo spomne? LOL
Ed note: I wrote this last week, and now it's even more topical. So I'm posting it again. It's my blog, right?

So. You want to know what really happened to Andre Villas-Boas? Are you prepared for the truth? It's ugly. The answers lie deep within Stamford Bridge... and, also, after the jump.

Star-divide

There is a great activity on the platform. Six stewards frantically prepare the chamber for use. A special coffinlike container is put into place. Frank LAMPARD stands to the side, looking sinister. Andre VILLAS-BOAS is muscled towards the contraption, accompanied by defenders Ashley COLE, Branislav IVANOVIC and Jose BOSINGWA. Ersatz midfielder Raul MEIRELES is also with them, as is owner Roman ABRAMOVICH.

Andre VILLAS-BOAS: (to Ashley COLE) What's going on...buddy?

COLE: You're having your contract... frozen.

Roman ABRAMOVICH moves away from the group to Frank LAMPARD.

ABRAMOVICH: What if he doesn't survive? He's worth a lot to me.

LAMPARD: The fans will compensate you if he dies. Put him in!

Realizing what is about to happen, Branislav IVANOVIC lets out a wild howl and attacks the stewards surrounding Andre.

IVANOVIC: >:(. Rwwwwarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!

Within seconds, other reinforcements join the scuffle, befuddling the giant Serbian bear-man with their complicated words and such. From the instant of IVANOVIC's first move, Jose BOSINGWA begins to scream in panic while he tries to protect himself with his enormous eyebrow.

BOSINGWA: Oh, no! No, no, no! Stop, Branko, stop...!

The stewards are about to confuse IVANOVIC even further with their words and instructions.

VILLAS-BOAS: Stop, Branislav, stop! Do you hear me? Stop!

BOSINGWA: Yes, stop, please! I'm not ready to start at right back again. I may never be!

VILLAS-BOAS breaks away from his captors. LAMPARD nods to the stewards to let him go and the manager breaks up the fight.

VILLAS BOAS: Bran! Bran, this won't help me. Hey!

VILLAS-BOAS gives the Serbian bear-man a stern look.

VILLAS-BOAS: Save your strength. There'll be another time. The princess - you have to take care of him. You hear me? Fernando needs your help.

Andre winks at the Serbian bear-man, who wails a doleful farewell.

IVANOVIC: Mwaaaaaarrrrr! :-(

In a flash the guards have slipped binders on IVANOVIC, who is too distraught to protest. Andre turns to Raul MEIRELES. They look sorrowfully at one another, then Andre moves toward him and gives him a final, passionate kiss.

MEIRELES: I love you!

VILLAS-BOAS: I know.
Mater tole se je splačal še enkrat prebrat ane :lol: :lol: :lol: :lol: Kredibilne novice...pa to :D Tolko o tem.
User avatar
mlinko
Posts: 465
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Jose Mourinho

Post by mlinko »

Hahahahaha zakaj nisem bil takrat aktiven tukaj gor. Hahaha hvala :D

Poslano z mojega Nexus 6P z uporabo Tapatalk
CFC :cfc01:
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Jose Mourinho

Post by repe »

:lol: :lol:
User avatar
branko1993
Posts: 186
Joined: 09 May 2011, 16:03
Location: Sevnica

Re: Jose Mourinho

Post by branko1993 »

ŽE postaja malce bolj jasno da bo Jose trenet Redsov. Mnenje?
Mene ne moti, služba je služba.
Image
Post Reply