Jose Mourinho

Teme o bivših igralcih, trenerjih itd.

Vaše mnenje?

Mourinho IN
20
80%
Mourinho OUT
5
20%
 
Total votes: 25

matic
Posts: 18
Joined: 06 Apr 2014, 13:05

Re: Jose Mourinho

Post by matic »

Eh brezveze
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: Jose Mourinho

Post by Reichenburg »

Ajmo Korla nazaj.
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
Gnan8
Posts: 66
Joined: 17 Sep 2010, 11:15
Location: Višnja Gora

Re: Jose Mourinho

Post by Gnan8 »

In smo nazaj v začaranem krogu menjavanja trenerjev... bravo uprava!

Poslano z mojega SM-G920F z uporabo Tapatalk
Image
User avatar
RedMiner
Posts: 1116
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Jose Mourinho

Post by RedMiner »

Problem je v igralcih. Trener jim lahko samo glave spremeni, ce hoce bit uspesen...
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Jose Mourinho

Post by damjan1120 »

Reichenburg wrote:Ajmo Korla nazaj.
Ancelotti v Bayern, Guardiola k nam in Mourinho v United. Prva dva naj bi bila fix, Mou pa sem kr dost prepričan...

Edit: al pa bosta Mou in Pep naslednjo sezono tekmeca v Manchestru :)
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Jose Mourinho

Post by bork »

Ta "Edit" scenarij od Damjana je daleč najslabši za nas
User avatar
m4t1c
Posts: 1035
Joined: 03 May 2008, 17:20
Location: Ljubljana

Re: Jose Mourinho

Post by m4t1c »

Image
Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Jose Mourinho

Post by rover »

Zgleda se je danes nekaj zalomilo na treningu, začelo se je s tem, da je Hazard pozabil dres in Mourinho ga je zato kaznoval...spoznal je, da igralci vse počnejo po nalogu nekoga. ... par ur me ni bilo na netu in Mourinho je moral oditi. Sam pravim, da bi moral oditi že pred prvo tekmo z Maccabijem oz po Stoku. Vendar se je Mourinho nekako rešil. Krizni sestanek zgleda le ni bil zastonj. Dejstvo je, da lažje zamenjaš trenerja, kot pol moštva. Zgodilo se je za moje pojme prepozno, da se odstavi Mourinha.

Zamenjal naj bi ga Guus Hiddink, kot začasni trener. Verjetno je Mourinho s seboj odpeljal tudi vse pomočnike in se zato vrača Shevchenko in še kdo.

Image

Je pa žalostno, da je Chelsea moral zapustiti takole:

Image
Image
User avatar
michooo
Posts: 639
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Jose Mourinho

Post by michooo »

Kateri koli klub, ki bi imel tako slabo polovico prvenstva kot jo ima Chelsea bi že zdavnaj odpustil trenerja. Nismo tu nobena izjema. Glede na prejšnje izkušnje se je spremenilo to, da smo tokrat trenerju dali vsaj priložnost da sezono obrne. V 16ih krogih se ni spremenilo čisto nič, izjema so le tekme lige prvakov, tako da je popolnoma logično da se menja trenerja. Tako dolgo se je verjetno čakalo samo zato, ker je bil trener Jose Mourinho.
Hvala za vse lepe trenutke in uspehe, zdaj pa rabimo nov veter. Upam, da to po sezoni ne bo Pep.
Trenutna najhitrejša rešitev in rešitev za pol sezone je Guus Hiddink. V tem primeru verjetno tudi poleti ne bo za pričakovati Ancelottija, glede na to, da je prost in če bi si ga že želeli bi ga verjetno lahko dobili takoj. Tudi sam je že izjavil pred kratkim, da se je pripravljen vrniti v Chelsea. Osebno si tudi želim prav vrnitve Carla. Še posebej zato, ker je še edini do zdaj ki je imel jajca in dal kakšno minuto več mlajšim igralcem. Takrat se spomnim, da so kar nekaj tekem odigrali Kakuta, Di Santo, McEchran.

Do letošnje sezone smo vedno v takšnih primerih stopili v bran igralcem. Verjetno zato, ker smo takrat res imeli v klubu legende (Terry, Lampard, Cech, Cole, Drogba, ipd). Tudi sedaj bi morali storiti prav to. Ne smemo si privoščiti, da izgubimo igralce kot so Hazard, Costa, Courtois, Matić, Fabregas, Azpilicueta in ostali, saj so oni okostje kluba in po možnosti bodoče legende kluba kot so zgoraj našteti in če bi odšli jih zagotovo ne bi mogli nadomestiti z dovolj kvalitetnimi zamenjavami.
Last edited by michooo on 17 Dec 2015, 18:50, edited 1 time in total.
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Jose Mourinho

Post by AlexAK »

Super, bote vidl kolk se nam bo še kolcalo po njem. Zajebal smo. Hvala teleti preplačani. Ampak glejmo s pozitivne strani. Rezultati so torej do februarja/marca zagotovljeni dokler bodo igralci mislili da se morajo dokazovati. Kdo bo novi trener? Obstajajo možnosti da Ancelotti. Poleti pa mogoče Simeone? Za zimo 2016 bomo pa takrat razmišljali...step by step.

Igralcem pa najbolj zamerim. En velik buuuu ko bodo naslednjič stopili na igrišče. Ko jih jebe.

P.S. Upam da Mourinho javnosti razkrije vse kar se je dogajalo v zakulisju.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
Trivinho
Posts: 1358
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 54 times
Been thanked: 11 times

Re: Jose Mourinho

Post by Trivinho »

Žalostno je da se igralci ne zavedajo da jim je Mourinho dal tisto šanso da so osvojili naslov lani..
in da igralci na tak način uničijo trenerja k je zmožen s svojo taktiko in znanjem ubiti Barcino tika tako in še kašn Bajern...
če bojo zdaj igralci igrali tako kot znajo in spet premagovali usazga potem je jasno da Mourinho ni kriv ampak igralci preplačani...e moj Roman...
glosos
Posts: 793
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 52 times
Been thanked: 18 times

Re: Jose Mourinho

Post by glosos »

Trivinho wrote:Žalostno je da se igralci ne zavedajo da jim je Mourinho dal tisto šanso da so osvojili naslov lani..
in da igralci na tak način uničijo trenerja k je zmožen s svojo taktiko in znanjem ubiti Barcino tika tako in še kašn Bajern...
če bojo zdaj igralci igrali tako kot znajo in spet premagovali usazga potem je jasno da Mourinho ni kriv ampak igralci preplačani...e moj Roman...
Po moje se prvic strinjam s tabo ...
User avatar
alex1971
Posts: 11
Joined: 18 Jul 2008, 12:14

Re: Jose Mourinho

Post by alex1971 »

jaz sem pa zadovoljen z menjavo, ker kriza je trajala od avgusta naprej. spremenil ni nicesar, mladim igralcem ni nudil priloznosti. tako da sem zadovoljen ker ce trener izgublja tekme in vsako tekmo daje iste igralce igrat mislim da nekaj ni vredu.... pa se izjave ko blati in krivi igralce. ne bom rekel tudi igralci so krivi, sam trener mora znat obrnit potek muri se je pa popolnoma izgubil. in pravi trener ne bo nikdar javno kritiziral igralce. spomnite se fergija imel je probleme z Beckhamom z nisterloyem a javno jih je vedno scitili in nikoli blatil.
bomo vidli kaj bo prinesel cas slabse prav gotovo ne bo. na koncu mi je bila ze muka gledat tekme....to je le moje mnenje :cfc01:
glosos
Posts: 793
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 52 times
Been thanked: 18 times

Re: Jose Mourinho

Post by glosos »

Jaz pa mislim da je dejansko precej profesionalno izpeljal zadevo. Glej, evidentno je, da je v ozadju neko hudo hudo sranje, upor v slačilnico, nepeofesionalizem med nekaterimi igralci. Pa tega ni izpostavljal. Možno je celo, da uprava ne ve podrobnosti, pa bi si lahko Mou rešil kožo, če bi razkril krivce, pa jih ni. Pač, ena od možnih teorij. Vsekakor pa ga ne moremo obtožit da krivi igralce, ker resnica je verjetno veliko hujša kot to, kar je izjavil v par intervjujih ...

Verjamem da bomo čez leta izvedeli podrobnosti.
Verjamem tudi, da nam bo kr hitro žal za njim, kot nam je blo par let nazaj ...
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Jose Mourinho

Post by rover »

Zgleda ima res rad ta klub, ne glede na vse, če je to res.
Mourinho reportedly rejects £40 million payout from Chelsea after being sacked by the club.
Kako so sprejeli igralci razrešitev Mourinha si poglejte slike, najprej JT:

Image

Cahill:

Image

Hazard:

Image

Costa:

Image

Kaj pravi Emenalo:

[youtube]Ail209YeOzQ[/youtube]

Upam, da tudi Emenala zamenjajo.
Image
Post Reply