Roberto Di Matteo

Teme o bivših igralcih, trenerjih itd.
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: Roberto Di Matteo

Post by loonymcgreat »

Ja bilo je rečeno na Chelsea TV
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Roberto Di Matteo

Post by rover »

Roberto Di Matteo is the new Chelsea manager. As confirmed by Jason Cundy on Chelsea TV.
Premier League ‏
BREAKING: Roberto Di Matteo has signed a 1 year deal at Chelsea, according to reports.
:ava: :cfc01: :cfc01: :cfc01: :ava:

Edit:
Confirm Roberto Di Matteo will be manager next season on a one-year-deal worth £5.5mil.
Image
User avatar
Frank_Lampard
Posts: 198
Joined: 20 Apr 2009, 14:12

Re: Roberto Di Matteo

Post by Frank_Lampard »

User avatar
jernej1989
Posts: 304
Joined: 13 Apr 2011, 11:24

Re: Roberto Di Matteo

Post by jernej1989 »

waaaaaaaaaaaaaaaa :juhej: :juhej: :juhej: :juhej:
BLUE IS THE COLOR
User avatar
davidluiz4
Posts: 705
Joined: 14 Jul 2011, 18:37
Contact:

Re: Roberto Di Matteo

Post by davidluiz4 »

naš Robbie ostaja :juhej: :juhej: :juhej: :juhej: :juhej: :juhej: :juhej: :juhej: :juhej: :juhej: :juhej: :juhej: :juhej: :juhej:
CHELSEA FC
Image
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: Roberto Di Matteo

Post by Reichenburg »

Pa dobro vedn eni in isti trollate z temi smeški najboljš da kar za 4 strani skupaj jih prlimate.

Je pa fajn da je dobil za 2 leti.
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
bojan3
Posts: 208
Joined: 04 May 2008, 20:55
Location: Ljubljana

Re: Roberto Di Matteo

Post by bojan3 »

supr. naslednja novica naj bo pa hulk
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Roberto Di Matteo

Post by rover »

To si je zaslužil, ima podporo tako od igralcev in navijačev in ne nazadnje je s srcem v klubu.
Sedaj tudi jaz upam, da pridejo v klub še Hulk, Falcao, Modrić in WDW.

:cfc01: :cfc01: :cfc01:
Image
User avatar
bojan3
Posts: 208
Joined: 04 May 2008, 20:55
Location: Ljubljana

Re: Roberto Di Matteo

Post by bojan3 »

zanimivo da rtvslo poroca o barceloni in njihovem trenerju. o chelsea nc
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 572
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: Roberto Di Matteo

Post by Chelsea_fan »

rover wrote:To si je zaslužil, ima podporo tako od igralcev in navijačev in ne nazadnje je s srcem v klubu.
Sedaj tudi jaz upam, da pridejo v klub še Hulk, Falcao, Modrić in WDW.

:cfc01: :cfc01: :cfc01:

Rover pa res misliš, da je to možno upat =) čeprov sanje so zastonj ..... Lahko pa samo rečm če dobimo Hulka in Modrića, da smo Dream team =)
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Roberto Di Matteo

Post by damjan1120 »

Mene ta Di Matteo ni kej preveč navdušil. Igra ni takšna kot si je želi Abramovic. Resda je prinesel dve lovoriki in svaka mu čast za to, a igra je bila zelo slaba. Ne bojo valda vedno igrali bunkerja no. Sicer cilj opravičuje sredstva, a bo kmalu odletel, če bodo tako nadaljevali...pa tudi v EPL nismo imeli ravno bleščečih rezultatov pod njegovim vodstvom...Da je bilo tudi ogromno sreče na naši strani v Ligi Prvakov, pa sploh ne bom omenjal. Večno pa mu bom hvaležen za Ligo Prvakov, pa tudi zelo mi je všeč, ker je navijač Chelsea, a vseeno. Je pa verjetno trenutno edini trener, ki bi lahko treniral Chelsea. Vsi ostali so pač zasedeni (Mourinho, Redknapp in SAF). Pač moje mnenje. Upam da se motim in da bodo naslednje imeli lepo igro in dobre rezultate.
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Roberto Di Matteo

Post by rover »

damjan1120 wrote:Mene ta Di Matteo ni kej preveč navdušil. Igra ni takšna kot si je želi Abramovic. Resda je prinesel dve lovoriki in svaka mu čast za to, a igra je bila zelo slaba. Ne bojo valda vedno igrali bunkerja no. Sicer cilj opravičuje sredstva, a bo kmalu odletel, če bodo tako nadaljevali...pa tudi v EPL nismo imeli ravno bleščečih rezultatov pod njegovim vodstvom...Da je bilo tudi ogromno sreče na naši strani v Ligi Prvakov, pa sploh ne bom omenjal. Večno pa mu bom hvaležen za Ligo Prvakov, pa tudi zelo mi je všeč, ker je navijač Chelsea, a vseeno. Je pa verjetno trenutno edini trener, ki bi lahko treniral Chelsea. Vsi ostali so pač zasedeni (Mourinho, Redknapp in SAF). Pač moje mnenje. Upam da se motim in da bodo naslednje imeli lepo igro in dobre rezultate.
Tole si pozabil:

[youtube]FGkjlgxtPkg[/youtube]
Image
User avatar
urke4
Posts: 354
Joined: 23 May 2010, 21:35
Location: Železniki
Contact:

Re: Roberto Di Matteo

Post by urke4 »

Reichenburg wrote:Pa dobro vedn eni in isti trollate z temi smeški najboljš da kar za 4 strani skupaj jih prlimate.

Je pa fajn da je dobil za 2 leti.
glosos
Posts: 796
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 52 times
Been thanked: 18 times

Re: Roberto Di Matteo

Post by glosos »

damjan1120 wrote:Mene ta Di Matteo ni kej preveč navdušil. Igra ni takšna kot si je želi Abramovic. Resda je prinesel dve lovoriki in svaka mu čast za to, a igra je bila zelo slaba. Ne bojo valda vedno igrali bunkerja no. Sicer cilj opravičuje sredstva, a bo kmalu odletel, če bodo tako nadaljevali...pa tudi v EPL nismo imeli ravno bleščečih rezultatov pod njegovim vodstvom...Da je bilo tudi ogromno sreče na naši strani v Ligi Prvakov, pa sploh ne bom omenjal. Večno pa mu bom hvaležen za Ligo Prvakov, pa tudi zelo mi je všeč, ker je navijač Chelsea, a vseeno. Je pa verjetno trenutno edini trener, ki bi lahko treniral Chelsea. Vsi ostali so pač zasedeni (Mourinho, Redknapp in SAF). Pač moje mnenje. Upam da se motim in da bodo naslednje imeli lepo igro in dobre rezultate.
S tako zasedbo kot smo jo meli na veznih in krilnih položajih, pa še Dani je bit v Robijevi eri totalno izven forme, je za mene čudež, da smo sploh kaj igrali. Za naslednjo sezono se očitno ni za bat tega :)

RDM! :cfc01: :juhej:
User avatar
Joshua McEachran
Posts: 314
Joined: 09 Sep 2007, 22:17

Re: Roberto Di Matteo

Post by Joshua McEachran »

Radknapp ni zaseden več haha
Post Reply