Plan za 3. Annual Trip

User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Plan za 3. Annual Trip

Post by lajko »

Datum za Carling oz. Capital One Cup finale je na sporedu v standardnem terminu - ob koncu februarja.
Četrtfinale FA pokala je predvideno za 09.03., ko Chelsea igra v gosteh.
Polfinale FA pa za 13.04., ko je predvidena tekma proti Tottenhamu, za katero pa tak al tak ne bi dobili kart.

Tako da za naš 3. Annual Trip ostanejo tri opcije:
- 02.03. (WBA)
- 16.03. (West Ham) in
- 06.04. (Sunderland)

Do konca leta bomo, v sodelovanju s Chelsea fc, dokončno določili datum, plačati pa bo treba okoli 45 dni pred tekmo, preden gredo karte v običajni postopek prodaje.
:!: Ne pozabite:
Na Annual Trip gredo lahko samo tisti, ki se bodo včlanili v navijaški klub do 15.12.2012, ker moramo člane prijaviti v London.
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Plan za 3. Annual Trip

Post by sigismund »

absolutno za west ham :cfc01:
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: Plan za 3. Annual Trip

Post by loonymcgreat »

Odlično, west ham je na soboto tako da je pretty much enak plan kot lani.
Cene na današnji dan.

Image

Jz nevem še al bi šel čet-ned al pa kot lani čet-torek. ponedeljek odpade ker bi rabu it iz hostla že ob 3 ponoči če bi hoteu ujet to letalo :D. Morda pa tut petek-torek, ta se mi zdi še tabolša če že govorim o varčevanju :P
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Plan za 3. Annual Trip

Post by sigismund »

če govoriš o varčevanju se gre pet-ned :P jaz bom šel verjetno kar v tem terminu :)
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Plan za 3. Annual Trip

Post by zrim92 »

Ja jz bom še vidu, sam me spet vleče kšn dan dalj, če smo že dol. Sej zdej tko že vse vemo kam se najbolj splača hodt. Pa ne bomo šli pru dan k sosedu na pir pa bomo kuj za 2 platoja prhranil.. xD
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3461
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Plan za 3. Annual Trip

Post by sigismund »

Obvezno pejte en trip do štadijonov tko kt sva to jst pa ema letos izvedla :) Marca morm it sam še na Crystal palace, West Ham pa QPR :mrgreen:
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: Plan za 3. Annual Trip

Post by Reichenburg »

Definitivno šunkarji
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Plan za 3. Annual Trip

Post by didier »

Vprašanje, če bomo za Hammerse sploh dobili karte...
Blue is the colour!
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: Plan za 3. Annual Trip

Post by ESSIEN »

Črne mačke ;) 16ga je PLANICA :!: pa še kart nebi dobili za londonski derbi, tko da Sunderland z moje strani :)
User avatar
killinride
Posts: 120
Joined: 02 Mar 2011, 14:45

Re: Plan za 3. Annual Trip

Post by killinride »

ESSIEN wrote:Črne mačke ;) 16ga je PLANICA :!: pa še kart nebi dobili za londonski derbi, tko da Sunderland z moje strani :)
ufff saj res... no ja sam osebno bi lahko spustil planiški praznik za ta trip :D sploh če proti west hamu :D
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: Plan za 3. Annual Trip

Post by Reichenburg »

Pomoje pa nebi smelo bit problemov, glede na to da če gledaš na strani kluba, da so Reading, Newcastle in Stoke v istem B rangu, tudi zahodna šunka vsaj letos ne bo v višjem glede na to da se vračajo v premier. Res da gre za Londonski obračun a gre le za povratnike v ligo, v kateri rang kart bodo padli bo pomoje jasno po nekaj odigranih tekmah da se vidi njihovo moč.
Vsaj po mojem mnenju bi lahko se probalo dobit te karte zgubiti nimaš tko nič, če p so v ozadju psebni interesi da e gre v Planico, en na veselico v Spodnji Duplek je pa druga. Da bo vsem odgovarjal terminsko je skoraj nemogoče.
Sam bi sigurno rajši gledal šunkarje, kot pa neke nezanimive severnjake, a sam ne odločam, tako da sam da bo :D
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: Plan za 3. Annual Trip

Post by loonymcgreat »

gledam cene za nasledno sezono in piše tole

* Arsenal, Liverpool, Manchester City, Manchester United and Tottenham
** Aston Villa, Everton, Fulham , Newcastle and QPR
***All remaining matches



tako da to pomeni da je West ham v tazadni B kategoriji tko da nebi smel bit problem dobit karte za to.
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
sandi94
Posts: 444
Joined: 21 Jun 2011, 13:05

Re: Plan za 3. Annual Trip

Post by sandi94 »

Kako pa lahko dobiš karte za višji rank? Mora nas biti čim več včlanjenih ali kako?
Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Plan za 3. Annual Trip

Post by rover »

West Ham definitivno, bi pa šel petek - ponedeljek, rad bi si pogledal SB tour.
Seveda pa bo vse odvisno od financ.
Image
User avatar
nastja8
Posts: 200
Joined: 26 Jun 2007, 09:29
Location: Stamford bridge-Žiri
Contact:

Re: Plan za 3. Annual Trip

Post by nastja8 »

Jest načeloma sm zravn...:D samo pač morm zvedet kako bo s pripravam in tem...
Se pa strinjam da brezveze na to gledat kdaj kdo lahko, pa kdaj kdo ne more. Pa sej mamo verjetno vsi prioritete v živlenju. In če je nekomu prioriteta Chelsea, bo pač reskiral Planico oz. kar koli drugega in šel na tekmo. Pač meni je prioriteta faks, in če faks ne bo dopuščal ne grem. Na drugem mestu mi je pa moj klub, Jevnica, in šele potem je Chelsea...in če ne bo težav s faksom, in če ne bomo imeli priprav oz. kaj podobnega, potem grem seveda zraven. Čene pa pač ne...Nimaš kej :)
Image
Future is bright, future is blue.
Post Reply