Plan za 3. Annual Trip

User avatar
RedMiner
Posts: 1115
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Plan za 3. Annual Trip

Post by RedMiner »

lajko, gobec - se vama pridruzim, na zs naj mi en na kratko predstavi trip :)
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: Plan za 3. Annual Trip

Post by lajko »

VARIANTA PETEK - NEDELJA:
(lajko, balla, gobec, redminer,....)

Jaz še nisem iskal druge variante, tako da verjetno EasyJet, ki v petek leti iz Ljubljanje ob 17h.
Trenutno povratna karta pride skoraj 150 EUR, tako da bom počakal na pocenitev.
Kdor želi, da mu kupim karto, naj mi pošlje podatke na ZS:
Ime in Priimek
Naslov
Vrsta in številka osebnega dokumenta, s katerim boste potovali.

Po pristanku gremo na hitri vlak (povratna pride 30 GBP; tisti, ki želite na povratni karti prišparat 10 GBP boste šli na avtobus) do Liverpool street, od tam pa s podzemno do hotela, kjer bi morali bit okol 20h in bomo lahko šli na pivo s kolegi, ki bodo tam že od četrtka.
Zgleda, da nas bo največ v: http://www.travelodge.co.uk/hotels/400/ ... lham-hotel, so pa še druge opcije, ki jih lahko vidite v lasnkoletni temi.

Let nazaj je v nedeljo ob 13h, tako da bo treba iz hotela okol 9-ih (tisti, ki boste šli z avtobusom pa kako uro prej).
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: Plan za 3. Annual Trip

Post by loonymcgreat »

nas je trenutno 12 za četrtek-torek, bomo pa kjer lani ( astor hyde park hostel). Glede letala pa je res easy jet zelo podražil od lani, četrtek-torek je povratna karta 100€ zato gledamo Ryanair iz Trsta, ki pride 50€. Poglejte še drugi če se vam splača ;)
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Plan za 3. Annual Trip

Post by rover »

Jaz pa še ne vem a bom šel petek-nedelja ali petek- ponedeljek oz četrtek- nedelja.
Časa je še dovolj, zelo me mika iti na SB tour.
Image
User avatar
boshko
Posts: 89
Joined: 11 May 2011, 22:11
Location: Dolenjska
Contact:

Re: Plan za 3. Annual Trip

Post by boshko »

RedMiner wrote:lajko, gobec - se vama pridruzim, na zs naj mi en na kratko predstavi trip :)
Se jaz za tole varianto ta kratko:)
JT Captain Leader LEGEND !
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Plan za 3. Annual Trip

Post by didier »

rover wrote:Jaz pa še ne vem a bom šel petek-nedelja ali petek- ponedeljek oz četrtek- nedelja.
Časa je še dovolj, zelo me mika iti na SB tour.
Če te mika SB tour, potem ti ostane samo opcija čet-ned in tour v petek. V ponedeljek ti tour, žal, ne bo šel skozi (dopoldanski let nazaj).
Blue is the colour!
urban111
Posts: 1
Joined: 11 Aug 2007, 22:05

Re: Plan za 3. Annual Trip

Post by urban111 »

nekaj me zanima glede SB toura. katere dneve poteka, katere ure in kakšna je cena?
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: Plan za 3. Annual Trip

Post by loonymcgreat »

'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Plan za 3. Annual Trip

Post by repe »

User avatar
boshko
Posts: 89
Joined: 11 May 2011, 22:11
Location: Dolenjska
Contact:

Re: Plan za 3. Annual Trip

Post by boshko »

gre še kdo varianta petek - ponedeljek ?
JT Captain Leader LEGEND !
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: Plan za 3. Annual Trip

Post by ESSIEN »

boshko wrote:gre še kdo varianta petek - ponedeljek ?

eni gremo(baje) petek torek, se še dogovarjamo...
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Plan za 3. Annual Trip

Post by didier »

Jaz grem s kolegi, ki sploh še niso bili v Londonu, tako da si ga nameravajo ogledati. Rezervirali smo si teden dni (čet-čet) v večkrat omenjenem Travelodgu Fulham, letimo pa z Brnika z wizzairom (povratna nas po osebi pride ok. 60 evrov). Smo pa vzeli wizz discount club, kjer lahko v okviru family discounts letijo z "lastnikom" klubske kartice še štirje ceneje. Tudi brez tega članstva je wizz veliko ugodnejši od easy-ja. Edini problem je zares majhen "kovček", ki ga lahko zastonj vzameš na letalo (mere 42x32x25cm). Je pa za doplačilo 40 evrov (za povraten let) dovoljeno čekirati kufer do 32 kg - to si enega mirno lahko vzameta dve osebi, kar smo naredili tudi s kolegi (5 komada, 2 kufra). Je pa tako, da wizz leti do Lutona, ne Stansteda (če bi slučajno kdo od vas kombiniral let - tja z easyjem, nazaj z wizzom!). To se praktično ne izplača, ker te transfer z letališča do Londona - in obratno - pride znatno ceneje, če vzameš povratno karto (bodisi za vlak, avtobus).
Blue is the colour!
User avatar
boshko
Posts: 89
Joined: 11 May 2011, 22:11
Location: Dolenjska
Contact:

Re: Plan za 3. Annual Trip

Post by boshko »

ESSIEN wrote:
eni gremo(baje) petek torek, se še dogovarjamo...
no mene sam zanima zaradi rezervacije sobe v hotelu če bo še kdo v tem terminu pa da še ni rezerviral.
JT Captain Leader LEGEND !
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: Plan za 3. Annual Trip

Post by lajko »

boshko wrote: no mene sam zanima zaradi rezervacije sobe v hotelu če bo še kdo v tem terminu pa da še ni rezerviral.
Boshko,
ta naš termin grejo še Nastja, urban111 in janez88, pa jih kontaktiraj prek ZS.
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
ChelseaMb
Posts: 2
Joined: 03 Mar 2009, 13:31

Re: Plan za 3. Annual Trip

Post by ChelseaMb »

London torej :cfc02: speeet :)
Post Reply