11-Oscar dos Santos Emboaba Junior

Teme o bivših igralcih, trenerjih itd.
Post Reply
User avatar
davidluiz4
Posts: 705
Joined: 14 Jul 2011, 18:37
Contact:

11-Oscar dos Santos Emboaba Junior

Post by davidluiz4 »

Image
Ime in Priimek:Oscar dos Santos Emboaba Junior
Starost:20 let
Klub:Chelsea,Anglija
Kraj Rojstva: Americana,Brazilija
Pozicija:Attacking midfielder


Mladinska kariera:

União Barbarense(2004)
Sao Paulo(2004-2009)

Članska kariera:
Sao Paulo(2009-2010)
Internacional(2010-2012)
Chelsea(2012-)
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... ional.html

http://www.youtube.com/watch?v=Y2HUTY_Kv4E

Danes prihajajo informacije,da je Internacional sprejel Chelseajevo ponudbo za Oscarja težko 25 mio funtov.
Spet drugi viri pravijo,da Oscar ostaja v Internacionalu,videli pa bomo kaj se bo zgodilo.
Jaz osebno mislim,da ga ne rabimo,ker je zelo podoben igralec kot Mata in Eden in Piazon...
Last edited by davidluiz4 on 01 Aug 2012, 20:39, edited 2 times in total.
CHELSEA FC
Image
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Oscar dos Santos Emboaba Junior

Post by AlexAK »

Še malo več o Oscarju: The Playmakers: Oscar

Namesto da bi spal ker zvečer delam, že cel dan iščem informacije o Oscarju in vse bolj se mi zdi da bo to nova Hulk saga. Vseeno mislim da je veliko na tem in da bo po olimpijskih igral za Chelsea.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: Oscar dos Santos Emboaba Junior

Post by damjan1120 »

Telegraph confirms Chelsea will be welcoming the highly-rated-20-year-old Brazilian Oscar dos Santos Emboaba Junior later this week.

tnc twitter
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Oscar dos Santos Emboaba Junior

Post by rover »

Če je to res mi je cool, da smo premagali AVB -ja, pa čeprav smo zato morali preplačati tega igralca.
Drugače ne vem zuakaj ne bi imeli takih mladih ofenzivnih vezistov, sploh potem ko je RDM izjavil za lansko sezono da je igral preveč defenzivno, ker ni imel na voljo ofenzivnih igralcev.
Zato smo kupili Marina, Hazarda in upam da tudi Hulk kmalu podpiše, ter Oscar.
Samo če smo dobili Oscarja ne rabimo Lucas Moure ali pač, Malouda mora zapustit klub, tukej je še Piazon, Kevin De Bruyne, Gael Kakuta in Milan Lalkovic.

Oscarja smo kupili za 22 miljonov funtov

Še malo o Oscarju.
Image
User avatar
davidluiz4
Posts: 705
Joined: 14 Jul 2011, 18:37
Contact:

Re: Oscar dos Santos Emboaba Junior

Post by davidluiz4 »

rover wrote:Če je to res mi je cool, da smo premagali AVB -ja, pa čeprav smo zato morali preplačati tega igralca.
Drugače ne vem zuakaj ne bi imeli takih mladih ofenzivnih vezistov, sploh potem ko je RDM izjavil za lansko sezono da je igral preveč defenzivno, ker ni imel na voljo ofenzivnih igralcev.
Zato smo kupili Marina, Hazarda in upam da tudi Hulk kmalu podpiše, ter Oscar.
Samo če smo dobili Oscarja ne rabimo Lucas Moure ali pač, Malouda mora zapustit klub, tukej je še Piazon, Kevin De Bruyne, Gael Kakuta in Milan Lalkovic.

Oscarja smo kupili za 22 miljonov funtov

Še malo o Oscarju.
lej rover,če kupimo Oscarja,Hulka 100000% ne bo
CHELSEA FC
Image
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Oscar dos Santos Emboaba Junior

Post by rover »

davidluiz4 wrote: lej rover,če kupimo Oscarja,Hulka 100000% ne bo
Če sem dobro razumel smo hotel Modriča za playmakerja, pa smo potem raje kupili Oscarja za playmekerja.
Oscar je tip igralca kot Lampard, Mata oz Benayoun.
Hulk pa je RW oz napadalec.

Zakaj so potem ta teden pogovori med kluboma za Hulka?!?

Oscarjev agent Giuliano Bertolucci je odšel v London da se sklene dokončna pogodba z Chelseaem, in če bosta obe strani prišli do enakih zaključkov o plači in 4-5 letni pogodbi, potem bo Oscar kmalu uradno igralec Chelsea.
Image
User avatar
davidluiz4
Posts: 705
Joined: 14 Jul 2011, 18:37
Contact:

Re: Oscar dos Santos Emboaba Junior

Post by davidluiz4 »

rover wrote: Če sem dobro razumel smo hotel Modriča za playmakerja, pa smo potem raje kupili Oscarja za playmekerja.


Oscar je tip igralca kot Lampard, Mata oz Benayoun.
Hulk pa je RW oz napadalec.

Zakaj so potem ta teden pogovori med kluboma za Hulka?!?

Oscarjev agent Giuliano Bertolucci je odšel v London da se sklene dokončna pogodba z Chelseaem, in če bosta obe strani prišli do enakih zaključkov o plači in 4-5 letni pogodbi, potem bo Oscar kmalu uradno igralec Chelsea.
kot vedno si me prepričal :D
CHELSEA FC
Image
User avatar
bojan3
Posts: 208
Joined: 04 May 2008, 20:55
Location: Ljubljana

Re: Oscar dos Santos Emboaba Junior

Post by bojan3 »

jst mislm, da ce kupmo oscarja, bomo se vedno lovil hulka... ker hulk je nujno potreben, saj je edini, v resni kombinaciji s chelsea, ki je zmozen igrati tudi v konivi napada in to potrebujemo!
User avatar
davidluiz4
Posts: 705
Joined: 14 Jul 2011, 18:37
Contact:

Re: Oscar dos Santos Emboaba Junior

Post by davidluiz4 »

Chelsea Transfers‏@CFCTransfers

Chelsea still to a agree a fee with Internacional over Oscar. Expect a fee of £22m to be agreed in the next few days #CFC #chelsea


CHELSEA FC
Image
blue_man
Posts: 34
Joined: 01 Jun 2011, 18:15

Re: Oscar dos Santos Emboaba Junior

Post by blue_man »

in pol se človk vpraša zaka so pol prej kupli piazona in kakuto :? :? :?
User avatar
urke4
Posts: 354
Joined: 23 May 2010, 21:35
Location: Železniki
Contact:

Re: Oscar dos Santos Emboaba Junior

Post by urke4 »

Za ker ku*ac je zdej treba tega prpelat za več kot 20 miljonov? Za njega bi dav največ 15 miljonov če pa niso zadovoljni nej ga pa kar majo, pa nej dribla une brazilčke tam dol. To pomeni smrt za Kakuto in Piazona :( Zakaj nam je treba tok vse preplačat?
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Oscar dos Santos Emboaba Junior

Post by AlexAK »

Pet od 6ih tekem ki jih je Oscar odigral za Brazilijo je na netu. Dejte si pogledat igralca preden se pizdite in ga imate za stereotip brazilskega igralca ki naj bi driblal sam sebe. In počasi spoznajte da če je igralec pri 16ih wonderkid to še ne pomeni da bo superzvezda, moj bivši sošolec je tudi rolal Veselyja pa je zdaj eden v NBA, drugi pa pri Celjskih grofih.

P.S. Sploh mi ne bi šlo v nos in bi spoštoval mnenje če ne bi bilo kletvic na podlagi neozaveščenosti.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
urke4
Posts: 354
Joined: 23 May 2010, 21:35
Location: Železniki
Contact:

Re: Oscar dos Santos Emboaba Junior

Post by urke4 »

A ti bi dav vč kot 20 miljonov za njega? :eek:
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: Oscar dos Santos Emboaba Junior

Post by AlexAK »

Tu nekje če govorimo o funtih. Če bi ostal v Braziliji do SP sem prepričan da bi se cena dvignila na nivo Hulka, Neymarja.
Ne mi zamerit za zgornji post, cel dan sem gledal Oscarja zdaj sem pa do 6ih ''kao'' v službi in me je zmotlo tisto driblanje ker je res pass & move igralec in sem presenečen nad njegovo zrelostjo za 20 let. Pa ne skrbet za Piazona ker še ima čas in odlične možnosti za dokazovanje s tem novim sistemom igranja, za Kakuto so pa po mojem mnenju te priprave zadnja možnost da bi še kaj upal pri nas...no pa poglejte Saharja, Smitha, Mancienna, Woodsa aka novega Lamparda koliko negodovanja je bilo ko so ti igralci odšli. Kje bi bili zdaj v naši ekipi?
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
The Blues
Posts: 483
Joined: 25 Jun 2007, 23:46

Re: Oscar dos Santos Emboaba Junior

Post by The Blues »

AlexAK wrote:Tu nekje če govorimo o funtih. Če bi ostal v Braziliji do SP sem prepričan da bi se cena dvignila na nivo Hulka, Neymarja.
Ne mi zamerit za zgornji post, cel dan sem gledal Oscarja zdaj sem pa do 6ih ''kao'' v službi in me je zmotlo tisto driblanje ker je res pass & move igralec in sem presenečen nad njegovo zrelostjo za 20 let. Pa ne skrbet za Piazona ker še ima čas in odlične možnosti za dokazovanje s tem novim sistemom igranja, za Kakuto so pa po mojem mnenju te priprave zadnja možnost da bi še kaj upal pri nas...no pa poglejte Saharja, Smitha, Mancienna, Woodsa aka novega Lamparda koliko negodovanja je bilo ko so ti igralci odšli. Kje bi bili zdaj v naši ekipi?
Se strinjam s tvojim postom. Vendar bi dodal samo to, da pri Chelsea-ju je bila vedno velika težava v tem, da ne znajo te mlade še "neizbrušeni dragulje" vpeljati v prvo ekipo. Npr. samo lani je bil takšen primer Lukaku. Zanj smo tud dali okrog 20M €, človek je bil poln optimizma ko je prestopil v kljub za katerga je navijal od otroštva, potem pa celotno sezono, se opravičujem izrazu "gnil" med mladinci in na klopi za rezerve, čeprav smo imeli velike težave v napadu in bi nam še kako prišel prav. Isto je bilo z Oriol-om. Na zečetku sezone je dobil precej priložnosti in tudi dobro igral, nato pa kar naenkrat iz neznanih razlogov ga ni bilo nikjer več. Na začetku se pač na veliko zapravlja za mlade igralce, nato pa se jih samo posoja drugoligašom ali pa igrajo za rezeve, na koncu pa se jih še celo prodajo za drobiž. Potem pa se še izkaže, da nekateri igralci (Borini,Stoch) niso mogli razviti svojega potenciala, preprosto zato ker se jim ni ponudil dovolj priložnosti za dokazovanje. Tud sam osebno bolj podpiram da se kupuje mlade igralce, ki čeprav ne zablestijo takoj, se vedno borijo na igrišču, kot pa da kupujemo neke "zvezde", ki v klub pridejo samo zaradi visoke plače.
Sam se bojim da če se bo ponavljala zgodba izpred prejšnih let, da bodo igralci kot so Marin, KDB, Piazon, Kakuta, Lukaku, Romeu in Oscar če pride, spet igrali samo rezervno vlogo oz. bodo posojeni. Mi bomo pa v prvi postavi spet kar naprej gledali razne Maloudaje, Meirelese...
Zato pa je treba to staro gardo počasi začet privajat na klopco in jim dat vedit da niso nepogrešljivi.
Post Reply