Forum

predlogi, kritike in pohvale
Post Reply
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Forum

Post by repe »

A ni bilo nekaj govora o ne-quotanju komentarjev, sploh večkrat zapored. To postaja res nadležno :-o
User avatar
Grugar
Posts: 332
Joined: 13 Aug 2010, 10:17

Re: predlog za forum

Post by Grugar »

Nekaj predlagam. Skrajno na živce mi gre, če v komentar nekdo samo link prilepi pa potem še neke smejkote doda. Bi lahko prosim zraven vsaj malce napisali o čem govori novica na strani, ker je brez tega skrajno moteče. potem pa se zgodi da so eni trije komentarji zapored samo linki.

Kar se tiče tega me moti to samo pri novicah o klubu, prestopih ipd v temi kjer so zabavni linki pa zaradi mene lahko samo link prilepite
All rights reserved.
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: predlog za forum

Post by rover »

Opažam, da so eni vse bolj in bolj sovražno nastrojeni proti nekaterim in upam da se ta sovražnost neha, ker nevem a morajo biti vsi točno taki kot recimo vsi iz bližine lj drugi pa itak ne smemo imeti svojih mnenj.
Image
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: predlog za forum

Post by repe »

Rover ne bluzi
User avatar
hook
Posts: 139
Joined: 12 Feb 2007, 21:44

Re: predlog za forum

Post by hook »

repe wrote:Rover ne bluzi

spet :)
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: predlog za forum

Post by AlexAK »

rover wrote:Opažam, da so eni vse bolj in bolj sovražno nastrojeni proti nekaterim in upam da se ta sovražnost neha, ker nevem a morajo biti vsi točno taki kot recimo vsi iz bližine lj drugi pa itak ne smemo imeti svojih mnenj.
Vem da je ta sovražna nastrojenost mišljena iz moje strani do tebe, vendar ti predlagam da si še enkrat prebereš moje poste in poskušaš razumeti, da kritika nima veze s sovraštvom. Še vedno mislim da si ogromno naredil za forum, vendar želim da se določene stvari popravijo, če se misli prva stran izpeljati čimbolj kakovostno. Če pa je problem v tem da ti nisem poslal sms ob prestopu Lukakuja, se ti pa globoko opravičujem, vendar moraš razumeti da tvoja reakcija po mojih kritikah ni bila sprejemljiva, še manj nadaljevanje.

S tem sem jaz končal debato, od zdaj naprej pa vse kar si želim je fer odnos. S tem lahko računaš tudi na mojo pomoč, sms-e ali karkoli drugega, kregati pa se nimam namena.

P.S. Najmanj kar si pa želim je razdvojenost znotraj foruma ali še več, znotraj Fan kluba.
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: predlog za forum

Post by damjan1120 »

rover wrote:Opažam, da so eni vse bolj in bolj sovražno nastrojeni proti nekaterim in upam da se ta sovražnost neha, ker nevem a morajo biti vsi točno taki kot recimo vsi iz bližine lj drugi pa itak ne smemo imeti svojih mnenj.

A si mogoče s tem mislim tudi mene? Nisem sovražno nastrojen proti nobenemu iz tega foruma še manj pa proti tebi, ki vsak dan pišeš novice in podobno. Edino kar me moti je tvoja sovražnost do Torresa. :cfc01: :cfc01: :cfc02: :cfc02: :cfc03: :cfc03:
glosos
Posts: 776
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 46 times
Been thanked: 18 times

Re: predlog za forum

Post by glosos »

rover wrote:Opažam, da so eni vse bolj in bolj sovražno nastrojeni proti nekaterim in upam da se ta sovražnost neha, ker nevem a morajo biti vsi točno taki kot recimo vsi iz bližine lj drugi pa itak ne smemo imeti svojih mnenj.
a si mislil mogoče malo tudi na mene? :) jaz nisem človek, ki bi imel v sebi sovraštvo, tako da to ni to ... :) mi je pa vedno bolj zabavno brat tvoje 'izdelke' in trende v tvojem razmišljanju, da o slovnici in prevodih sploh ne začnem :) z veseljem vsake toliko pokomentiram, pa res ni sovražno :) pa tudi iz ljubljane in okolice nisem

:cfc01: :cfc01:
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: predlog za forum

Post by zrim92 »

Ah dejte ne bo zdj usak sprašvov če misli njega... Tukaj so predlogi za forume in tega se držimo. Sploh pa ni tukaj nihče, da bi se kregal med sabo ker vsi navijamo za isti klub druge stvar me pa ne zanimajo dokler smo pa usi za Chelsea se pa ne kregajte med sabo! In vsak komentar ko ti nekdo napiše o tebi moraš vzeti kot pozitivno saj zmeraj hočemo le pomagati in izboljšati kar pač nekdo dela narobe ali površno. Torej če ti nekdo napiše, da ne pišeš dovolj slovnično se ne začni takoj kregat z njim ampak raje vzemi to kot nauk za v naslednje in se potrudi, da narediš še boljše. In ta post ne leti na nobenega pač na splošno... Sedaj pa dost OT in raje napišite še kakšen pameten predlog za forum. Sam ne like buttnov :D :cfc01:
Last edited by zrim92 on 08 Aug 2011, 16:39, edited 1 time in total.
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
glosos
Posts: 776
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 46 times
Been thanked: 18 times

Re: predlog za forum

Post by glosos »

jaz mam en predlog. rover je odlično začel s predlogom za odpravo sovražnosti, jaz bi pa predlagal, da se ukine še revščina, lakota in vojne.
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: predlog za forum

Post by repe »

:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
The Blues
Posts: 483
Joined: 25 Jun 2007, 23:46

Re: predlog za forum

Post by The Blues »

Kam je padu nivo foruma :sad:
User avatar
didi_drogba
Posts: 339
Joined: 26 May 2009, 17:27
Has thanked: 1 time

Re: predlog za forum

Post by didi_drogba »

skyman333 wrote:Ah dejte ne bo zdj usak sprašvov če misli njega... Tukaj so predlogi za forume in tega se držimo. Sploh pa ni tukaj nihče, da bi se kregal med sabo ker vsi navijamo za isti klub druge stvar me pa ne zanimajo dokler smo pa usi za Chelsea se pa ne kregajte med sabo! In vsak komentar ko ti nekdo napiše o tebi moraš vzeti kot pozitivno saj zmeraj hočemo le pomagati in izboljšati kar pač nekdo dela narobe ali površno. Torej če ti nekdo napiše, da ne pišeš dovolj slovnično se ne začni takoj kregat z njim ampak raje vzemi to kot nauk za v naslednje in se potrudi, da narediš še boljše. In ta post ne leti na nobenega pač na splošno... Sedaj pa dost OT in raje napišite še kakšen pameten predlog za forum. Sam ne like buttnov :D :cfc01:
Men so pa hudi "like buttni" ... ampak ne iz Facebooka ampak na tujih forumih jih dostikrat zasledim in se mi zdijo vredu. Recimo če kdo napiše kakšen pameten post mu daš + in se potem šteje razmerje pri vsakemu forumašu ... in tist ki piše kvalitetne poste ima potem dober "reputation", tist k pa kr neki bluzi pa lahko takoj vidš da samo trola po forumu.

Lahko bi pa dal kakšno praktično nagrado tistemu, ki bi se v enem letu dobil najbolši ugled al pa kj tazga :wink:
:cfc01: :cfc01: :cfc01:
User avatar
Frank_Lampard
Posts: 198
Joined: 20 Apr 2009, 14:12

Re: predlog za forum

Post by Frank_Lampard »

Se strinjam z Didijem.Tako bi lahko jasno pokazali,če post odobravamo ali ne.To je bolje kot pa offtopic kreganje.
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: predlog za forum

Post by zrim92 »

Odličen predlog torej če bo dovolj veliko zanimanje in če bo stass odobril pa naj bodo tudi like buttni :D tale post bi ti že lajkov :lol:
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
Post Reply