Forum

predlogi, kritike in pohvale
User avatar
AlexAK
Posts: 1891
Joined: 04 May 2008, 21:01

Re: predlog za forum

Post by AlexAK »

Sam po eni strani pa napišeš pomembno novico npr. o Essienovi poškodbi da bo manjkal še 3 mesece več in ti pol dajejo minuse ker jim ni všeč informacija :D
II¤*¨¨*¤.¸¸ ...¸...,¤\
II\ ...*Chelsea* ...\
II\¸.¤*¨¨*¤ .¸¸.¸..,¤
II
II
II

*KTBFFH*
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: predlog za forum

Post by rover »

Ravno zared + in - se kregajo na Šport TV forumu in zdej so dal peticijo za nov forum brez vseh + in -, tako da to ni ravno dobro ideja.
Torej, jaz in hdx sma prišla na idejo, da bi ustvarila nov forum. Ker je ta forum vedno bolj bedn, brez pravega admina, kot lahko vidite, RG ne naredi prav nič dobrega za ta forum in kot je že enkrat meni omenil, se mu praktično j**e. Razmišljal sem takole, da bi forum ustvaril približno vizualno podobno, športe kot tukaj vse posebej + chat itd., forum brez prekletih minusov in plusov in seveda brez enih bednih, kretenskih zvezdic. Morebiti tudi brez tega, koliko postov kdo ima. No, lahko bi se pa omogočili podpisi v velikosti userbarja + mogoče kakšnega stavka, to je to. Avatarji bi ostali približno isti, le velikost(kilobajti) bi se lahko povečala. Zdaj, z nekaterimi uporabniki sem se glede tega že pogovarjal, in so za, kot so maks57, molekovsky, Haski., Reds itd..zanima me še odziv drugič, ker če nebi bilo ljudi, pol je seveda brezveze se kaj spravljat skup delat. Skratka, Štv forum je za kurac, ker ni pravega admina, te pa naj RG sam lepo ostane gor pa si piše z steno. Prosim za mnenja, lep pozdrav.
Image
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: predlog za forum

Post by damjan1120 »

Zakaj se pa kregajo? Če ti ni všeč nek komentar daš minus in je =) če ti je všeč daš plus. Edino potem se najdejo neki pametnjakoviči, ki jokajo zaradi tega ker dobijo minus haha =)
Meni je drgač všeč ta predlog.
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: predlog za forum

Post by rover »

Meni je vseno kregajo se čist zared banalnih stvari, kot recimo da prevladujejo feni MUFC in Liverpoola podobno kot se vi (mi) zared recimo Torresa in DD, sam imam 40 plusa, pa mi je čist vseno a imam minus ali plus in 3 zvezdice, samo pol so eni začeli enim nabijat minuse enim pluse in takrat se začne kregarija.
Image
User avatar
Novinar
Posts: 68
Joined: 28 Mar 2011, 16:35
Location: Slovenj Gradec

Re: predlog za forum

Post by Novinar »

Tile plusi in minusi so dobra ideja sploh da se utiša nekatere spamerje ki ne znajo napisat niti 2 knjižni besedi
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: predlog za forum

Post by zrim92 »

Evo že napačno razmišljanje. To je zgolj zato če se strinjaš z vsebino komentarja oziroma če ti je všeč. Če te pa motijo pravopisne napake mu moraš pa to povedati ne pa sam minuse nabijat, ker s tem ne bo vedel nič, če veš kaj ti hočem povedat. Če boš pa enemu namerno nabijal minuse, ker ga pač ne maraš bo pa zagotovo prišlo do konfliktov pa čeprav za brezveze....
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
stass
Posts: 118
Joined: 09 Feb 2010, 10:41

Re: predlog za forum

Post by stass »

Za +/- je nekdo nekaj časa nazaj že predlagal, na koncu sem se odločil, da tega ne bomo imeli, ker nima smisla. Morda bi se me za + še dalo prepričati, za - pa definitivno ne, ker povročajo samo zdraho. Treba se je vprašat, čemu je namenjen forum: deljenju + in - ali izražanju svojega mnenja?
We've waited so long, but we'd wait forever ...
User avatar
rck2own
Posts: 360
Joined: 22 May 2010, 20:25

Re: predlog za forum

Post by rck2own »

ravno zaradi - bi se sovražnost ki jo je rover omenil na prejšnji strani še povečevala in nekatere morda celo prisilila da nebi več obiskovali foruma.
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: predlog za forum

Post by didier »

Ja, - definitivno nebi koristili našemu forumu. Tukaj vsi navijamo za isti klub, take stvari bi nas samo razdvajale. Bi pa imel naslednji predlog: da je možno dati + prispevku ter izbrati možnost, da ti pokaže samo sporočila s plusi - tako imajo urejeno na forumu transfermarkta, in se mi zdi zelo posrečeno. S tem bi se verjetno vsaj malce zajezilo tudi spamanje.
Blue is the colour!
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: predlog za forum

Post by damjan1120 »

Jah, če dobiš minus potem veš, da se drugi ne strinjajo z tvojim komentarjem in je. Da bi pa zapustil forum zaradi tega ker bi imel večinoma minuse pa mi res bedno ane. Nekaj delaš narobe, če dobiš 25 minusov in to si si sam kriv.
Te pravopisne napake pa me osebno ne motijo dokler se lepo prebere kaj je nekdo napisal =) to, da je zamenjal s z z pa take bedarije =) to je čist ok =)

Tako kot je napisal skyman333. :cfc01:
User avatar
rck2own
Posts: 360
Joined: 22 May 2010, 20:25

Re: predlog za forum

Post by rck2own »

Poanta foruma je izražanje osebnega mnenja, lahko drugi vidijo to kot napačno mnenje ampak to je še vedno tvoje mnenje in zaradi tega nebi smel dobiti minusov.Razen če resnično kvasiš neumnosti in si novice sam zmišljuješ na podlagi FIFE ki jo imaš na računalniku :D .
User avatar
Novinar
Posts: 68
Joined: 28 Mar 2011, 16:35
Location: Slovenj Gradec

Re: predlog za forum

Post by Novinar »

damjan1120 wrote:Jah, če dobiš minus potem veš, da se drugi ne strinjajo z tvojim komentarjem in je. Da bi pa zapustil forum zaradi tega ker bi imel večinoma minuse pa mi res bedno ane. Nekaj delaš narobe, če dobiš 25 minusov in to si si sam kriv.
Te pravopisne napake pa me osebno ne motijo dokler se lepo prebere kaj je nekdo napisal =) to, da je zamenjal s z z pa take bedarije =) to je čist ok =)

Tako kot je napisal skyman333. :cfc01:
Eh to da zamenja s z z me sploh ne moti, bolj me moti to da napiše 4 besede pa od tega so 3 v lj narečju (ne velja za tekme)
glosos
Posts: 796
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 52 times
Been thanked: 18 times

Re: predlog za forum

Post by glosos »

Najbolj moteče je, če nekdo napiše dolg post, pa ne uporabi niti enega ločila. Take poste je kr težko brat. Na tem bi lahko delali ...
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: predlog za forum

Post by loonymcgreat »

Jz bi na forum na vrhu dodal še en podforum kjer bi te s klikom na naslov povezalo na spletno stran. Tko ma narejeno dosti forumov in obisk strani bi se precej povečal, ker bi vsak kliknil na tisto povezavo in šel mal pogledat na stran če na forumu ni nič novega :D
Recimo
chelseafc.si Povezava na spletno stran Kluba navijačev Chelsea Slovenija
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: predlog za forum

Post by repe »

sej tako je(bilo) če klikneš zgoraj na grbe. samo te vrže na staro stran, samo to je treba popravit.
Post Reply