Forum

predlogi, kritike in pohvale
User avatar
stass
Posts: 118
Joined: 09 Feb 2010, 10:41

Re: predlog za forum

Post by stass »

Evo, zdaj je povezava na novo stran. Sej morm še ene par linkov popravt ... bom. :mrgreen:
We've waited so long, but we'd wait forever ...
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: predlog za forum

Post by loonymcgreat »

Aha no dobro ampak jaz bi vseeno dodal še moj predlog da bi blo bolj očitno kr to z grbi ni glih :D
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
urke4
Posts: 354
Joined: 23 May 2010, 21:35
Location: Železniki
Contact:

Re: predlog za forum

Post by urke4 »

Js predlagam da admin al kdorkoli to lahko naredi, da naj malo urihta temo SLAČILNICA in igralcem dodeli (prave)številke: Torresu 9, Joshu 20, Benayounu 30.....
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: predlog za forum

Post by loonymcgreat »

a bi blo kul da bi po tekmi en od moderatorjev/adminov temi za tekmo dodal anketo(oz spremenil tisto 'kdo bo zmagal') kjer bi glasovali za MOM v naši ekipi ? pomoje bi mal popestrilo teme :D
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: predlog za forum

Post by loonymcgreat »

No kljub temu da tle ni blo odziva na moj predlog sem vseeno to naredil za liverpool. Upam da se bo prijelo, najboljše je da en moderator( če nebom utegnil jaz) čimprej po tekmi spremeni začetno roverjevo anketo v to anketo za motm v naši ekipi. Napiše se vse iz začetne enajsterice in še menjave če so bile.

Bo kul ?
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: predlog za forum

Post by Reichenburg »

Prijatelj mi je rekel da je že pred nekaj časa se prijavil v forum a ni dobil s strani admina da je račun aktiven. In me je prosil če lahko zadevo preverite in pospešite. Prijavil se je z vzdevkom NogometniForum.
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
stass
Posts: 118
Joined: 09 Feb 2010, 10:41

Re: predlog za forum

Post by stass »

Je aktiviran.
We've waited so long, but we'd wait forever ...
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: predlog za forum

Post by Reichenburg »

Hvala
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
urke4
Posts: 354
Joined: 23 May 2010, 21:35
Location: Železniki
Contact:

Re: predlog za forum

Post by urke4 »

Borini, Anelka in Ancelotti naj se preselijo v "Naše ladje".
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: predlog za forum

Post by sigismund »

Sem bil zdajle pri kolegu na računalniku, pa sem mu rekel naj mi malo pokaže forum Real Madrida Slovenije. V primerjavi z našim je dosti bolj pregleden, pisanje ni tja v tri dni, pa še ločila uporaljajo, velke začetnice, vse! Tko da predlagam, da se na naslednjem sestanku najde nekoga ali več ljudi, ki bi imeli voljo in čas malo bolj skrbeti za urejenost foruma, sploh pa za urejenost komentarjev! Pri pisanju komentarjev se morava najprej popraviti jaz in rover, sam že delam na tem :P Ostale pa bi bilo tudi treba pozvati, naj malo pazijo kaj pišejo, včasih je forum tako zapackan (tudi z mojimi) nepreglednimi in nerazumljivimi komentarji da je groza :)
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: predlog za forum

Post by repe »

Dobro pri nekaterih komentarjih je res kdaj težko razbrat, samo da bi pa zdej na nekem ljubiteljskem forumu pisal knjižnje zborno mi pa na kraj pameti ne pade. Kdaj pa kdaj bi se lahko bolj potrudili, bolj me pa skrbi vsebina komentarjem kot sama forma.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: predlog za forum

Post by sigismund »

Ne lih ostro knjižno kot je napisan nevem...ustava recimo, ali pa knjižno kot govori slovenska policija, ker so res smešni. Tko, malo več moderatorjev bi lahko bilo za malo bolj kakovosten izgled foruma :)
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: predlog za forum

Post by loonymcgreat »

mah ja meni se zdi neumno zdej popravlat poste, ki so napisani v slabem jeziku. :D Sej ni nobenga tko hudga primerka da bi blo neberljivo :lol:
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: predlog za forum

Post by sigismund »

loonymcgreat wrote:mah ja meni se zdi neumno zdej popravlat poste, ki so napisani v slabem jeziku. :D Sej ni nobenga tko hudga primerka da bi blo neberljivo :lol:
Ne gre se sam za to no :zzz: Gre za urejanje tem, ipd. READ! :rtfm:
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: predlog za forum

Post by didier »

Fak, ljudje, to je samo forum. Btk kakšnega imajo ostali. Zdaj, če bomo imeli še tukaj neke regulative, jih/nas bo še manj dejavnih, to pa menda ni naš namen. Vsak naj pač še enkrat prebere, kaj misli postat, kaj popravi, če je to potrebno, in je :D
Blue is the colour!
Post Reply