Forum

predlogi, kritike in pohvale
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: predlog za forum

Post by zrim92 »

nwm no dokler primorc ne začne svoje primorščine je use ql :D
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
branko1993
Posts: 186
Joined: 09 May 2011, 16:03
Location: Sevnica

Re: predlog za forum

Post by branko1993 »

En koelga že ful dolg čaka na potrditev, in sicer toliko dolgo, da je že pozabil nick... a se da to kak uštimat ?
Image
User avatar
stass
Posts: 118
Joined: 09 Feb 2010, 10:41

Re: predlog za forum

Post by stass »

uuuf, nekaj zajebava tale forum zadnje čase, bom preveril vse neaktivne uporabnike ...
We've waited so long, but we'd wait forever ...
User avatar
branko1993
Posts: 186
Joined: 09 May 2011, 16:03
Location: Sevnica

Re: predlog za forum

Post by branko1993 »

Ej a se vam ne zdi mal zastarel tale forum ? A bi se mogoče dalo malo prešaltat na novejše stvari naprimer kot je http://www.invisionpower.com/products/board/ ali kaj podobnega.. veliko bolj pregledni so ipd.
Image
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: predlog za forum

Post by ESSIEN »

branko1993 wrote:Ej a se vam ne zdi mal zastarel tale forum ? A bi se mogoče dalo malo prešaltat na novejše stvari naprimer kot je http://www.invisionpower.com/products/board/ ali kaj podobnega.. veliko bolj pregledni so ipd.

ne no :P se člouk tok navad na tako zadevo, pol pa da se "posodablja" se pa spet na nov začneš prvajat, pa te mine :P men je tale naš forum čist kul
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: predlog za forum

Post by rover »

branko1993 wrote:Ej a se vam ne zdi mal zastarel tale forum ? A bi se mogoče dalo malo prešaltat na novejše stvari naprimer kot je http://www.invisionpower.com/products/board/ ali kaj podobnega.. veliko bolj pregledni so ipd.
Kaj pa temu forumu manjka, lahko vidiš vse tud na gsm, kar na enih drugih ne moreš.
Pa svaka čast stassu da zedovo vodi.
Jaz bi samo prosil da meni a profilu ne šteje več objav ampak naj bo rajš prazno.
Image
User avatar
branko1993
Posts: 186
Joined: 09 May 2011, 16:03
Location: Sevnica

Re: predlog za forum

Post by branko1993 »

Hehe no okej, sem dal sam predlog. Sam pač sej jst sem navajen na tale forum.. sam včasih se mi res zdi vse skupaj zelo nepregledno. Sem pač mislu da bi mel novejšo verzijo že zaradi samih oblik, tako kot ima TalkChelsea naprimer ali pa forum od Juventusa(slovenski navijači) tut ni tak slab ;) Me pa ne bo motilo če tale stari ostane, retro :D
Image
User avatar
jernej1989
Posts: 304
Joined: 13 Apr 2011, 11:24

Re: predlog za forum

Post by jernej1989 »

alo folk ...mene zanima zakaj pri nekaterih temah deluje normalno tipka preidi k neprebranim zadevam... a v nekaterih me vrže kar neki na stare poste...in moram klikat in iskat tist kar še nisem prebral...
BLUE IS THE COLOR
glosos
Posts: 795
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 52 times
Been thanked: 18 times

Re: predlog za forum

Post by glosos »

jernej1989 wrote:alo folk ...mene zanima zakaj pri nekaterih temah deluje normalno tipka preidi k neprebranim zadevam... a v nekaterih me vrže kar neki na stare poste...in moram klikat in iskat tist kar še nisem prebral...
Jaaaaaa!!! :evil: :shoot:
To mene tudi moti :)
glosos
Posts: 795
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 52 times
Been thanked: 18 times

Re: predlog za forum

Post by glosos »

en kolega baje že nekaj časa čaka na potrditev. nick ma dinx182. kdo mora to potrdit?
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: predlog za forum

Post by rover »

glosos wrote:en kolega baje že nekaj časa čaka na potrditev. nick ma dinx182. kdo mora to potrdit?
stass napiš mu zs
Image
glosos
Posts: 795
Joined: 24 Apr 2008, 09:52
Has thanked: 52 times
Been thanked: 18 times

Re: predlog za forum

Post by glosos »

rover wrote: stass napiš mu zs
tnx
User avatar
dinx182
Posts: 1
Joined: 01 Jun 2012, 17:16

Re: predlog za forum

Post by dinx182 »

glosos wrote:en kolega baje že nekaj časa čaka na potrditev. nick ma dinx182. kdo mora to potrdit?
Evo mene :) Blues! :cfc01:
Blues!
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: predlog za forum

Post by Reichenburg »

A je sploh kak admin dnevno na forumu, ki bi mal spucal kar ni več v našem svetem klubu iz slačilnice?
AVB, Borini, Ancelotti, Kalou, Bosingwa, Drogba niso več v klubu in ne vidim razloga zakaj bi še bili v slačilnici. Je tema stare ladje pa tam se debatira o njih.
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
Frank_Lampard
Posts: 198
Joined: 20 Apr 2009, 14:12

Re: predlog za forum

Post by Frank_Lampard »

Reichenburg wrote:A je sploh kak admin dnevno na forumu, ki bi mal spucal kar ni več v našem svetem klubu iz slačilnice?
AVB, Borini, Ancelotti, Kalou, Bosingwa, Drogba niso več v klubu in ne vidim razloga zakaj bi še bili v slačilnici. Je tema stare ladje pa tam se debatira o njih.
Pomoje tu ni nobenega razloga, samo spomnit se je treba pa premaknit. Sej je loony rekel, da bo premaknil, ane? :)
Post Reply