11 - Didier Drogba

Teme o bivših igralcih, trenerjih itd.
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 11 - Didier Drogba

Post by rover »

ESSIEN wrote:Kje ste zdaj vsi, ki ste odpisali DDJa??????


DD je ŽIVAlegenda kluba in nihče ga nima pravice odpisovati, vse dokler ga ne odpiše AVB!!!!
Čistko kot zadnič v viru Essien se spomniš.
DD je car in ja mogoč bo pa dobil 2 letno pogodbo, če še City mal prekriža načrte.
Image
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: 11 - Didier Drogba

Post by ESSIEN »

rover wrote: Čistko kot zadnič v viru Essien se spomniš.
DD je car in ja mogoč bo pa dobil 2 letno pogodbo, če še City mal prekriža načrte.

ja, na viru bi me ob "golu" drogbaja skor kap :) lahko ti povem, da danes ob obeh njegovih golih in tudi golu ramiresa ni bilo nič drugače :cfc01: vsak gol chelseaja doživim, kot da je zadnji!
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 11 - Didier Drogba

Post by rover »

Jaz sem zared te tekme menjal danes službo, ker sem vedel da bo užitek gledat tekmo in res je bilo noro, še dobro da prenesem take šoke, ko spremljam naše, sploh recimo danes vratnica Valencie.
Image
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: 11 - Didier Drogba

Post by zrim92 »

Res si zasluži novo 2-letno pogodbo...
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: 11 - Didier Drogba

Post by ESSIEN »

rover wrote:Jaz sem zared te tekme menjal danes službo, ker sem vedel da bo užitek gledat tekmo in res je bilo noro, še dobro da prenesem take šoke, ko spremljam naše, sploh recimo danes vratnica Valencie.

Pohvalno glede službe.

kar se pa strahu oz šokov tiče, ti pa še zadnjič povem. Na SBju ne more nobena španska ekipa(niti real M) kaj praskat, kadar bo gostovala španska ekipa, lahko kar vplačaš miljone na stavnicah, ti garantiram. Pazi le ko pride barca, ker je žal to druga pesem, tista sodniška...
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: 11 - Didier Drogba

Post by damjan1120 »

ESSIEN wrote: kar se pa strahu oz šokov tiče, ti pa še zadnjič povem. Na SBju ne more nobena španska ekipa(niti real M) kaj praskat, kadar bo gostovala španska ekipa, lahko kar vplačaš miljone na stavnicah, ti garantiram. Pazi le ko pride barca, ker je žal to druga pesem, tista sodniška...

Jose Mourinho ne izgublja na Stamfordu :wink: glede tiste druge ekipe, se pa popolnoma strinjam :)


Glede Didija pa samo:

Who let the Drog out!!!
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: 11 - Didier Drogba

Post by Reichenburg »

ESSIEN wrote:
Pohvalno glede službe.

kar se pa strahu oz šokov tiče, ti pa še zadnjič povem. Na SBju ne more nobena španska ekipa(niti real M) kaj praskat, kadar bo gostovala španska ekipa, lahko kar vplačaš miljone na stavnicah, ti garantiram. Pazi le ko pride barca, ker je žal to druga pesem, tista sodniška...
hmm Real. Mourinho ne zgublja na SB-ju :wink:
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: 11 - Didier Drogba

Post by ESSIEN »

Reichenburg wrote: hmm Real. Mourinho ne zgublja na SB-ju :wink:

vse se enkrat neha, to bo upam letos :)
User avatar
davidluiz4
Posts: 705
Joined: 14 Jul 2011, 18:37
Contact:

Re: 11 - Didier Drogba

Post by davidluiz4 »

upam da drogba dobi to dvoletno pogodbo in ostane :cfc01:
CHELSEA FC
Image
User avatar
urke4
Posts: 354
Joined: 23 May 2010, 21:35
Location: Železniki
Contact:

Re: 11 - Didier Drogba

Post by urke4 »

Jao folk dejte se mal umirit no. Ja Drogba je legenda kluba, učer je poskrbu za use 3 gole, tut men je dobr.....A zdej zato ker je bil 2 tekmi v dobri formi(upajmo da bo čim dlje tako) more koj dubit nevem kakšno pogodbo :?: Jao tko se obnašate kot, da mu mormo zej v usakmu mestu spomenik postavt. Torres se pa lohk celo tekmo bori, hodi po žoge na sredino, asistira pa še zmer bote pluval po njemu!
User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: 11 - Didier Drogba

Post by Reichenburg »

urke4 :ava:
No Surrender 388 KTBFFH!!!
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: 11 - Didier Drogba

Post by zrim92 »

urke4 predvidevam, da si ti ta k je na tekmi proti Newcastlu za MOTM izbral Torresa...
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
urke4
Posts: 354
Joined: 23 May 2010, 21:35
Location: Železniki
Contact:

Re: 11 - Didier Drogba

Post by urke4 »

skyman333 wrote:urke4 predvidevam, da si ti ta k je na tekmi proti Newcastlu za MOTM izbral Torresa...
Ti kar predvidevej če hočeš :wink: Preber še enkrat, kar sm napisov pol pa mal razmisl.
User avatar
Frank_Lampard
Posts: 198
Joined: 20 Apr 2009, 14:12

Re: 11 - Didier Drogba

Post by Frank_Lampard »

Ni vse v tem kdo zabije več golov :!:
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: 11 - Didier Drogba

Post by zrim92 »

Ne saj se strinjam z večino, kar si napisal toda sam še vseeno mislim, da si Drogba zasluži 2-letno pogodbo in od tega mnenja ne bom odstopil pa če da v naslednjih tekmah 10 ali 0 golov. Drogba je le nekaj naredil za klub in če ne zaradi drugega si že zaradi tega zasluži končati kariero v tem klubu. Samo zanimivo mi je kako še vseeno ščitite Torresa, ki ne dela tega za kar je bil pripeljan in česar je sposoben. Saj je dober ampak še vseeno naj ga hvalimo zaradi asistence? Medtem, ko fali prazen gol(ne 1x ampak večkrat). Dokler se to ne bo spremenilo ga ne bom hvalil, ko bo pa začel igrati tako, kot zna in kot je včasih bo pa deležen tudi moje pohvale.
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
Post Reply