11 - Didier Drogba

Teme o bivših igralcih, trenerjih itd.
User avatar
Novinar
Posts: 68
Joined: 28 Mar 2011, 16:35
Location: Slovenj Gradec

Re: 11 - Didier Drogba

Post by Novinar »

Frank_Lampard wrote:Ni vse v tem kdo zabije več golov :!:
ne, sploh ne :D :D :D
User avatar
BoLhCa
Posts: 422
Joined: 12 Aug 2007, 23:52
Location: Cerknica

Re: 11 - Didier Drogba

Post by BoLhCa »

urke4 wrote:hodi po žoge na sredino, asistira
Resno se ti zanalašč delaš tepca ali si se zmotu pr pisanju ?? Bogi Torres hodi na sredino po žoge al kaj ? Drogba v večini primerov izbija iz našega kazenskega prostora, vedno se vrača ob prekinitvah, tudi očitanje da se ne bori je jalovo...
In ja, ko je pod tvojim imenom napisano "striker", je vse kar šteje samo jebeni goli in NIČESAR drugega! No verjetno nekdo že dela statistiko, kolikokrat si Torres popravi elastiko v laseh, saj drugega z vidika statisktike nimamo od njega :-o

Še McManaman s prestopom v Real ni bil tako zgrešen nakup!
29.08.2014 Day to remember, Torres left the club!! Finally!

Image
User avatar
urke4
Posts: 354
Joined: 23 May 2010, 21:35
Location: Železniki
Contact:

Re: 11 - Didier Drogba

Post by urke4 »

Eni ste res neverjetni. Ja napadalec more dajat gole to je povsem logično. Ampak eni res nič ne dojamete al pa sploh nočte. Point tega je, da tudi Torres dela dobre stvari za klub a eni ki imate tako radi Drogbaja(verjetno ga mamo vsi ampak eni ste res nemogoči) v njemu ne vidite praktično nič dobrega. Ja res je, ni se izkazal ene 2x faliv prazn gol ampak še tisto kar dobrga nardi vi sploh ne vidte. Ko pa Drogba nardi 1 dobro potezo je pa koj najbolši pa pišete stvari: Drogba > Torres :wink:
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: 11 - Didier Drogba

Post by ESSIEN »

Drogba je v tej sezoni bistveno bolši od torresa in mislm da je kle debata zaključena. Torres ima do naslednje tekme nekaj treningov, če bo prepričal AVBja potem bo igral od začetka, sicer pa spet tistih 15 minutk in tako je prav(ker se je/bo AVB tako odloču, ne zato k js tako pišem). Če ima trener na voljo 3 igralce, ki so v formi in redno zadevajo, čemu bi v napad silil z nogometašem, ki je povsem izven forme? Za lovlenje forme obstajajo tekme rezerv.

In ne mi zdaj pisat, kako se torres bori po celem terenu, ker vsi, ki gledamo chelsea vemo, da je drogbe dovolj po celem igrišču, da je kralj obeh kazenskih prostorov itd...Ko je torres v formi, pa za njega velja enako kot za Drogbo.
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: 11 - Didier Drogba

Post by damjan1120 »

ESSIEN wrote:Drogba je v tej sezoni bistveno bolši od torresa.
Šala?

Pa sploh ne vem zakaj se kregate. Trenutno igra Drogba in verjetno AVB ve zakaj. Sicer tudi meni ni všeč, da Torres igra 10 minut na tekmo in ga potem vsi kritizirajo a jebiga. Pač se je tako odločil AVB. Morda tudi zaradi tega, ker Drogbaja sedaj ne bo en mesec ker bo v Afriki in bo igral samo Torres, če upoštevamo, da Anelka gre ven iz kluba, Lukaku pa ne vem, če je skupno odigral 100 minut. Bo pa Torres do konca sezone zaprl usta vsem samo ne mi potem pisat, da je najboljši napadalec :wink: :sljin:

Drogba mi nikoli ni bil všeč a sem vedno priznal, da je vrhunski napadalec in legenda kluba a dve dobri tekmi. Saj poznate ta pregovor :) Bomo videli ane. Bi pa vsekakor rajši videl, da Torres igra celo tekmo in, da Didi dobi 20-25 minut na tekmo. Vendarle je Torres mlajši in ima več let kariere pred seboj kot pa DD. Da pa je pri takšnem klubu kot je Chelsea, prvi napadalec star 33 let, pa je kar malo sramotno. No to je moje mnenje.
User avatar
urke4
Posts: 354
Joined: 23 May 2010, 21:35
Location: Železniki
Contact:

Re: 11 - Didier Drogba

Post by urke4 »

Damjan ni se uredn kregat z ESSIENOM o Drogba-Torres, ker je itak tko kt de bi steni govoru :wink: Nej mi ne zamer sam tko je.
User avatar
damjan1120
Posts: 1168
Joined: 07 Apr 2011, 17:36
Location: Ljubljana

Re: 11 - Didier Drogba

Post by damjan1120 »

urke4 wrote:Damjan ni se uredn kregat z ESSIENOM o Drogba-Torres, ker je itak tko kt de bi steni govoru :wink: Nej mi ne zamer sam tko je.
Sej moj namen ni, da bi povzročil še večji kreg ampak pač tako stvari stojijo. Pa prej sem pozabil omeniti, da je Chelsea verjetno edini klub v zgodovini nogometa, ki je pripeljal 50 milijonov vrednega nogometaša, da greje klopco.

Sicer pa je DD legenda kluba, tako kot sem že omenil, in samo dva nogometaša sta več pripomogla k ugledu in uspehu kluba (Frank in JT), DD pa je takoj za njima. Družbo mu pa dela Cech.

Bomo videli kdo bo začel proti Cityu. Verjetno DD in to bo zasluženo samo Torres naj pride prej v igro. Vsi se strinjamo, da je DD izjemno veliko izgubil na hitrosti in ne vem kaj bi bilo narobe, če bi zadnje pol ure Torres dobil priložnost.
User avatar
urke4
Posts: 354
Joined: 23 May 2010, 21:35
Location: Železniki
Contact:

Re: 11 - Didier Drogba

Post by urke4 »

damjan1120 wrote: Sej moj namen ni, da bi povzročil še večji kreg ampak pač tako stvari stojijo. Pa prej sem pozabil omeniti, da je Chelsea verjetno edini klub v zgodovini nogometa, ki je pripeljal 50 milijonov vrednega nogometaša, da greje klopco.

Sicer pa je DD legenda kluba, tako kot sem že omenil, in samo dva nogometaša sta več pripomogla k ugledu in uspehu kluba (Frank in JT), DD pa je takoj za njima. Družbo mu pa dela Cech.

Bomo videli kdo bo začel proti Cityu. Verjetno DD in to bo zasluženo samo Torres naj pride prej v igro. Vsi se strinjamo, da je DD izjemno veliko izgubil na hitrosti in ne vem kaj bi bilo narobe, če bi zadnje pol ure Torres dobil priložnost.
Točn tko. Pa tut to je res da je Drogba šele zadnje 2 tekmi na nekem nivoju prej je biv pa še slabši kot Torres.
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: 11 - Didier Drogba

Post by ESSIEN »

urke4 wrote: Točn tko. Pa tut to je res da je Drogba šele zadnje 2 tekmi na nekem nivoju prej je biv pa še slabši kot Torres.

No, si končno priznal, da je torres v slabi formi. Prej je bil pa drogba, js hočem, da bi bla oba v vrhunski formi.
User avatar
urke4
Posts: 354
Joined: 23 May 2010, 21:35
Location: Železniki
Contact:

Re: 11 - Didier Drogba

Post by urke4 »

Js ti sam hočem povedat, da pri njem ne vidiš nič dobrega če je v dobri formi al pa ne, nism pa zele nikol reku, da je v dobri formi(lohk use še enkrat preberš) :) :cfc01:
User avatar
ESSIEN
Posts: 490
Joined: 18 Mar 2011, 20:52

Re: 11 - Didier Drogba

Post by ESSIEN »

urke4 wrote:Js ti sam hočem povedat, da pri njem ne vidiš nič dobrega če je v dobri formi al pa ne, nism pa zele nikol reku, da je v dobri formi(lohk use še enkrat preberš) :) :cfc01:

no, pol pa vprašaj jerneja1989 in ti bo povedou, kako sem bil navdušen nad formo torresa, ko je letos zabil nekaj golov in smo skupaj gledali tekme. ko pa ni v formi ga pa pač ne morem hvalit tako kot ga ti hvališ. Tudi ko drogba ni v formi ga ne morem hvalit.
User avatar
urke4
Posts: 354
Joined: 23 May 2010, 21:35
Location: Železniki
Contact:

Re: 11 - Didier Drogba

Post by urke4 »

ESSIEN wrote:
no, pol pa vprašaj jerneja1989 in ti bo povedou, kako sem bil navdušen nad formo torresa, ko je letos zabil nekaj golov in smo skupaj gledali tekme. ko pa ni v formi ga pa pač ne morem hvalit tako kot ga ti hvališ. Tudi ko drogba ni v formi ga ne morem hvalit.
Ne hvalim ga ampak ga branim :) No potem se pa opravičujem če sm kej narobe reku ampak sedaj pa res že upam da si dojev kar sem ti/vam hotel povedat. :cfc01:
User avatar
The Blues
Posts: 483
Joined: 25 Jun 2007, 23:46

Re: 11 - Didier Drogba

Post by The Blues »

Essien nočem se kregati, ampak verjem da nebi imel o Torresu takšno mnenje če nebi bil španec, kar si že sam priznal da pač iz neznanega razloga ne prenašaš špancev.

Jaz pa zagovarjam Torresa kljub temu da ni v formi, ker vidim da se trudi in to veliko pomeni, za razliko od nekaterih osebkov v klubu ko se samo šetajo gor in dol po igrišču. :wink:
User avatar
Joshua McEachran
Posts: 314
Joined: 09 Sep 2007, 22:17

Re: 11 - Didier Drogba

Post by Joshua McEachran »

Dobro sedaj je Drogba v boljši formi ni kaj, ampak če gledamo celotno sezono pa je še zmeraj v prednosti Torres.
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: 11 - Didier Drogba

Post by rover »

Drogbaja hočejo obdržati v klubu, pika na i je bila njegova predstava proti Valenciji v njegovo bran mu stojijo številni igralci, Terry, Cech, Mata.
DD zagotavlja da lahko igra na visokem nivoju, še 2 leti.

Upam, da se vodstvo kluba in agent DD le uspejo dogovoriti za padalšanje pogodbe.
Image
Post Reply