Novice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu
User avatar
blueboy11826
Posts: 1076
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: Novice

Post by blueboy11826 »

Tuchel, Conte, Nagelsmann očitno niso kompatibilni z našim novim vodstvom, zato bi bil mal presenečen, če bi prišel Nagelsmann, si ga pa niti ne želim, Bayern je pod njim igral precej slabo, s Tuchlom pa na prvi tekmi razbijejo Dortmund, za Boehlyja pač ni dost dober.
Zidane? Če je kaj možnosti bi še najrajši vidu njega trenutno, razen če bi na koncu sezone lahko prišel Carlo.

Aja en post sem glih vidu.. je Flick opcija ali ne? Nekaj časa se je precej omenjal, zdaj pa nič skor ni slišat, tut dobra opcija pomoje.
KTBFFH
User avatar
demiensatlier
Posts: 635
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 17 times
Been thanked: 7 times

Re: Novice

Post by demiensatlier »

Od vseh bi najrajši videl Zidana ali Flicka, Conte je res preveč konflikten, naj bi pa bil najbližje povratku v Inter. Nagelsman je tudi za mene ena slabših opcij, predvsem zato ker je star 35, vsi se spomnimo Villasa-Boasa ki je takrat obetal še več. Bomo vidli, pustimo se presenetit, verjamem da bo tokrat Boehly bolje premislil preden bo zaposlil novega trenerja.
User avatar
Trivinho
Posts: 1330
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: Novice

Post by Trivinho »

Niti Enrike niti Nagelsman ni primeren za to ekipo ki jo imamo.
Enrike hoce igrat na posesti kot igra Pep, ampak mi nimamo igralcev za posest.
Ze zdaj se je vidlo da prevec zog zgublamo in neverjamem da bi mu ratalo igrat na posest.
Nasa ekipa trenutno je samo za dobre kontre, ker imamo veliko hitrih krilnih igralcev.
Nagelsman pa je trenutno premlad za to ekipo, ce pogledate starost Nagelsman in Thiago Silva je 2 ali 3 leta Silva starejsi in Silva je ze marsikaj dal na terenu skozi, dokler je nagelsman v soli biu za klopjo.
Tko je blo tud z Vilas Boas k je par igralcev blo starejsih od njega in ni mogu obvladat.
Lahko je biu u Laipzigu dobr k je meu mulce.
Js osebno raje vidm ksnga Zidana al pa unga Flicka.
User avatar
blue222
Posts: 746
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 5 times

Re: Novice

Post by blue222 »

Js sem najbolj za Enriqueja. Njegov stil igre mi je najbolj všeč od vseh teh naštetih trenerjev.
User avatar
bork
Posts: 1958
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 18 times

Re: Novice

Post by bork »

Contacts between Chelsea and Julian Nagelsmann will continue today in order to make a decision on both sides with German coach favorite candidate since Sunday.

- @FabrizioRomano

Mehh… Nagelsmann me ne prepriča.

UPDATE:
Luis Enrique travelling to London for further talks with Chelsea after impressing in initial discussions.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1076
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: Novice

Post by blueboy11826 »

Izmed teh 2eh definitivno upam na Enriqueja.
KTBFFH
User avatar
RedMiner
Posts: 1104
Joined: 07 Jun 2012, 16:44
Location: Zagorje
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Novice

Post by RedMiner »

Tudi sam sem za prihod Enriqueja. Preverjen material.
Julian me ne prepriča.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3462
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Novice

Post by sigismund »

Za Enriqueja.
User avatar
demiensatlier
Posts: 635
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 17 times
Been thanked: 7 times

Re: Novice

Post by demiensatlier »

Tud js če morem izbirat med tema 2. Je baje že v Londonu.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3462
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 27 times
Been thanked: 40 times

Re: Novice

Post by sigismund »

Vprašanje - mamo sploh igralce za Enriquejev sistem? Kdo je perfekten za njegov poznani sistem iz Barce in kdo sploh ne paše po vašem mnenju? Kje bo največ dela? Zanimivo bi bilo videti tudi a bo probal Chelsea prilagoditi sistemu ali pa bo sistem prilagodil temu kar ima v Chelseaju. Če seveda res pride k nam...

Messi je povedal v preteklosti da je Enrique njegov drugi najljubši trener s katerim je delal, Guardiola je itak #1. Naj bi posedoval Guardiolin taktičen pristop in Kloppovo agresivnost, hkrati naj bi bil zelo sposoben v komunikaciji in posredovanju svojih zamisli. Če se ne motim je iz Barce odstopil sam, (ne)uradno se je skregal z Messijem kar je bilo v letu 2015 seveda velik greh saj je Messi praktično vodil klub. Enrique je takrat izjavil da ima on svoje zahteve in da s komer se da kaj dogovoriti je šlo, Messi pa je imel očitno druge plane/ideje in tak je šlo samo še downhill, ko izgubiš Messija v Barci pa je itak brezveze vztrajati.
User avatar
Trivinho
Posts: 1330
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: Novice

Post by Trivinho »

Enrikeju dat pogodbo do konca sezone da vidimo kaj zna i kaksne spremembe bo naredil.
Upam tudi na uspeh lige prvakov.
Potem pa naj dobi 3 letno pogodbo.
User avatar
demiensatlier
Posts: 635
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 17 times
Been thanked: 7 times

Re: Novice

Post by demiensatlier »

V 2 mescih bo težko kaj spremenil, delo trenerja se vidi po pol leta ali več, tako da bo verjetno že od začetka dobil večletno pogodbo. Vem pa da si to napisal zato ker noben trener pri nas ne zdrži več ko 2 sezone, že to more bit skor čudež.
User avatar
Trivinho
Posts: 1330
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 46 times
Been thanked: 11 times

Re: Novice

Post by Trivinho »

V 2 mesecih lahko naredi spremembo v igri, oz lahko vsaj tisto agresivnost in borbo vidmo vsaj proti realu, oz da mu rata zmagat ligo prvakov.
Ce mu to rata kapa dol.
Naj se dokaze igralce ima samo se zmotivirat jih rabi, to se bo videlo ce je tapravi trener.
User avatar
michooo
Posts: 636
Joined: 21 Aug 2007, 21:22
Location: Celje
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Novice

Post by michooo »

Govori se o Lampardu do konca sezone. Še Terryja za pomočnika in preguramo do konca sezone. Jaz nimam nič proti pa potem novi trener prevzame poleti, do takrat pa v miru izberemo najbolj primernega.
User avatar
blue222
Posts: 746
Joined: 09 Jan 2015, 23:25
Been thanked: 5 times

Re: Novice

Post by blue222 »

Svašta
Post Reply