Novice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu
User avatar
bork
Posts: 1960
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Novice

Post by bork »

Chelsea are in concrete talks with Frank Lampard to become caretaker manager until the end of the season #CFC

Discussions with Julian Nagelsmann and Luis Enrique continue for future project.

Lampard, 100% prepared to accept the job.

Final green light, up to the board.
User avatar
Trivinho
Posts: 1349
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 52 times
Been thanked: 11 times

Re: Novice

Post by Trivinho »

Komedija
User avatar
demiensatlier
Posts: 644
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: Novice

Post by demiensatlier »

Mislim da je to najboljša rešitev, da bomo s stalnim trenerjem res šli na ziher in se bojo v miru odločli za njega.
User avatar
bork
Posts: 1960
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Novice

Post by bork »

Pustimo ligo, ki je itak zgubljena, glede UCL pa se ne morem znebiti občutka, da bi s Pottrom imeli boljše možnosti kot z Lampardom.

Pa da ne bo pomote, podpiram sack Potterja in upam, da pripeljemo Enriqueja, samo glede na to, da je UCL naša edina možnost, da letos še kaj dosežemo, je tole z Lampardom kar smešno. Bi pa njegovo imenovanje razumel, če nas ne bi bilo več v UCL.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1084
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 16 times

Re: Novice

Post by blueboy11826 »

Če bomo šli poleti po Enriqueja/Nagelsmanna, potem nevem zakaj ne že zdaj. Nihče jih ne bo ocenjeval po 2eh mesecih izgubljene sezone, bi pa imeli tako že nekaj časa za uigravanje pred naslednjo sezono. Če podpiše Lampard samo do konca sezone, pa naj poleti naredijo vse, da pripeljejo Ancelottija.
KTBFFH
User avatar
Trivinho
Posts: 1349
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 52 times
Been thanked: 11 times

Re: Novice

Post by Trivinho »

Ce ze more biti bivsi trener potem raje vidim Conteja.
Lampard me ni preprical.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: Novice

Post by sigismund »

Lampard do konca sezone, here we go.
User avatar
demiensatlier
Posts: 644
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: Novice

Post by demiensatlier »

Da osvojimo lp tako ali tako rabimo mali čudež glede na stanje ekipe, vzemimo to kot pozitivno da se vsaj nekdo od legend kluba vrača, pa čeprav samo za 2 mesca.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: Novice

Post by sigismund »

Če Frank izgubi tekmi z Wolvesi in Realom lohka pa Potterja začasno vzamemo do konca sezone. :lol:

Nisem proti temu kar so naredili, Frank je med igralci cenjen in za teh 10 tekem bo že OK. Že drugič prihaja v klub ko je v razsulu, prvič je bilo med transfer banom. Všeč mi je da se uprava ni spet zaletela in si bodo lepo vzeli čas z izbiro trenerja, Frank pa upam da vsaj overall mood malo dvigne in poskrbi za en lep prehod v novo sezono.

Težko pa rečem da mi vse skupaj vseeno ni vsaj malo (tragi)komično.
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Novice

Post by mlinko »

Haha @sigismund glih zaključil pogovor s kolegom in sem rekel ravno to. S kakšno komedijo se moramo ukvarjati. Super vesel, da je Frankie nazaj ampak men je hkrati vse skupaj neverjetno.

Zdej pa sam še čakam da se zgodi čudež in nam Frankie do konca prnese same zmage. Zmagamo UCL in julija mu američani rečejo hvala in adijo. Ne rabš gledat Ted Lasso-ta, ker pr nas je dost drame in komedije.

Sent from my SM-S906B using Tapatalk

CFC :cfc01:
n1i9k9o6
Posts: 1526
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 30 times

Re: Novice

Post by n1i9k9o6 »

Bom najprej pokomentiral izbiro Lamparda do konca sezone. Glede na to, da smo se očitno odločil za dolgotrajni proces, z namenom da res izberemo pravega trenerja, se mi poteza zdi logična. Vsaj v teoriji naj bi Lampard malo dvignil moralo igralcem, bomo vidli. Se pa strinjam, da smo izpadli res komično, če bi bil navijač kakega drugega kluba bi gledal to zmešnjavo in se samo smejal. Ampak zdej je, kar je.

Kar se tiče debate Nagelsmann vs. Enrique.
Moja prva izbira bi bil Enrique, si ga želim že nekaj časa. Všeč mi je njegov pogled na nogomet in njegov stil igre, všeč mi je, da zahteva avtoriteto in se igralcev, ki mu nasprotujejo ne boji benchat. Ima izkušnje tko z "manjšimi" klubi kot z večjimi, z Barco je osvojil vse kar se je dalo, ma winning mentality in bi ga znal dobro prenest na igralce. Ena stvar, ki najbrž ni glih pozitivna je ta, da mineva že 6 let kar je bil vključen v klubski nogomet. Ok vmes je vodil Španijo, ampak repke al pa klubi sta dve dost različni stvari.
Na vprašanje a mamo taprave igralce za njegov sistem bi reku ja, se mi zdi, da tolk tehnično sposobnih igralcev na vseh položajih kot jih mamo zdej, jih nismo mel še nikol. Komot igramo na posest, komot igramo na hitre kontre. Absolutno nam manjka en CDM, ampak to mormo pokrit ne glede na to, kdo bo nov trener. Ob tem bi tud izpostavu, da čeprav je njegov prvi sistem 4-3-3, je igral tudi že 3-4-3, pa 4-4-2 in se ne boji spremenit sistema, dokler pricipi igre, ki jih zahteva ostanjeo isti.

Če ne pride Enrique, pa tud nad Nagelsmannom ne bi bil razočaran. Mlad trener, taktično vrhunski, tud on že izkušnje z vodenjem velikega kluba in dela z zvezdniki in tud če je mlad, bi pomoje imel avtoriteto v slačilnici. Mogoče rahli pomisleki zato, ker je deloval samo v Nemčiji, vemo da je Premier Liga povsem neki drugega, ampak bi se pomoje hitro prilagodil. En velik plus, ki bi ga tu izpostavil je to, da je že deloval s Christopherjem Vivllom. To da sta direktor in trener na isti valovni in imata dober odnos je ključno, če se že gremo nek "projekt". Poleg tega pa poleti prihaja še Nkunku, ki je že igral pod Nagelsmannom.
Pr njemu je nek primarni sistem težko izpostavit, ker se prilagaja nasprotniku ( Enrique bolj teži k svoji igri in se ne toliko prilagaja, kar je meni osebno bolj všeč) igral je res vse možne in ne možne sisteme, podobno kot pri Enriqueju je važno, da so principi igre isti, ne glede na sistem.

Ostali kandidati kot so Amorim, Pochettino, Zidane, itd. me pa ne prepričajo oz. zelo manj kot Nagelsmann ali Enrique.
Me pa zanima, če osvojimo ligo prvakov, bo najbrž velik del navijačev želel, da Lampard ostane. Js si ga ne glede na rezultate ne želim videt na klopi. Pa vi?
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: Novice

Post by sigismund »

n1i9k9o6 wrote: 08 Apr 2023, 15:05Me pa zanima, če osvojimo ligo prvakov, bo najbrž velik del navijačev želel, da Lampard ostane. Js si ga ne glede na rezultate ne želim videt na klopi. Pa vi?
Ne in to iz dveh razlogov. Prvič, zato ker že njegovega ponovnega prihoda ne štekam in drugič, ker Lige prvakov itak ne bomo osvojili. :)
"Nikoli ne reci nikoli" in pa "Žoga je okrogla", leta 2012 smo imeli winning mentality squad in 9 življenj, 2021 pa dejansko igrali en spodoben nogomet, imeli smo vrhunskega trenerja in pa še Guardiola si je sam spisal obsodbo v finalu s svojim eksperimentiranjem. Letos do sredine aprila še vedno nismo niti teoretične meje 42 točk za obstanek dosegli.
User avatar
bork
Posts: 1960
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Novice

Post by bork »

Chelsea have not placed Luis Enrique among the leading candidates for the permanent head coach job as the club start to cut down their shortlist and prepare for a new round of talks.

~ @Matt_Law_DT

Grozljivo, če je res.
User avatar
Trivinho
Posts: 1349
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 52 times
Been thanked: 11 times

Re: Novice

Post by Trivinho »

Predvsem rabimo trenerja ki bo igral z napadalcem, drkanje zoge s posestjo nam nebo slo ker nimamo takih igralcev.
User avatar
bork
Posts: 1960
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Novice

Post by bork »

Unfortunately Luis Enrique Wanted far too much control/demands for #CFC liking although he did impress initially.
Post Reply