Novice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu
n1i9k9o6
Posts: 1526
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 30 times

Re: Novice

Post by n1i9k9o6 »

Excl : Luis Enrique no longer amongst favourites for Chelsea coach, leaving Spurs with a potential free run. (@Matt_Law_DT)

Fakof...
User avatar
bork
Posts: 1960
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Novice

Post by bork »

Zaenkrat kaže, da bo naš novi trener Nagelsmann.

V primerjavi z Enriquejem je bojda imel manj zahtev, klub pa ga vidi kot nekoga, ki bo znal bolje operirat z ekipo, ki je že na voljo. Seveda bo tudi Nagelsmann imel svoje želje, v prvi vrsti CDM-ja in napadalca, medtem, ko naj bi si Enrique želel še enega kreativnega wingerja in več besede pri nakupih / prodajah.

Vaša mnenja?
User avatar
blueboy11826
Posts: 1084
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 16 times

Re: Novice

Post by blueboy11826 »

Seveda so se odločl za tistega, ki ma manj zahtev :roll: . Tudi če pride Nagelsmann bo seveda mel mojo podporo, ampak ostajam pa mnenja, da je Enrique boljša izbira.
Za wingerja sm tut js že hotu napisat, pa ni blo časa. Mislm, da nimamo prave kvalitete, Sterling je klasa (čeprav je letos potonil skupaj z ekipo, ampak ga še ne bi odpisal), Mudryk in Madueke sta recimo za prihodnost, ampak zaenkrat še nista pokazala presežkov, Pulisic in Ziyech za prodat, Mount ni glih klasični winger.
Res je, da pride še Nkunku, ampak vseeno bi poleti šel po paket iz Napolija Kvaratskhelia + Osimhen
KTBFFH
User avatar
mlinko
Posts: 466
Joined: 17 May 2012, 15:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 14 times

Re: Novice

Post by mlinko »

A ni Tuchel ravno zato prišel v navzkriž z Bohely-jem, ker se ni želel obremenjevati s temi nakupi in prodajami pač pa se osredotočiti na nogomet? In zdej je Enrique to želel pa ni dobr. Počnemo bedarije.

Sploh si ne znam predstavljati, kako bi bilo lahko nslednje leto bolje. Namreč pri nas je daleč največja težava vzdušje. Ni ne leaderja, ne trenerja, ki bi znal te primadone zbiti na realna tla, še najman pa lastnika, ki ve kaj sploh narediti v takem primeru. Že prej smo imeli konstantna obdobja, ko se je slačilnica naprdnila in se jim je gladko malo žvižgalo za nogomet. Pa se je stvar vedno uredila. Menjava trenerja in gremo. Ampak meni se mi vedno bolj dozdeva, da je verjetno tudi nekje na drugem nivoju obstajal nekdo, ki je to znal potem v tistem trenutku spraviti v pogon. Sedaj imamo pa prepolno slačilnico mladega talenta brez enega človeka, ki jih lahko spravi k pameti. Nujno rabimo dva ali 3 igralce, ki lahko to naredijo. Vsi smo imeli v zobeh Jorginho-ta ampak roko na srce bil je eden redkih, če ne edini, ki se je sploh drl med tekmo. Ne spomnim se kdo je v zadnjem obdobju kazal znake živlenja. Šlo je še celo tako daleč, da si želim da se bodo fantje en dan med tekmo skregali. Da vsaj pokažejo, da jim je mar.

Najbolj žalostno je pa to, da si pri tem denarju, ki ga služijo sploh drznejo priti na igrišče in igrat tako kot igrajo. Pri takem talentu, ki naj bi ga premogli, bi morali pod Lampsom dobiti vsaj 2 tekmi. Ma če so resni, bi to morali dobiti tudi brez trenerja ali pa če jih jaz vodim. In zdaj berem, da se nekj zmrdujejo, ker naj bi se rezale plače zaradi neuvrstitve v UCL. Pa kje majo sploh jajca to narest in priti pred navijače. Mene je sram, da do tega pride.

Skratka da ne smetim teme. Nisem za Naglesmanna ker imamo še kup drugih težav, ki jih rabimo rešit in ne rabimo še ene (nevem ker brez razloga te vrjetno ne vrže klub sredi sezone ven). Sploh ne vem več, koga si želim ker ne vidim nekih konkretnih sprememb, zgolj zaradi menjave trenerja.

Sent from my SM-S906B using Tapatalk

CFC :cfc01:
User avatar
Trivinho
Posts: 1349
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 52 times
Been thanked: 11 times

Re: Novice

Post by Trivinho »

Zame najbolsa izbira bi biu Zidane ali Diego Simeone mogoce Anceloti ce bi se rad vrnu v Chelsea.
Vsi ostali pa me ne prepricajo oz neverjamem da bi jim ratalo kaj narediti, premier liga je zelo zahtevna in rabi nekoga z trdo roko, na posest igrati je samomor ker liga kot liga nespimatizira takega nogometa in je hitro prebran.
Diego Simeone ce zapusti Atletiko bi zelo pasal v nas sistem in njegov stil igre.
Kar se pa lastnikov tice pa imam svoje mnenje ki sem ga veckrat povedal in bom imel vedno tako mnenje da je prevzel Chelsea samo zaradi biznisa in nic drugega.
User avatar
demiensatlier
Posts: 644
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: Novice

Post by demiensatlier »

Se popolnoma strinjam Trivinho, je pa res da če se lastniki niso uskladili z Enriquejem se bodo še veliko težje s Simeonejom čeprav bi si ga tudi sam želel.
n1i9k9o6
Posts: 1526
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 30 times

Re: Novice

Post by n1i9k9o6 »

Mi je bil Enrique prva želja, ampak ker je kot kaže odpadel bi bil moja izbira Nagelsmann. Trenutno kaže, da bodo izbiral med njim in Pochettinom.
Kaj si pa o Pochettinu mislite?
User avatar
demiensatlier
Posts: 644
Joined: 03 Aug 2010, 17:53
Has thanked: 19 times
Been thanked: 8 times

Re: Novice

Post by demiensatlier »

Meni je dober trener, je pa vprašanje če je trener za Chelsea, no pri Spursih se tako ali tako ne more noben proslavit.
User avatar
bork
Posts: 1960
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: Novice

Post by bork »

Chelsea's managerial search is down to four candidates. Meetings ongoing. Julian Nagelsmann and Mauricio Pochettino strong contenders. Burnley manager Vincent Kompany also in final four, as revealed by @TomRoddy_. Club sources still insist there is no singular favourite yet.

Nej nehajo s tem bullshitom in čim prej imenujejo Nagelsmanna (če že Enrique ne more biti), preden naredijo spet kakšno neumno potezo (beri Kompany, Poch).
n1i9k9o6
Posts: 1526
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 30 times

Re: Novice

Post by n1i9k9o6 »

Breaking: Julian Nagelsmann has now withdrawn from the race to become the new #Chelsea head coach - it looks like it’s his final decision.

[via @FabrizioRomano]

Wow...
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: Novice

Post by sigismund »

Ne pusti se jebat, pravilno. Vsaj tri tedne smo že povezani nekako z njim pa še vedno nič oprijemljivega. Roman je vedel kaj hoče in to naredil, naši pa najprej Naghlesman, pol bi mogoče tega, u kaj pa tale trener, kaj pa če tistega pokličemo, pa unega? Meni bi tudi dosadilo ker evidentno nekdo tipa okoli, če ne bo nič "boljšega" sem pa dobrodošel da vzamem službo. Če je bil res to razlog še ne vem(o), drznem pa si trditi da Naglesmanna tole tipanje povsod okoli ni bilo všečno.
n1i9k9o6
Posts: 1526
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 30 times

Re: Novice

Post by n1i9k9o6 »

Se ne strinjam.
Od začetka je blo jasno, da bo naslednji trener izbran skoz proces, več rund pogovorov in da se želijo pogovarjat z več potencialnimi kandidati. Če mu to ni blo všeč, bi že v štartu reku naj ga takoj vzamejo al pa nič.
User avatar
Trivinho
Posts: 1349
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 52 times
Been thanked: 11 times

Re: Novice

Post by Trivinho »

Na razgovor za sluzbo, verjetno je vec kandidatov, in tisti ki predstavi najbolsi projekt oz kaj bi rad in kaj ne, potem se odlocijo za najbolsega kandidata, po eni strani mi je vsec da se dela na tem da se izbere najbolsa opcija.
Vendar sem se vedno mnenja da je Nigelsman prezelen, in nima toliko respekta z strani igralcev kot recimo kaksen zidan, ali diego simeone...
Uglavnem js bom samo zadovoljen da dobimo trenerja ki bo igral z world class napadalcem, dovol je teh laznih devetk pa wingerje tiscat tam kjer jim ni mesto.
Zelim trenerja ki bo znal iskoristiti napadalca da bo dal najman 20 golov na sezono...kot je vcasih biu drogba...
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: Novice

Post by sigismund »

n1i9k9o6 wrote: 21 Apr 2023, 18:18 Se ne strinjam.
Od začetka je blo jasno, da bo naslednji trener izbran skoz proces, več rund pogovorov in da se želijo pogovarjat z več potencialnimi kandidati. Če mu to ni blo všeč, bi že v štartu reku naj ga takoj vzamejo al pa nič.
Moj point je bil da je on že od začetka v izboru kandidatov in se je verjetno malo "naveličal" našega zmišljevanja. Na začetku je bil v izboru on (A) in mogoče B, potem še C. B je odpadel, C je tako tako, zdej je prišel še D in kontaktiramo še E. Gledano z njegovega stališča je verjetno vseeno pričakoval da bo šlo to hitreje, ampak to je NJEGOV problem. To je vse kar sm hotu rečt. Če je sploh to razlog pa itak ne vemo, kar sem pa tut napisal.
Sem mnenja da rabimo pripeljat enega izkušenega trenerja z avtoriteto.
Trivinho wrote: 21 Apr 2023, 18:54 Zelim trenerja ki bo znal iskoristiti napadalca da bo dal najman 20 golov na sezono...kot je vcasih biu drogba...
Imet napadalca ki ti zabije 20+ golov na sezono je super in bi ga takoj imel, ni pa to da ti nekdo da 20+ golov več tako nujno nujno pomemben del. Moderni nogomet že davno prerasel to in veliko je zelo uspešnih ekip ki ima gole prerazporejene med več igralcev. Če že ne trese 20+ golov na sezono ti pa vrhunski napadalec lahko vsaj prostor dela spredaj in vleče naše igralce, kar seveda omogoči drugim da zabijajo. Z Lukakujem smo mislili da smo ravno to dobili...
User avatar
Trivinho
Posts: 1349
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 52 times
Been thanked: 11 times

Re: Novice

Post by Trivinho »

Se ne strinjam sigismund, Leicester ima Vardija ki je zabijal 20+ na sezono, Totenham Kane, City Aguerota zdaj Halanda, da ne omenjam spet Mitrovica ki je v Fulhamu dal vec golov kot nasi trije napadalci skupaj.
Samo sistem je potrebno imeti, Lukaku nazalost nima v glavi poslihtan je pa vrhunski strajker.
Imeli smo Abrahama ki je prvo sezono dal 15 golov ce se ne motim pa smo ga prodali kar mi je prov zal.
Giroud pri 36 letih je v polfinalu z milanom v ligi prvakov stem da v italijanskem prvenstvu reseta gole.
Zelo pogresam pravega napadalca pri nam.
Najraj bi vidu da imamo res nekega ziherasa ki bo res tresel gole.
Vesel bi biu tud Lukakuja ce bi seveda ga znal novi trener motivirat in ga spraviti v strupenega napadalca, in naveza z Nkukujem bi bila idealna mogoce.
Levo krilo Nkuku desno mogoce Sterling in v spici Lukaku zame res mocn napadalni trio ampak vse je na trenerju ki bi moral oz znal to poslihtati.
Post Reply