Novice

novice, natolcevanja, prestopi in pogovori o klubu
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: Novice

Post by n1i9k9o6 »

EXCL: Chelsea set to appoint Josh Marsh as loans manager. Recruitment of Swansea head of football operations led by #CFC sporting directors Winstanley + Stewart, alongside loan player technical coach Cudicini. Due to start in March @TheAthleticFC
n1i9k9o6
Posts: 1533
Joined: 11 Aug 2019, 19:32
Has thanked: 31 times
Been thanked: 34 times

Re: Novice

Post by n1i9k9o6 »

Chelsea have made an offer for Brighton’s head of recruitment Sam Jewell, who replaced Paul Winstanley. (@SamWallaceTel) #CFC
User avatar
blueboy11826
Posts: 1088
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: Novice

Post by blueboy11826 »

Nkunku poškodovan.....
KTBFFH
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Novice

Post by sigismund »

😂😂

Če se cinicno ne smejiš, potem boš jokal ob tej novici.
Sej ne da je ful igral al pa bil res tisti manjkajoči člen kot so ga nekateri hypali pred njegovim povratkom, pa vseeno no...kaj pa mu je tokrat?
Tako kot samo njegov povratek ni bil dovolj da ekipa magično spet zaigra bolje, tudi nakup WC napadalca ne bo dovolj poleti da gre krivulja strmo navzgor just because, klub je v prevelikem razsulu na vseh koncih. Igralca za piko na i da se jim zložijo karte rabijo pri Poolu, Cityju, Realu, ne pa mi...
User avatar
blueboy11826
Posts: 1088
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: Novice

Post by blueboy11826 »

Nič napisano konkretno, samo undergoing medical assessment. Ja no prava špica bi nam pomoje zlo prav pršla (kar Nkunku ni), se pa strinjam sigismund, da strmo navzgor krivulje vseeno nebi blo, preveč težav povsod.

Tragikomično res.
KTBFFH
User avatar
Trivinho
Posts: 1360
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 54 times
Been thanked: 11 times

Re: Novice

Post by Trivinho »

Sej nevem a bi se smeju al joku...
User avatar
blueboy11826
Posts: 1088
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: Novice

Post by blueboy11826 »

Update.. 3 do 4 tedne.
KTBFFH
User avatar
Chelsea_fan
Posts: 569
Joined: 30 Sep 2011, 17:05
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Re: Novice

Post by Chelsea_fan »

En zanimiv članek

https://www.goal.com/en/lists/chelsea-f ... ea97f7f310


kakšno je vaše mnenje o tem?

Jaz iskreno bi ga vzel nazaj pa čeprav je pogorel pri Bayernu. Ne vem z njem smo igrali dobr nogomet konec koncov osvojili CL in to z dobro igro. Všeč mi je da ni govoril "the boys gave everything" ampak je povedal da nimamo kvalitete itd... Bil je zelo predan Chelsea-ju

Od tega kar je na tržišču mislim, da bi bil dobra izbira :)
BLUE IS THE COLOUR!!!
User avatar
blueboy11826
Posts: 1088
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: Novice

Post by blueboy11826 »

Glede tega bo najbrž en kup različnih mnenj :) . Nism glih največji fan povratnikou, ampak bi tuki useen reku, da sm za. Rabmo trenerja s trdo roko, da pošlihta te preplačance. Ampak z našo upravo takšen trener očitno ne gre skupaj. Sploh pa nevem zakaj bi si Tuchel želel nazaj glede na to kako so se ga znebili in zakaj bi si ga uprava želela, ker so itak že povedal, da niso kompatibilni. Realno mislim, da ni šans da se vrne.
KTBFFH
User avatar
Trivinho
Posts: 1360
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 54 times
Been thanked: 11 times

Re: Novice

Post by Trivinho »

Chuk Norris nas s to politiko ne resi.
Salo na stran, ce ste gledali podcast z mariom stanicem gost je biu nas bivsi igralec Nemanja Matic, in je reku da pod Romanom je klub hotel lovorike takoj oz so ga zanimale samo lovorike, nato je sou v ManU, in reku da tam ni tako da so veliko dali na marketing in da ni toliko prioriteta.
Torej americani imajo tako miselnost da se njim jebe za lovorike vazn da oni promovirajo in marketingu dajo vecjo pozornost kot pa da kej osvojimo..tko da smo realno v dreku s temi americani...
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Novice

Post by sigismund »

Mourinho, Conte, Tuchel.

Trije trenerji za katere sem bil iskreno razočaran ko so dobili nogo. Imam pa tudi jaz dvome da se bo vračal, na grd način so se razšli z Boehlyjem. Da bi miljarderji priznali napako in ga poklicali ter se opravičili bi bil world first, vprašanje pa tudi kako bi Tuchel in njegov ponos odreagirala. Preveč variabl v tej enačbi se mi zdi.

Kaj ga serjejo pri Bayernu pa ne vem, osvajali so lige 11 let zapored, ampak to seveda ni moglo iti v neskončnost. Že lani so osvojili naslov v zadnjih 10 minutah prvenstva če se spomnite. FC Hollywood ima pomoje ogromno internih težav, ki se potem poznajo na igrišču. Vseeno je to nemška liga in Bayern, še vseeno so drugi in ne 10. ali 11. kot mi, pa brez zgodovinsko fantastičnega Bayerja bi bilo celo dokaj udobno prvi, ampak pri njih je 2. mesto že konec sveta in drama, mi smo zgleda kar zadovoljni da bomo 2. sezono zapored na sredini lestvice, brez neke optimistične napovedi da naslednje leto bo pa ful bolje.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1088
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: Novice

Post by blueboy11826 »

Sky sports poroča, da mamo že izbrane potencialne zamenjave za Pocha, če po koncu sezone gre. Seveda sta to De Zerbi in Amorim, slednjemu gre sicer dobr v portugalskem prvenstvu, ampak nas pošlihtat je neki druzga. Super res.
KTBFFH
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3495
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 30 times
Been thanked: 46 times

Re: Novice

Post by sigismund »

V eni drugi temi sem pisal, da sem proti obema. Zakaj? Ker mi noben od teh trenerjev ne deluje tak, kot bi ga klub v tem trenutku potreboval da nas popelje na pota stare slave. Rabimo trenerja s tono izkušnjami ki bo predal znanje naprej na te naše mulce, ki se nimajo zdaj od koga učiti. Real ima izkušeno ekipo in počasi uvaja mulce, mi pa damo trenerja in igralce skupaj pa se skupaj učite on the go. Ja ne gre, v PL ne, rabimo izkušnje, ob in na igrišču! Sem reku ajd, dam Lampardu šanso, cilja ni izpolnil. Sem reku ajd, dam Potterju šanso, cilja ni izpolnil. Sem reku ajd, dam Pochu šanso, cilja ni izpolnil. Kaj točno naj bi mi dajalo upanje, da De Zerbi ali Amorim sta pa THE solution? Popolnoma nič, kvečejem še bolj sem prepričan v to da gremo po poti Uniteda. Od SAF-a naprej so oni v totalnem razsulu, od mašine za osvajat lovorike so prišli do tega da so nekje tam tam (pa nikoli niso padli niti približno tako nizko kot mi), vozijo ene smešne igralce in zanimiva trenerska imena, ki jih ne pripeljejo nikamor, razen do občasnega nastopa v kakem pokalu, s čimer smo očitno zadovoljni tudi mi. Klub očitno generira dovolj keša da na vrhu vidijo plus na dolgi rok, osvajanje lovorik očitno ni v ožjem planu ampak nenadejan bombonček, če slučajno pade kaka lovorika super, drugače pa oh well, next year maybe! In če pripeljejo še enega YES mana oziroma nekega eksperimentalnega trenerja kot ta dva našteta in golo upati da se slučajno poklopi, potem se bomo morali dokončno sprijazniti da gre unim gor zgolj in samo za profit in je uspeh kluba popolnoma porinjen na stranski tir, zelo podobna mentaliteta Glazerjem. Arsenal je od Wengerja naprej delal identično, sama sreča da se je Arteta učil od Guardiole in da je sam dovolj nogometno genialen da je v 2-3 letih Arsenal spravil tja kamor so. Še se spomnim koliko enega pizdenja je bilo ko so ga napovedali, niti sami niti feni rivalov niso verjeli da je Arteta tak mojster. A De Zerbi in Amorim sta? Osebno sem precej pesimist, De Zerbi lani OK, letos pa? Nič posebnega, ena dobra sezona, potem pa meh, videno 100x. S portugalskim genijem smo se pa nategnili že leta nazaj z AVB-jem, tako da bom že v osnovi proti temu. Ne vem, res res mi ni všeč kako vodijo klub in vedno bolj kaže da gremo v smeri Uniteda in dolgo časa Arsenala ter Liverpoola (do prihoda Kloppa), katerim je vsem skupno ameriško lastništvo. Še ena zgrešena trenerska napoved in pomoje potonemo tako globoko da se desetletje ne bomo izbasali ven, že zdaj nismo daleč od tega, Pocha niti odpustiti ne moremo normalno če bi ga hoteli, da ne bomo v navskriž s FFP no, sramota. Mogoče je bil Poch res najboljša opcija za nas kar se "trga" oziroma prostih trenerjev tiče, ampak ne dokazuje da je pravi for the job. Imel je 2 meseca predsezone in dobrega pol leta z ekipo ki niti ne igra med tednom pa smo verjetno slabši kot lani in predlani. Pred sezono smo pod črto govorili da bomo mirne volje sprejeli mesta okoli 6., mi pa se matramo biti sploh okoli 10. mesta. Pa ni vse na ekipi in neizkušenosti, faila menjave, naša sredina je neostoječa zaradi glupih takničnih postavitev, itd itd vse našteto že 30x. Nah, not having it, bye. Naslednja poteza ki jo uprava potegne zna biti najbolj pomembna do zdaj, ali bomo rešili klub ali gremo pa čisto v pozabo in oddaljen spomin. Your call, Clearlake.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1088
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: Novice

Post by blueboy11826 »

Super napisano sigismund in sm enakega mnenja.
Kar bi še dodal je - recimo Arsenal in Liverpool, ko nista bla konkurenčna nista nikol vlagala takih denarjev kot jih mi v igralce, pa vseeno se ne spomnim, da bi zgledala kdaj tako slabo kot mi trenutno (mogoče Liverpool kakšna sezona).
Glede naših preteklih trenerjev - AVB ni dobil niti enega obljubljenega igralca kakor se spomnim, no smo pa tisto sezono z Di Matteom dobil CL, zdaj niti blizu nastopa tam nismo. Lampard je prvič prišel kot trener iz Championshipa in takrat s precej mulci (ok plus nekaj izkušenimi igralci) osvojil 4to mesto - nepreverjen trener in 4 al 5 igralcev iz akademije, ki je redno igralo tisto sezono.
In za naprej - v čem točno je De Zerbi tako drugačen oz. boljši od Potterja? Dejmo še enkrat Brightonu £20 miljonu za trenerja, da ga pol odpustimo in po možnosti še kazga igralca za £70+miljonu. Amorim? Spet bi bil nek eksperiment, katerih mamo že dost počas.
Bojim se, da bomo nrdil spet isto, prpeljal še enga yes mana in trust the process, sej bo.
KTBFFH
User avatar
Trivinho
Posts: 1360
Joined: 29 Jan 2009, 20:17
Location: Ljubljana
Has thanked: 54 times
Been thanked: 11 times

Re: Novice

Post by Trivinho »

Trener ce nima svoje filozofije je tud Chuk Norris brezveze, ker ce si samo figura in da imas zvezane roke potem je lahko trener kdor koli in bo najbolsi trener ispadu spet kriv in najslabsi trener...
Pep, Klop, Anceloti, Arteta, Alonso so trenerji ki jim lastniki vsaj 90% pustijo da delajo po svoji filozofiji...
Pri nam in Unitedu tega najverjetneje ni oz je podarek na drugih zadevah kot pa fokusiranje na lovorike in zmage..
To kar govorijo ze 2 leti nasi novi lastniki da delajo na novi generaciji je lari fari...
Ce so prodal enega nasih najbolsih vezistov rivalu (kovacica) ze nemore bit dobr projekt, vedno sm sovrazil te prestope ko rivale krepimo, ze Mato in Matica k smo Unitedu prodal mi je dvignl zivc...
Da se vrnm nazaj na novega trenerja, ze da so nas Nagelsman in Enrike skenslal se je vidl kok je ura...
Zdaj ali bomo spet najdli novega yes mena ali pa res sli v iskanje trenerja in mu dati vecino pooblastil za sestavo ekipe oz vodenja...
Zanimivo bo tud glede Arsenala, res jim kaze zelo dobro arteta je res naredu malo barcelono z arsenalom ampak mam filing da jim tudi letos ne bo ratalo, tko da bo verjetno huje arsenalovim navijacem ce zgubijo naslov letos, mi smo itk ze 3 leta v krizi ampak njim bo letos res hudo ce ne osvojijo...
Moje zelje so da pride nekdo z trdo roko in vizijo da se nobeden ne mesa ampak to bo zelo tezko..
Anceloti je podalsal z Realom, tukaj ne vidim moznosti ker potem neverjamem da bo prevzel se kaksen klub razn repko.
Alonso, njega vidm liverpol namesto klopa.
Tuchel zna pa it v ksn leverkuzn.
Conte mogoce on ali Alegri bi bila primerna.
Zidan njega ne vidim v angliji edino v primeru dobre ponudbe..
Inzagi je pokazal da zna delati ampak mislm da je se pre zelen za premier ligo...
Ostalo pa nevem ce je se ksn dobr trener...
Post Reply