Plan za 4. Annual Trip

beiib
Posts: 5
Joined: 10 Dec 2013, 19:13

Re: Plan za 4. Annual Trip

Post by beiib »

A bi gdo sou sam za vikend?
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: Plan za 4. Annual Trip

Post by lajko »

Mi imamo skupino petih, ki imamo zaenkrat samo karto v petek za tja - to je najbolj pomembno, nazaj bomo že nekako :D
In hotel za PETEK - NEDELJA.
Za avion za nazaj pa še čakamo, da cena pade ali pa če bomo šli nazaj v PON, morda celo v TOR, vse je še odprto. Zame osebno je zelo pomembno tudi kako bojo igrali v LP. Ker tist teden prej bo prva četrtfinalna tekma, tist teden potem pa povratna. In če se zgodi, da naši premagajo DD-ja in se potem povratna četrtfinlna igra na SB, potem bom verjetno podaljšal :wink:
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
User avatar
hook
Posts: 139
Joined: 12 Feb 2007, 21:44

Re: Plan za 4. Annual Trip

Post by hook »

kje boste spali?
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: Plan za 4. Annual Trip

Post by lajko »

Travel Lodge Fulham.

5 minut peš od Lazy Fox-a in 10-15 minut peš od Stamford Bridga in podzemne.
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Plan za 4. Annual Trip

Post by rover »

lajko wrote:Travel Lodge Fulham.

5 minut peš od Lazy Fox-a in 10-15 minut peš od Stamford Bridga in podzemne.
A ni mal drago?!?

http://www.hrs.com/uk/booking/en/united ... 47991.html
Image
beiib
Posts: 5
Joined: 10 Dec 2013, 19:13

Re: Plan za 4. Annual Trip

Post by beiib »

A se vama lahk prdruzva,men bi blo ful lazji k greva prvic pa da sva z enim k se ze spoznajo nato.
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Plan za 4. Annual Trip

Post by didier »

Plača se za celo sobo, tako da se znesek deli glede na število oseb, ki so v njej :)
Blue is the colour!
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: Plan za 4. Annual Trip

Post by lajko »

beiib wrote:A se vama lahk prdruzva,men bi blo ful lazji k greva prvic pa da sva z enim k se ze spoznajo nato.
Komot.

Saj potem, ko bo datum bližje bomo organizirali še Stamford Bridge Tour in še par zbirnih mest, pa pride kdor mu paše. Definitvno bo to v petek zvečer - verjetno Lazy Fox, morda pa se enkrat lahko tudi prestavimo malce stran, recimo Camden? Pa potem v soboto pred tekmo,...
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Plan za 4. Annual Trip

Post by rover »

lajko wrote: Komot.

Saj potem, ko bo datum bližje bomo organizirali še Stamford Bridge Tour in še par zbirnih mest, pa pride kdor mu paše. Definitvno bo to v petek zvečer - verjetno Lazy Fox, morda pa se enkrat lahko tudi prestavimo malce stran, recimo Camden? Pa potem v soboto pred tekmo,...
Rover je tudi za to pet-nedelja ali petek-ponedeljek. A mislite, da bodo šle karte še kaj dol. Danes je petek 59,99€ povratek nedelja 99, 64€ ali povratek ponedeljek 66,64€
Image
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: Plan za 4. Annual Trip

Post by lajko »

Zdaj so zgleda že mal dražje. Mi smo jih dobili za 45 EUR, po mojem bodo pa spet padle - še dolga je :wink:
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
mikl17
Posts: 4
Joined: 09 Dec 2013, 13:26
Location: Maribor

Re: Plan za 4. Annual Trip

Post by mikl17 »

Zdravo, jas sem letos nov pri vsem tem ... Zanima me če bi se dalo najt kake 3-4 ki so že bili na kakšni tekmi... in ki bi šli letos in bi me sprejeli zraven glede organizacije letala, hotela... ker še nisem toliko seznanjen z vsem. Prosim da me kontaktira :) in da se zmenimo... :)) LP Mitja Mikl (fb. Mitja Mikl, telefon 031 263 043) Hvala.
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Plan za 4. Annual Trip

Post by rover »

V sredo je zadnji termin, ko jetreba kupiti karte za tekmo. Sam bi si želel pogledat tekmo a še nisem čisto odločen, razlog je da ni letos nekega interesa. Tako me zanima kdo sploh gre?!? Kdo gre petek-nedelja (ponedeljek). Že vnaprej se zahvaljujem za odgovore. :wink:
Image
mikl17
Posts: 4
Joined: 09 Dec 2013, 13:26
Location: Maribor

Re: Plan za 4. Annual Trip

Post by mikl17 »

rover wrote:V sredo je zadnji termin, ko jetreba kupiti karte za tekmo. Sam bi si želel pogledat tekmo a še nisem čisto odločen, razlog je da ni letos nekega interesa. Tako me zanima kdo sploh gre?!? Kdo gre petek-nedelja (ponedeljek). Že vnaprej se zahvaljujem za odgovore. :wink:



Zdravo ja jas bi tudi šel tak petek-sobota-nedelja... tak da jas sem za :) če bi lahko se zmenli kak za organizacijo vsega :)
User avatar
BOŠTAJ
Posts: 262
Joined: 19 Dec 2012, 16:57
Location: Domžale

Re: Plan za 4. Annual Trip

Post by BOŠTAJ »

rover wrote:V sredo je zadnji termin, ko jetreba kupiti karte za tekmo. Sam bi si želel pogledat tekmo a še nisem čisto odločen, razlog je da ni letos nekega interesa. Tako me zanima kdo sploh gre?!? Kdo gre petek-nedelja (ponedeljek). Že vnaprej se zahvaljujem za odgovore. :wink:
Rover, jaz sem ravno prejšnji teden plačal, tako da zdj zihr grem.....
Ziga
Posts: 2
Joined: 28 Dec 2007, 15:34

Re: Plan za 4. Annual Trip

Post by Ziga »

Meni letos ne bo časovno zneslo! Naslednje leto pa zih :)
Post Reply