Ostalo

User avatar
Reichenburg
Posts: 762
Joined: 17 Dec 2007, 22:13

Re: Road to London

Post by Reichenburg »

Pa še red light district si pozabu
No Surrender 388 KTBFFH!!!
godovcan88
Posts: 1
Joined: 22 May 2012, 11:26

Re: karte

Post by godovcan88 »

Jeseni se odpravljam v London in me zanima kje in kdaj je najbolje kupiti karte za ogled tekme na SB? Gledal sem na njihovi strani in pridejo tam nekje 60-80 funtov.
KlemenMihelcic
Posts: 4
Joined: 22 Apr 2011, 18:59

Re: karte

Post by KlemenMihelcic »

Dober dan, jst bi šou pa na prvo tekmo Chelseaja in Juventusa na Stamford Bridge, karte pa lahko dobijo samo memberji in season ticket holderji preko uradne strani. Ker nisem član oz. sm že hotu postat pa je sedaj brezveze, ker bi to mug postat pred žrebom LP, da bi dubu karte za Juve bi zelo zelo lepo prosu, če bi se mi lohk javu kakšen true blue member iz slovenije, da bi lahko preko njega kupu 2,3 karte. Dam napitnino ;);)

mail: mihelcicklemen@gmail.com
Alerx28
Posts: 8
Joined: 25 Aug 2011, 21:34

Re: karte

Post by Alerx28 »

KlemenMihelcic wrote:Dober dan, jst bi šou pa na prvo tekmo Chelseaja in Juventusa na Stamford Bridge, karte pa lahko dobijo samo memberji in season ticket holderji preko uradne strani. Ker nisem član oz. sm že hotu postat pa je sedaj brezveze, ker bi to mug postat pred žrebom LP, da bi dubu karte za Juve bi zelo zelo lepo prosu, če bi se mi lohk javu kakšen true blue member iz slovenije, da bi lahko preko njega kupu 2,3 karte. Dam napitnino ;);)

mail: mihelcicklemen@gmail.com

Poskusi tukaj: http://www.thomascooksport.com/ .
Težko ti bo kdo dal kartico.

Lp
KlemenMihelcic
Posts: 4
Joined: 22 Apr 2011, 18:59

Re: karte

Post by KlemenMihelcic »

Bom povedu zdej, kako si jst predstavlam kako nej bi to šlo, ker res ne vidm, zakaj bi bil tak problem true blue memberjom, da drugim Chelseajevim navijačem kupijo karte, jim omogočijo, da si ogledajo tekmo, obenem pa tisti memberji tudi ZASLUŽIJO.

To se pravi...recimo, da najdem nekega true blue memberja, ki bi biu pripravlen zame kupiti dve karti...jaz mu pač pustim svoje podatke, on pa lepo s svojim denarjem(recimo da bi dau vse skupaj 90€) preko interneta kupi ti dve karti, obenem pa dobi tudi loyalti pointse(če prav zastopim, če pa ni tako, pa tudi prav). Ko mu karte pošljejo, se dogovoriva, da se dobiva, na mestu bi mi on izročil karte, jaz pa njemu 110€, to se pravi 20€ več!

Jaz sploh ne vidim problema za true blue memberje tukaj, res me žalosti, ko vidim da se nihče ne odzove na moje prošnje.
User avatar
hook
Posts: 139
Joined: 12 Feb 2007, 21:44

Re: karte

Post by hook »

90e bo premalo in denar se v takih (ponavadi) primerih daje v naprej?! jaz bi ti naceloma lahko kupil eno, a sem na dopustu. Jaz sem dal zdaj za newcastle 150e za dve pa izracunaj malo cene vrjetno je liga prvakov isti cenovni rang. Pojdi v london tam imas malo morje ljudi ki prodajajo karte.
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: karte

Post by lajko »

Vsi, ki sprašujete za karte morate razumet par stvari:

Meni osebno je moja Chelsea kartica sveta, ker mi omogoča obiske Stamford Bridga, kadar pač sam hočem.
Saj vem, da smo na splošno normalen folk, ampak katastrofa bi bila, da dobim prepoved zaradi enega, ki sem mu dal karto in ga sploh ne poznam. Zaradi tega me tudi ne motivira 10 ali 20 EUR plusa, pa ob familiji in službi tudi nimam časa se ukvarjat s preprodajo kart.
Da ne rečem, da sem lani parim kupil TB članstvo, pa se ne spomnim, da bi od koga dobil za pir :wink:

Večji problem pa je v bistvu prevzem kart. Če se kupi karta preko uradne strani dovolj zgodaj, jo dobim na dom in potem jo načeloma lahko pošljem naprej, res da se moram ukvarjat s pošto in vsem tem, ampak OK. Če do tekme ni dovolj časa, je potreben osebni prevzem na SB-ju, enako je pri vsakem nakupu preko viagogo in v teh primerih moraš pokazat TB kartico za vsako karto posebej :!: Lani sem preko drugega memberja kupil še eno karto za sodelavca, ko sva bila v Londonu in sem moral na prevzemu pokazat obe kartici, ni bila dost samo moja.

Upam, da je zdaj bolj razumljivo, zakaj vsi kar ne skačemo, ko si nekdo zaželi karto.
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
User avatar
lajko
Posts: 189
Joined: 04 Aug 2009, 15:16
Location: Domžale

Re: karte

Post by lajko »

KlemenMihelcic wrote:Bom povedu zdej, kako si jst predstavlam kako nej bi to šlo, ker res ne vidm, zakaj bi bil tak problem true blue memberjom, da drugim Chelseajevim navijačem kupijo karte, jim omogočijo, da si ogledajo tekmo, obenem pa tisti memberji tudi ZASLUŽIJO.

To se pravi...recimo, da najdem nekega true blue memberja, ki bi biu pripravlen zame kupiti dve karti...jaz mu pač pustim svoje podatke, on pa lepo s svojim denarjem(recimo da bi dau vse skupaj 90€) preko interneta kupi ti dve karti, obenem pa dobi tudi loyalti pointse(če prav zastopim, če pa ni tako, pa tudi prav). Ko mu karte pošljejo, se dogovoriva, da se dobiva, na mestu bi mi on izročil karte, jaz pa njemu 110€, to se pravi 20€ več!

Jaz sploh ne vidim problema za true blue memberje tukaj, res me žalosti, ko vidim da se nihče ne odzove na moje prošnje.
Torej, če mi nakažeš denar ti jaz načeloma lahko kupim eno karto, ampak je tvoj riziko glede prevzema.
Več se lahko zmeniva na ZS.
IN sLOVEnia WITH CHELSEA
User avatar
bork
Posts: 1962
Joined: 04 Apr 2012, 17:36
Has thanked: 5 times
Been thanked: 19 times

Re: karte

Post by bork »

Zivjo,
mene pa zanima; koliko kart za posamezno tekmo, lahko kupis z eno TB kartico? je se vedno tisti sistem prvi teden eno, drugi teden eno, tretji teden eno?
hvala za odgovor :)
User avatar
stass
Posts: 118
Joined: 09 Feb 2010, 10:41

Re: karte

Post by stass »

We've waited so long, but we'd wait forever ...
MonikaCFC
Posts: 1
Joined: 13 Nov 2013, 15:20

Re: karte

Post by MonikaCFC »

Pozdravljeni,

zanima me, ali je kdo s TB membershipom pripravljen kupiti zame dve karti za Chelsea - Liverpool, ki bo 29.12.2013. Prodaja kart se odpre 18.11.2013.

Hvala za odgovor.
LP :)
User avatar
nastja8
Posts: 200
Joined: 26 Jun 2007, 09:29
Location: Stamford bridge-Žiri
Contact:

Re: karte

Post by nastja8 »

Mislim da nihče nima dovolj Loyalty pointsov za to tekmo. Plus tega ti na eno TB pripada ena karta.
Image
Future is bright, future is blue.
User avatar
Profesor
Posts: 449
Joined: 11 Aug 2007, 12:28

Re: karte

Post by Profesor »

MonikaCFC wrote:Pozdravljeni,

zanima me, ali je kdo s TB membershipom pripravljen kupiti zame dve karti za Chelsea - Liverpool, ki bo 29.12.2013. Prodaja kart se odpre 18.11.2013.

Hvala za odgovor.
LP :)
Dobiti, brez vez, takšne karte preko TB je skoraj utopično. Tako, kot je rekla Nastja. Noben nima dovolj loyality pointsov. Preko našega kluba ne bo šlo. Probaj preko www.viagogo.com ali z aranžmaji preko Tentoursa ampak te 500€/osebo, brez prevoza, ne uide.
It`s not just supporting, it`s obsession...
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: karte

Post by loonymcgreat »

Jz mam 21 tock tako da ce bo šlo na tocke ti lahko kj kupim, ampak member lahko itak samo 1 karto kupi ne pa 2
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
fokz
Posts: 2
Joined: 09 Dec 2013, 10:31

Ostalo

Post by fokz »

Pozdravljeni. Sem nov tu na forumu :) .S prijateljem se že dolgo dogovarjava, da bi se pridružila vaši navijaški skupini, vendar pa naju od prijave vedno loči razdalja. Sva namreč iz koroške, vaša navijaška "baza" pa je v domžalah.

Sicer ne vem iz kot ste ostali navijači, vendar pa nama to predstavlja velik problem, ker noben nima svojega avta -.-

Iščema dobre razloge, da bi se pridružila hehe.

Sicer pa tu je moje glavno vprašanje: Poleg tega da razmišljava o tem, razmišljama tudi o annual tripu. Problem pa nastane, ko hoče z nama it tudi še en frend, ki pa ni chelseajev navijač in ni pripravljen plačati članstva za navijaško skupino. Kot sklepam, zanj karte potem tukaj nebi blo možno dobit?

V primeru, da si tale fant ne bo premislil, si bomo sami organizirali trip za eno tekmo, zato me zanima, če lahko predlagate, za katero mesto na tribuni, bi blo najbolje kupit karte?

Kot vidim, je East Lower najceneje, vendar pa je tudi na sredini igrišča, ter tudi tam, kjer igralci pridejo vn, kar se zdi zlo zanimivo. Je pa med odličnimi ponudbami tudi West Upper in West Lower, ter Matthew Harding Lower in Upper. Kaj od tega se vam zdi najbolše ?

Po eni strani, bi rad mel večji pregled nad igriščem (torej sklepam upper), po drugi pa čimbližje igralcem, hehe, torej lower.

Prosim za malce več informacij:)

Pa en lep pozdrav vsem skupaj.

KTBFFH
Post Reply