Ostalo

User avatar
nastja8
Posts: 200
Joined: 26 Jun 2007, 09:29
Location: Stamford bridge-Žiri
Contact:

Re: 4. Annual Trip: Stoke

Post by nastja8 »

Odvisno. Če greš tekmo gledat pol sta najboljše west stand, pa east stadn. Pri east standu je tako, da tam na sredini je, vsaj tako nam je zadnjič na touru reku vodič, vse že pokupljeno s sezonskimi kartami. Če pa greste navijat potem pa Shed ali MH.
Jaz do sedaj sem bila na Shed upper, WS lower, pa WS upper. Najbolje mi je blo na shedu, ker je najboljše vzdušje. Vidlo se je pa najboljše WS upper ;)
Image
Future is bright, future is blue.
fokz
Posts: 2
Joined: 09 Dec 2013, 10:31

Re: 4. Annual Trip: Stoke

Post by fokz »

Super. Hvala za odgovor:)

Karte pa kupite prek uradne strani ali prek viagogo?
User avatar
hook
Posts: 139
Joined: 12 Feb 2007, 21:44

Re: 4. Annual Trip: Stoke

Post by hook »

fokz wrote:Pozdravljeni. Sem nov tu na forumu :) .S prijateljem se že dolgo dogovarjava, da bi se pridružila vaši navijaški skupini, vendar pa naju od prijave vedno loči razdalja. Sva namreč iz koroške, vaša navijaška "baza" pa je v domžalah.

Sicer ne vem iz kot ste ostali navijači, vendar pa nama to predstavlja velik problem, ker noben nima svojega avta -.-

Iščema dobre razloge, da bi se pridružila hehe.

Sicer pa tu je moje glavno vprašanje: Poleg tega da razmišljava o tem, razmišljama tudi o annual tripu. Problem pa nastane, ko hoče z nama it tudi še en frend, ki pa ni chelseajev navijač in ni pripravljen plačati članstva za navijaško skupino. Kot sklepam, zanj karte potem tukaj nebi blo možno dobit?

V primeru, da si tale fant ne bo premislil, si bomo sami organizirali trip za eno tekmo, zato me zanima, če lahko predlagate, za katero mesto na tribuni, bi blo najbolje kupit karte?

Kot vidim, je East Lower najceneje, vendar pa je tudi na sredini igrišča, ter tudi tam, kjer igralci pridejo vn, kar se zdi zlo zanimivo. Je pa med odličnimi ponudbami tudi West Upper in West Lower, ter Matthew Harding Lower in Upper. Kaj od tega se vam zdi najbolše ?

Po eni strani, bi rad mel večji pregled nad igriščem (torej sklepam upper), po drugi pa čimbližje igralcem, hehe, torej lower.

Prosim za malce več informacij:)

Pa en lep pozdrav vsem skupaj.

KTBFFH
Za kolega kart preko kluba žal ne bo. Glede kart; ni ti potrebno kupovati preko viagoga, kako slabšo tekmo se da dobiti preko uradne spletne strani (najbolje če si true blue), čene čakaš na general sale + kot sem že parkrat reku jih prodajajo pred tekmo dilerji in ni panike. Ti nikaror ne priporočam takoj pri terenu sedeti, ker se nič ne vidi.
Toplisek
Posts: 1
Joined: 08 Feb 2014, 16:00

Re: karte

Post by Toplisek »

Pozdravljeni!
Tokrat prihajam s prosnjo in sicer ta se tice tekme proti Tott. , ki se bo odvijala marca na stamfordu. Pred mesecom dni sem si zelel ustvariti clanstvo, nakar sem ugotovil da le-to za letosnjo sezono ni vec mogoce. Kar je moje vprasanje oz. prosnja je, ali bi se na tem forumu nasla dobra dusa in bi mi preko svojega clanstva zagotovil karto, jaz pa mu placam, lahko tudi nekaj vec, seveda v primeru, da se ta tekme ne bo udelezil, ali pa, ce ima kdo kaksen predlog oz. resitev za moj problem.
Hvala za odgovor in lep pozdrav!
User avatar
loonymcgreat
Posts: 745
Joined: 21 Aug 2007, 19:56
Location: Primorc

Re: karte

Post by loonymcgreat »

lahko ti jaz, če bo šlo na točke bi mogu met dovolj
'It's probably the greatest name in the world: Chelsea. You think about it. It conjures up the best part of the biggest city in the world. Chelsea...It's magical.'
User avatar
blueboy11826
Posts: 1088
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: Ostalo

Post by blueboy11826 »

Eno vprašanje glede kart mam. Torej a za domače tekme grejo v večini kr čez Chelseajovo stran (pač za med domače navijače)? Ker glih zdele gledam za tekme pa povsod ostajajo sam za goste. Pa kako je s tem ko nič ne piše a je za goste al za domače navijače. A cene so vedno take - vse nad 100funtov?
Prosim če mi nekdo mal razloži to, da vem za naprej.
KTBFFH
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Ostalo

Post by repe »

Na uradni strani klikni tickets pa vse piše kako in kaj.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1088
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: Ostalo

Post by blueboy11826 »

Hvala, sem našel kar sem iskal.
KTBFFH
User avatar
fissh88
Posts: 116
Joined: 01 May 2011, 21:04
Location: Radomlje

Re: Ostalo

Post by fissh88 »

Chelsea bo na pripravah od 21. do 27 Julija na Koroškem
http://rzpelletswac.at/vereinsnews-deta ... elsea.html
Carefree, wherever we may be,

We are the famous CFC,

And we don't care

Whoever you may be,

'Cos we are the famous CFC
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Ostalo

Post by zrim92 »

Če me nemščina ne vara bodo odigral prijateljsko tekmo.. :D
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
fissh88
Posts: 116
Joined: 01 May 2011, 21:04
Location: Radomlje

Re: Ostalo

Post by fissh88 »

glej ga zlomka, res je :D
in to u Celovcu tko d je dost bliz...
Carefree, wherever we may be,

We are the famous CFC,

And we don't care

Whoever you may be,

'Cos we are the famous CFC
User avatar
nastja8
Posts: 200
Joined: 26 Jun 2007, 09:29
Location: Stamford bridge-Žiri
Contact:

Re: Ostalo

Post by nastja8 »

A prov u Celovcu al na stadionu od tega kluba, ker ta klub kar sm na netu gledala je kr kakšno urco vn s celovca...:D Nemšk pa pojma nimam, tko da ne vem kva piše...:D
Image
Future is bright, future is blue.
User avatar
blueboy11826
Posts: 1088
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: Ostalo

Post by blueboy11826 »

Der FC Chelsea wird von 21. bis 27. Juli ein Trainingslager in Kärnten abhalten.

A to pomen da trenirajo od 21.-27. gor?
KTBFFH
User avatar
zrim92
Posts: 728
Joined: 20 Jun 2009, 18:22
Location: Gorenc
Contact:

Re: Ostalo

Post by zrim92 »

Richtig!
Image

I WAS THERE WHEN WE WON IT! :P
User avatar
blueboy11826
Posts: 1088
Joined: 22 Apr 2013, 15:34
Location: Zagorje
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: Ostalo

Post by blueboy11826 »

To je pa obvezno treba it, upam da bojo treningi tko kot Galatasarayejvi na Bledu :cfc02:
KTBFFH
Post Reply