Ostalo

User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: Ostalo

Post by sigismund »

Oh for fuck's sake....pa daj naučte se brat, pa kje piše da kogarkoli moti če sprašujejo za karte no :roll:
in pa ja, dobivam na ZS naj se forum uštima, ker vsak ki je nov in sprašuje za karte odpira novo temo ;)
Zdej pa lohka počas pustimo to, sploh pa v tej temi.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: Ostalo

Post by sigismund »

Drugače pa pravkar vest:

Karte za tekmo Maribor:Chelsea ne bodo na voljo Supporters Clubom, na žalost tudi lokalnemu ne. Možen bo tako le individualen nakup na njihovi spletni strani.
najprej gredo v prodajo kompleti (t.j. vse 3 domače tekme Maribora), katerih nakup imajo prednost tisti z sezonskimi kartami, šele potem, če kaj ostane, se dajo posamezne tekme v prodajo.


Vse kaže na to, da bomo gledali Chelsea - Maribor kvečjem v Londonu ;)
Tukaj pa malo zavidam Liverpoolovim navijačem, pa tudi kje drugje jim gre dobro....recimo Liverpool, praktično enako velik stadion imajo, pa dobijo na leto gladko 5x karte za ogled tekem. Sem govoril s kolegom in bodo dobili za tekmo Liverpool - Everton, pa vemo kakšno zanimanje je tam gor za to tekmo....
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Ostalo

Post by didier »

To si govoril z Redsom? Ker to gre gor samo skupinica navijačev, vsaj tak vtis sem dobil. Saj TB-memberji lahko komot gremo gor na vsaj 15 tekem (odvisno od pik), ampak si tega pač finančno in časovno ne moreš privoščiti. Če bi si lahko, potem itak vzameš raje sezonsko :D
Blue is the colour!
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: Ostalo

Post by sigismund »

Z redsom ja. Nikoli nimajo problem dobit kart kot klub, mi se pa za ta en obisk letno lahko menimo kot klub...pri Barci v SLO tut nimajo problemov, je pa res da tam imajo dosti večji stadion in tekme z največjimi šupki la lige valda nikol niso razprodane ;)
User avatar
rck2own
Posts: 360
Joined: 22 May 2010, 20:25

Re: Ostalo

Post by rck2own »

Sej lahko pa ponujamo možnost nakupa kart preko TB članov, tistim ki to niso, TB-ji bi pa dobivali pike plus neko provizijo
User avatar
rover
Posts: 2724
Joined: 09 Feb 2008, 15:29

Re: Ostalo

Post by rover »

Tudi sam sem upal, da bomo gledali tekmo MB- Chelsea na Chelseajevi tribuni in da nas bo vsaj toliko kot v Ljubljani. Pa zgleda ne bo tako. Sam imam možnost gledati tekmo z Tribune od Vijol, samo to meni, kot navijaču Chelseaja. Da ne bi smel imeti na sebi modrega dresa in šala, ter navijat za svoje ljubljence. Potem je bolje, da tekmo gledam po TV. V nevtralni coni bi še šlo, samo bi moral dres skriti, da bi spolh lahko prišel na stadion in bolj potiho bi moral navijat. To pa bi kar bil problem zame.

Vseno ne bom vrgel puške v koruzo in ko bodo šle karte v londonu v promet bom poskusil srečo.
Image
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: Ostalo

Post by sigismund »

BTW: Kolega zgoraj je objavil link do Nogomanie kjer piše, da je Ljudski vrt razprodan.

Nikjer sicer izrecno ne piše, ampak smatram da pod "razprodan" oni štejejo DOMAČE tribune. Tko da če se nam rata preko TB zmenit z Londonom bomo mogoče za away karte še zmeraj dobili frej.
User avatar
didier
Posts: 1038
Joined: 17 Jan 2009, 21:48

Re: Ostalo

Post by didier »

Za gostujoče navijače se seveda da dobiti karte. Tu so mišljene vse "nevtralne" tribune (vključno z delom S-a). Viole razpolagajo same s kartami (za J).
Blue is the colour!
lluka
Posts: 1
Joined: 17 Sep 2014, 12:23

Ogled tekme Chelsea Maribor

Post by lluka »

A kdo razmišlja o ogledu tekme Chelsea:Maribor 21.10.2014 v Londonu?
User avatar
cinka8
Posts: 53
Joined: 26 Apr 2011, 11:57
Location: Celje

Re: Ogled tekme Chelsea Maribor

Post by cinka8 »

lluka wrote:A kdo razmišlja o ogledu tekme Chelsea:Maribor 21.10.2014 v Londonu?
js ne razmišljam ampak že imam karto in grem gledat ;)
User avatar
balla10
Posts: 113
Joined: 09 May 2011, 19:23

Re: Ostalo

Post by balla10 »

Iz našega konca nas gre 8 ali9 :)
Blue is the colour, Football is the game, Winning is our race, Chelsea is our name
nameless
Posts: 3
Joined: 04 Nov 2014, 17:18

Dostopnost nogometašev

Post by nameless »

Pozdravljeni,

sem dolgoletni navijač angleškega nogometa in Chelsea FC. Zanima me, če ima kdo kakšne informacije, kdaj Mou & co. odrinejo proti Ljudskemu vrtu in ali je možno, da v tem času pridobiš kak podpis, al pa da vletimo kar do Habakuka. :P Mislite, da bi se dalo? Ker takšne šanse še dolgo, če sploh kdaj, da so tako blizu, ne bomo imeli. Btw je bil kdo na letališču včeraj? Tja bi mogo it pa nisem vedel ure pm. :D

Al Mourinho zahteva karanteno, da se ne moti procesa, pa ne jebejo nobenga? Ma kdo že kake izkušnje iz takšnih tekem? :)
User avatar
repe
Posts: 539
Joined: 01 Nov 2007, 18:54

Re: Ostalo

Post by repe »

Ja ni problema, ponavadi so celo veseli, če jim prideš v hotel. Če maš srečo te Mou povabi še na večerjo.
User avatar
sigismund
admin
Posts: 3485
Joined: 25 Jan 2011, 22:18
Has thanked: 29 times
Been thanked: 46 times

Re: Ostalo

Post by sigismund »

Na uradno stran smo dobili ZS od ene muce, če ji lahko povemo v katerem hotelu bojo, kdaj, kolko časa, če mogoče vemo kdaj bodo v hotelu...Pa sm jo kr naroču za k Johnu dons za ob 4h, tko da vse se da zrihtat.
Post Reply